'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Ben de aksine polis/asker adamdan korkarım her türlü. Onlar da eşlerini hatta çocuklarını öldürebilyor ya da onlara ulaşan vatandaşa zarar verebiliyor. Öf zaten nerde işe yaramaz bir sap var bu mesleklerden oluyor.

Sinirli biri zaten. Kaç buluşmamıza eli yaralı falan geldi hatırlamıyorum. Bana pek yansıtmıyor o tarafını.

Çoğu kadının biriyle sevişmek için yırtınmasına gerek yok.

Ablacım konu o değil. Konu şu ki sen sağlıksızsın. Bulduğun tipler de sağlıksız, üstüne tehlikeli tipler. İtip kakan hamilelik testine götüren adam da polisti, silahı var. Adam dengesiz bir tipmis seni darp edebilirdi, hatta öldürebilirdi. Bu konudaki tip de fiziksel şiddete meyilli biri. Adam gibi bir problemin olduğunu kabul et, tedaviye git. Yoksa bu adamların birini elinde kalacaksın yemin ederim. Sürdürdüğün hayat sağlıksızdan öte başına bela olur. Hiç mi gazete okumuyorsun, TV izlemiyorsun anlamıyorum ki. Şiddete meyilli insanlarla ilişki kurmaya korkmuyor musun? Bu adam da eli sarılı geldi diyorsun, bir gün tartıştınız diyelim adam aldı kafana vazoyu vurdu hayatın biter girersin mezara. Lütfen akıllan artık, başına iş açacaksın.

Tek kelimeyle aşağılık psikolojisi bu!!! Ayrıl ve kurtul hayat herkese adil davranmaz herkeste bunu bilir zaten asıl olgunluk yargılamak değil kabullenip bundan sonrası için çabalamak

İnsanlatın geçmişte yaşadıkları eğer ruhlarında derin yaralar bırakmışsa birgün biryerde patlıyor.. Madem inancını da kaybettin bırak öyle kalsın.. Hikayen bazı farklarla çok tanıdık geldi bana, kendime benzettim seni, benim eski eşimde binbir zorlukla büyümüş ailesi , ilk eşi derken yaşamadığı kalmamıştı. Bizimki biraz uzun sürdü, o da benim karakterinden kaynaklıydı belki, benim çok sakin ve yapıcı biri olduğumu söylerler herzaman Sağlık problemiyle patladı bizimkide, bana şöyle bir cümle kurmuştu “ sen benim hakkımda iyi şeyler söylüyorsun, hem ailene hem benim aileme “ bunda ne kötülük olduğunu sorduğumda, aslında benim içten içe onu aşağıladığımı beli olmasın diye böyle yaptığımı söylemişti Sen en başında anlamışsın ne olduğunu, bile bile lades deme lütfen

Sana bunu diyen arkadaşlarını da bu COCUGUDA boşa!

Run Meredith, run

Bu herif çok korkunç. Nasıl güzel bir akşam gelişebilir şundan sonra mesela? Kol tırmıklamak falan... Bu heriflerden zarar görmeniz hiç de uzak bir ihtimal değil.

Yabancıları nerden buluyorsunuz yurtdışında mısınız?

İşinizi küçümsüyor, muhtemelen yabancı dili ya çok zayıf ya da yok. Dinlemiyor, hemen peşin hüküm veriyor. Zor bir hayattan gelmiş olabilir ama kendisni geliştirip, yetiştirememiş bellli ki. Çok ciddi bir ego savaşı var. Ama sizinle değil. Hayatla. Tam bir mağdur/kurban rolü. İnsanların oynadığı oyunlar diye bir kitap var. Orada der ki her insan kendisine bir rol seçer ve haytı bu rol öerçevesinde yaşar. Sizinki kurban modelini seçmiş. Dünyanın tğm kötülükleri kendi başına gelmiş. Diğer tüm insanlar lüks içinde yaşamışlar gibi. Bence arkanıza bakmadan kaçın. Hayat geçmez o adamla

Yabancı dili hiç yok. Dediğiniz gibi sürekli işlerinin yolunda gitmediğini söyleyip duruyor. En ufak bir kavgamızda sarhoş olana kadar içiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…