'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Senin okulun benzerini anca anasiyla adını Feriha koydum izlerken görmüştür o.
Sataşmaktan alıkoyamıyorum kendimi kusura bakma

Evlendiğini düşünsene, yıllık izninde çoluk çocuk anasının köyüne gidiyonuz. 1 hafta daha fazla izin alamadın diye çen çen kafanı şişiriyor, '' Sanki atom parçalıyonuz a...yerinde. '' diye.
Beni köyümün yağmurlarında yıkasınlar eşliğinde

Senin okulun benzerini anca anasiyla adını Feriha koydum izlerken görmüştür o.
Sataşmaktan alıkoyamıyorum kendimi kusura bakma

Evlendiğini düşünsene, yıllık izninde çoluk çocuk anasının köyüne gidiyonuz. 1 hafta daha fazla izin alamadın diye çen çen kafanı şişiriyor, '' Sanki atom parçalıyonuz a...yerinde. '' diye.

Hatunlar iyi güldürdünüz beni

İçinde hala geçmişte çektiği acılara ve sıkıntılara karşı çok büyük öfkesi var bence çok tehlikeli bir durum bu.Ciddi bir psikolojik tedavi görmesi gerekiyor bana göre.Ama siz mazoşistseniz ve kendinize bu şekilde acı çektirmek üzmek hoşunuza gidiyorsa devam edin.Sonunda sizde psikologa gidecek seviyeye gelirsiniz.Bu normal bir ilişki değil

Evlenirseniz her yıl iki hafta köye tatile gidersiniz bakın. Sever misiniz bilmiyorum, ama hiç bana göre değil. Sevmiyorum köy yaşamını arkadaş. Linç gelmeden söyleyeyim köyde çalışıyorum. Yine ben gidip geliyorum ama yaşamak çok farklı. İki hafta bile olsa yapamam ben sanırım.
Fakir edebiyatı da çekilmez ya. Erkeksiliği öldürüyor bence. Güçlü adam severim ben, yaşadığıyla dalga da geçecek bir yerde.

Adam sorunlu kendiyle ve güya sevdiği her şeyle çatışma halinde ve kompleksli. Rehabilitasyon merkezi değilseniz salın gitsin o da farkında siz ona büyük gelmişsiniz o yüzden hep aşağılama değersizleştirme modunda

Bi de anasına çok düşkün bu. Anasına cok düşkün erkek de tehlikeli....
Yazın tatile gitsek bile anasını da getirir...

Hayatı boyunca ezik büyümüş,sorumluluk almaması gereken yaşta sorumluluk almış ve kısmen psikolojisi yerle bir olan kimsenin yarabandi degilsiniz. Ayrılın gitsin ya dünyanın sonu mu? Böyle bir adamla ömür geçirilir mi hic

Vuu ayrı dünyaların insanıyız tripleri en sevdiğimherkes diyeceğini demiş aslında. Ben izlemeye geldim

Olmayacak şey mi Allah aşkına.. annem korkuyor diye odanın kapısı açık yatan Uber mallar okuduk
:) Valla hiç sağlıklı değil. Göbek bağı düşmemiş olanlar evlenmesin arkadaş. Elin kızının başına bela oluyorlar sonra.
Ileride yaz tatillerimde kv ve görümcemle köyde oturup salça, turşu kurmak istemiyorum (
O yüzden thank u next diyem bari
Yav onların da yeri var. Turşu, salça vs. yapmak, doğal beslenme, ne bileyim ev ekonomisi falan. Ama işte o işlerin adamı olmak var, zaman meselesi var. Şahsen elime yakışan tek şey tahta kalemi benim. Benden olmaz yani. Yemek ve ev işinde iyi değilim. Yıllık tatillerimde kışlık hazırlık yapmak istemem şahsen. Zaten beceremem, bir de keyif de alamam.

Bi de anasına çok düşkün bu. Anasına cok düşkün erkek de tehlikeli....
Yazın tatile gitsek bile anasını da getirir...
Haddim olmayarak tamamen meraktan soruyorum. Bunca zaman neyini sevip de sürdürdünüz? Çok mu yakışıklı, yatakta cok mu iyi, nedir gerçekten bu kadar kötü ozellige ragmen surdurmenizi saglayan iyi ozellik?

Bunlar kaç yaşına kadar memede kalmış acaba hayır,evlenmeden kıymetli olmayan analar babalar falan medeni hal değişince altın niteliğinde oluveriyor birden. Aynı evin içinde bir kere anacim nasılsin demeyen herif,nerdeyse elini tutup yatacak forma giriyor. Bizde buna cuk oturan bir söz vardir 'akli anasinda kıçı karisinda diye'

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…