'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Derhal bırakın yolunda gitmeyen sizi üzen ve üzecek olan her şeyden bir an önce uzaklaşın. Ne güzel farkına varmışsınız.
Sadakat önemli ama tek başına yeterli değil. Sanırım denginiz değil bunu kötü manada söylemiyorum aynı dili konuşmuyor gibisiniz. Böyle tipler uzun vadedede insanı köreltiyor.

Bunlar kaç yaşına kadar memede kalmış acaba:KK51: hayır,evlenmeden kıymetli olmayan analar babalar falan medeni hal değişince altın niteliğinde oluveriyor birden. Aynı evin içinde bir kere anacim nasılsin demeyen herif,nerdeyse elini tutup yatacak forma giriyor. Bizde buna cuk oturan bir söz vardir 'akli anasinda kıçı karisinda diye':KK70:
Türk erkeğinin huyu bu. En anacı olmayan bile, nikahtan sonra evrim geçiriyor. O yüzden dikkat etmek gerek. Ya da çare yabancı koca. :deli:

Haddim olmayarak tamamen meraktan soruyorum. Bunca zaman neyini sevip de sürdürdünüz? Çok mu yakışıklı, yatakta cok mu iyi, nedir gerçekten bu kadar kötü ozellige ragmen surdurmenizi saglayan iyi ozellik?
Iyi kalpli, dürüst biriydi. Sadık.

Yoksa yatak performansı da kötü. Ereksiyon problemi var. Tipi de fena değil.

Ereksiyon problemi var, bi zahmet sadık olacak zaten. Ötmeyen kuşu kime gösterecek ki başka? 😂
Ay şimdi buraya yazmak doğru olur mu bilmem ama bana diyor seninki dar ondan olmuyor daha önce nasil yaptın ki kasma olmuyor bilmem ne. Daha boşalıp boşalmadigini bile anlamıyor.
Yahu önceden çatır çatır gayet de yapıyordum.

Benim eşimin de zor bir babası zor bir aile hayatı olmuş.
Benim de tam tersi hiç çocukluk travmam yok, maddi manevi güzeldi hayatım.
Bir kez olsun bunun kompleksini görmedim adamda. Aksine mutlu insanlar gördükçe dünya varmış dedi sanırım ve o da gayet sevecen bir aile babası oldu.
Çok enteresan sevgiliniz kendi yaşadığı şeylerden siz sorumluymuşsunuz gibi sizi sürekli aşağı çekmeye çalışıyor.
Senin sahte merhametine ihtiyacım yok falan ne demek? Bunlar nasıl şeyler? Sürekli azarlanma, eleştirilme.....
Sadık olması çok olağanüstü bir özellik değilki,, zaten sadık olmalı.
Kendinizi böyle bir insanla cezalandırmayın🌺

Ay şimdi buraya yazmak doğru olur mu bilmem ama bana diyor seninki dar ondan olmuyor daha önce nasil yaptın ki kasma olmuyor bilmem ne. Daha boşalıp boşalmadigini bile anlamıyor.
Burada kaç defa okuduk bunu ? Kuşları ötmüyor heriflerin yok dar yok çok geniş yok çok uzun yok çok kısa. :KK53:

Konuşma tarzına bakılırsa s.çıp sivadigini da anlamıyor.
Boşaltım ve üreme sisteminden bu kadar bihaber olan arkadaşımızı tüm kk olarak uğurluyoruz.

Ezik.
Olmaz bununla.
Kocam çok çocuklu Doğulu ailenin 10 yaşında İstanbul'a gelip tek bekar evinde kalıp ailesine bakan cefakar çocuğu, ben batılı hem anne hem bana tarafında tek torun, dümdük prenses(?)iyim.
Bizde bunun konusu "kızımızı en kötü ihtimalde bile en az senin imkanlarına göre yetiştirelim" şeklinde.
Oturup bunun dramasını yapmasını dinleyemem çünkü. Kimse kimsenin çocukluk travmasını küçümseyemez, çocukluk anısıyla salak salak kendini övemez.
Hadsiz.

Merhabalar hatunlar,

Konum birlikte olduğum insanla ilgili.

Anadolu'nun küçük bir şehrinde doğmuş, büyümüş. Babası çok sert bir insanmış, o da babasının bu özelliğinden hem fiziksel hem de psikolojik şiddet olarak nasibini almış. Küçükken birçok işte çalışmış; oto tamirciliği, balıkçılık vs. Şimdi ise kolluk kuvvetlerinde bir işi var. Ailesinden uzakta yaşıyor. Bu durum onu üzüyor.

Bana karşı son derece sadık bir adam. Onunla konuşmaktan, vakit geçirmekten keyif alırdım. Lakin zaman geçtikçe karanlık tarafını göstermeye başladı.

Bütün gün evde İngilizce çeviri yapıyorum. Naptın ne ettin sohbeti olduğunda; bunu söylediğimde 'Boş boş oturdun yani' diyor. Bir gün oturmuş birbirimize çocukluk anılarımızı anlatıyoruz. O anlattı. Hevesle ben de başlayacaktım ki 'Noldu küçükken eline latte döküldü de elin yandı onu mu anlatacaksın' dedi. Annem geçtiğimiz günlerde işinden istifa etti. Bunu ona söylediğimde 5 kere falan 'Kovuldu yani' dedi. Yok hem ses tonum, hem de tavırlarım çok yapmacıkmış. Beni sürekli iltifat yağmuruna tuttuğu tek şey dış görünüşüm. Sürekli çok güzelsin, şuran güzel buran güzel minik sevgilim diyip duruyor.
En son görüşmemizde iyice Yeşilçam'a bağladı. 'Benim tanıdığım zengin p*çlere benzemezmiş. Ailesine bakıyormuş. Ben şımartılmışım insanlar hakkında hiçbir şey bilmiyormuşum. Benim gibi, istediği her şey önüne konmuyormuş'. Nereden konuyu bunlara getirdi anlamadım durduk yere.
Annesi hastalandı. Sürekli durumu nasıl diye sorup çocuğu darlamak istemedim. Bir gelişme olunca bana haber ver lütfen merak ediyorum, hatta uçağa atlayıp gelebilirim dedim. Haber falan vermedi. Nedenini sordum. Senin sahte merhametine ihtiyacım yok. Ayrıca gelmezdin de dedi.

Çevremdeki bazı arkadaşlarım, sevgilimin yaşadığım hayatı vs kıskandığını söylediler. Bazıları da bak sana çok sadık bu çocuk, bunlar da kötü birer özelliği. Kusursuz insan yok ki diyorlar.

Ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim gibi geliyor. Bence fazlasıyla toksik bir insan. Uzun vadeli düşünecek olursam bu toksik tarafı daha da artar sanırım. Onunla konuşmaktan, vakit geçirmekten eskisi kadar keyif almıyorum. Olayları dramatize edip Küçük Emrah rolüne girdiğini düşünüyorum ya da ben çok odunum.

Bir süre ara verdim. Ama tamamen bitirme düşüncesi daha ağır basıyor. Sizlerin düşüncelerini merak ediyorum sevgili hanımlar.
Uzgunum ama sevgiliyken bu şekilde kendini belli ediyorsa evlilik olduğu zamani dusunemiyorum. Sizo hep bastirmaya sondurmeye cabalayacak. Kendimden biliyorum. Benim eşimde çoğu zaman beni bastirmaya calisti. Ama sevgiliyken bu kadar belli etmezdi

Burada kaç defa okuduk bunu ? Kuşları ötmüyor heriflerin yok dar yok çok geniş yok çok uzun yok çok kısa. :KK53:

Konuşma tarzına bakılırsa s.çıp sivadigini da anlamıyor.
Boşaltım ve üreme sisteminden bu kadar bihaber olan arkadaşımızı tüm kk olarak uğurluyoruz.

Beni çok gaza getirdiniz hanımlar. Adamı otlama modundayım. Yahu onun yaşının yarısı kadar kişiyle seks yapmışımdır. Ilk defa ufak ve yumuşacık bir organla karşılaştım. Ki adam da boylu poslu. Hani iri adamların da bazı şeyleri büyük olur gibi bir algı var ya.

Merhabalar hatunlar,

Konum birlikte olduğum insanla ilgili.

Anadolu'nun küçük bir şehrinde doğmuş, büyümüş. Babası çok sert bir insanmış, o da babasının bu özelliğinden hem fiziksel hem de psikolojik şiddet olarak nasibini almış. Küçükken birçok işte çalışmış; oto tamirciliği, balıkçılık vs. Şimdi ise kolluk kuvvetlerinde bir işi var. Ailesinden uzakta yaşıyor. Bu durum onu üzüyor.

Bana karşı son derece sadık bir adam. Onunla konuşmaktan, vakit geçirmekten keyif alırdım. Lakin zaman geçtikçe karanlık tarafını göstermeye başladı.

Bütün gün evde İngilizce çeviri yapıyorum. Naptın ne ettin sohbeti olduğunda; bunu söylediğimde 'Boş boş oturdun yani' diyor. Bir gün oturmuş birbirimize çocukluk anılarımızı anlatıyoruz. O anlattı. Hevesle ben de başlayacaktım ki 'Noldu küçükken eline latte döküldü de elin yandı onu mu anlatacaksın' dedi. Annem geçtiğimiz günlerde işinden istifa etti. Bunu ona söylediğimde 5 kere falan 'Kovuldu yani' dedi. Yok hem ses tonum, hem de tavırlarım çok yapmacıkmış. Beni sürekli iltifat yağmuruna tuttuğu tek şey dış görünüşüm. Sürekli çok güzelsin, şuran güzel buran güzel minik sevgilim diyip duruyor.
En son görüşmemizde iyice Yeşilçam'a bağladı. 'Benim tanıdığım zengin p*çlere benzemezmiş. Ailesine bakıyormuş. Ben şımartılmışım insanlar hakkında hiçbir şey bilmiyormuşum. Benim gibi, istediği her şey önüne konmuyormuş'. Nereden konuyu bunlara getirdi anlamadım durduk yere.
Annesi hastalandı. Sürekli durumu nasıl diye sorup çocuğu darlamak istemedim. Bir gelişme olunca bana haber ver lütfen merak ediyorum, hatta uçağa atlayıp gelebilirim dedim. Haber falan vermedi. Nedenini sordum. Senin sahte merhametine ihtiyacım yok. Ayrıca gelmezdin de dedi.

Çevremdeki bazı arkadaşlarım, sevgilimin yaşadığım hayatı vs kıskandığını söylediler. Bazıları da bak sana çok sadık bu çocuk, bunlar da kötü birer özelliği. Kusursuz insan yok ki diyorlar.

Ben bu ilişkiye olan inancımı kaybettim gibi geliyor. Bence fazlasıyla toksik bir insan. Uzun vadeli düşünecek olursam bu toksik tarafı daha da artar sanırım. Onunla konuşmaktan, vakit geçirmekten eskisi kadar keyif almıyorum. Olayları dramatize edip Küçük Emrah rolüne girdiğini düşünüyorum ya da ben çok odunum.

Bir süre ara verdim. Ama tamamen bitirme düşüncesi daha ağır basıyor. Sizlerin düşüncelerini merak ediyorum sevgili hanımlar.
Kirmizi odada Nazlı ve Recai gibisiniz.
Evlenseniz bile ucu ayrılık olacak. Çok net görünüyor bu

Beni çok gaza getirdiniz hanımlar. Adamı otlama modundayım. Yahu onun yaşının yarısı kadar kişiyle seks yapmışımdır. Ilk defa ufak ve yumuşacık bir organla karşılaştım. Ki adam da boylu poslu. Hani iri adamların da bazı şeyleri büyük olur gibi bir algı var ya.
Yumuşacık ha. Eziver kız. :KK53:

X