'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Kıskançlıktan fesatliktan kanı çekilmiş. Yeteri kadar kan gitmiyordur.

Aşağılık kompleksi var belli. Bir an önce kurtulun bu adamdan. Sadık olması bulunmayacak bir meziyet değil

İttirsin ordan. Erken boşalan,kuşu kanatlandiramayan iki ayaklı yalanidir bu. Yıllardır kullanıyorlar ve hala yiyen var

Benim esimde basta bu zengin kiz fakir oglan komplekslerine sahipti biraz ama bu kadar siddetli degil. Biz zengin de degildik ama o köy desen sırıtmaz bir ilçede gercekten dunyadan bir haber buyurken, ben buyuksehirde ustelik her alanda cok merakli ve degisime açık bir ailede büyümüştüm. Bazi şeylerde benden altta kaldigini hissedince bi gurur yapar atarlanirdi. Ama seninkiyle arasındaki fark benim eşim ailesinden memleketinden uzakta oldugu icin uzulmezdi, aksine istanbulda yasayip okuyup uzerinden bu "cahilligi" atmak icin cabalar, memleketindeki bu zihniyetten hoslanmazdi. Bence asıl önemli nokta da bu. Senin sevgilin bunlari gurur yapip her seyi iyisi kotusuyle sahiplenmiş gibi duruyor. Bu cok sıkıntı. Ama bilmem, ben benimkini bu komplekslerinden samimiyetimizle arindirdim sen de basarabilirsin. Tabi cirkinlesmelerine haddini bildirmek de gerek

Yok anam yok çekilmez bu dram seviyorsan orası ayrı benim katlanicağım bir tip asla olamaz gitsin kendine fakir kız bulsun bir ekmeği ısıra ısıra yesinler

Eklentiler

• IMG_20211024_145822.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 34
Kıskanıyor hayatını.

Hayatin, çocuklugun peri masali gibi gecmis de olabilir, bunun icin ozur mu diliyceksin? Bunun suclulugunu mu cekeceksin? Bu yüzden asagilama mi dinliyceksin? Bugun bunlari yapan yarin ne yapmaz, her zaman bu kadar guzel olmadiginda neyini begenip, ovucek? Hep 20 li yaslarda yaşamıyoruz.

Gözümde bu canlandı hatta konu sahibinden olsam hadi kücük emrah seninle uğrasamam bu videoyu atar ben latte içmeye gidiyorum iyi günler yazardım
Ooo lütfen ama sadece latte diyip geçemem. Yumuşak içim ekstra shotlu soya sütlü, sütü 57 derece ısıtılmış ama 57 olmasi önemli 56 ya da 58 olmaz jfmdm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…