'Ben Bu İlişkiye Olan İnancımı Kaybettim Ela' Modundayım

Benim tırnakları yapan güzellik uzmanı kız anlattı adam basbayağı polis otosuyla bunu daşbaşı bir yere götürmüş kafasına vura vura sohbet etmiş!!?? Ben de şikayet etmelisind edim vergilerimizin kadına şiddet uygulayan bir ayıya gitmesini hiçbir kadın istemez onu da geçtim adam bunu kamu malını kullanarak yapıyor şaka gibi.
Oyle büyük bir korku olusturuyorlar ki, sikayet bile edememistir bahsettigin kiz. Yazik gerçekten.

Düsünsene bide o nehre giris yapınca konu sahibi icin cükünün o ihtisamını icinde hissedememek duvarları gerdirememesi icindeki nehirde yüzmeye calısan minik bi balık gibi olması hic hos olmayacak…

Ama dağ gibi iste dangalak sözde……. :)
Ay kafamda “kırmızı balık göööölde kıvrıla kıvrıla yüzüyoooor” şarkısı çalıyor 🤣🤣🤣🤣

'Benim tanıdığım zengin p*çlere benzemezmiş. Ailesine bakıyormuş. Ben şımartılmışım insanlar hakkında hiçbir şey bilmiyormuşum. Benim gibi, istediği her şey önüne konmuyormuş'. Nereden konuyu bunlara getirdi anlamadım durduk yere.
Nedenini sordum. Senin sahte merhametine ihtiyacım yok. Ayrıca gelmezdin de dedi.
Defol ezik diyoruz bak tam şu evrede
Duygusal olarak insanı aşağı çeken ilişkilere katlanamıyorum ben

Ben şımartılmışım insanlar hakkında hiçbir şey bilmiyormuşum. Benim gibi, istediği her şey önüne konmuyormuş'. Nereden konuyu bunlara getirdi anlamadım durduk yere.
Arkana bakmadan kaç kizim... Seni simarik bir kiz çocigu kendini de acilarin çocugu görüyor sana deger vermez yaptigin her şeyi degersiz görür ve kendini hep magdur ve hayatin aci çemberinden geçmis bay bilen olarak göstererek seni sömürür.

Şimdi mesajınızı okuyunca aklıma geldi. Annesi bir hastalık geçiriyor. Soruyorum sık sık nasıl durumu, surekli sorup seni darlamayayim sen bir gelişme olursa bana haber ver dedim. Tamam dedi.
Sonra haber vermedi. Sebebini sordum. Senin sahte merhametine ihtiyacım yok dedi.
E resmen nefret ediyor sizden? Bu nedir ya

Iyi kalpli, dürüst biriydi. Sadık.

Yoksa yatak performansı da kötü. Ereksiyon problemi var. Tipi de fena değil.
Sadık demeyelim de şu ana kadar karşıma bir şey çıkmadı diyelim bence. Nerden bilicez ki?

Herhalde bu kişi sizin cinsel anlamda ilkiniz yoksa o konuda neler derdi tahmin edemiyorum.

Beni çok gaza getirdiniz hanımlar. Adamı otlama modundayım. Yahu onun yaşının yarısı kadar kişiyle seks yapmışımdır. Ilk defa ufak ve yumuşacık bir organla karşılaştım. Ki adam da boylu poslu. Hani iri adamların da bazı şeyleri büyük olur gibi bir algı var ya.
Bu herif geçmiş ilişkilerinizi didik didi il etmeye çalıştı mı hiç?

Konu sahibesi daha önce de benzer konu açmış mıydı sankim

- Aynın biriyle buluştum ayılık yaptı
- Aynının biriyle seviştim ayıca davranışlarda bulundu
-Ayının biriyle flört ettim saygısızca davrandı.

Konu sahibesi sürekli saygısız, kaba berbat tiplerle sevişip onlar tarafından aşağılanıyorsunuz. Bakın size kimsenin vermeyeceği bir tavsiye vereyim: Ayılarla interakşında bulunmazsanız ayıca davranışlara uğramazsınız. Hayat aslında gayet deterministik. Madem ayılar tarafından saygısızca davraışlara maruz kalmaktan bıktınız, ee bu tiplere takılmaktan vazgeçin madem? neden insan gibi, eğitimli, kibar tiplere yönelmiyorsunuz?? Sevişicem diye türlü türlü hanzodan tonla hakaret yediniz bence siz sevişmeyi geçtim flört işlerini falan toptan bırakın hfdfdfsfsffs.
Yoo yanlış hatırlıyorsunuz biraz balık yağı, ceviz takviyesi falan yapın kendinize. Buluştuğum erkekler falan özenli davranır. Zaten biriyle sevisecegim diye bir taraflarımi yirtmama gerek yok. Bunu söylemekten hoşlanmıyorum ama dikkat çeken bir kadınım.

Bu heriften kaçın. Sizi dövmesi hafif kalır emin olun. Ulan ya hem ağlarlar "kadınalr kendilerinden fakir, eğitimsiz erkeğe bakmaz" diye hem de bulunca böyle yaparlar. Türk erkekleri kafayı yemiş.
Ilk tanıştığımızda ben buna pek yüz vermemiştim çok ağlak diye.
Bir gece 2de sarhoş bir sekilde beni aramisti. Açmadım ben de ne münasebet diyerek. Arabam, param yok diye beni sevmiyorsun dimi niye bütün kadınlar boyle vs vs demisti.

Yoo yanlış hatırlıyorsunuz biraz balık yağı, ceviz takviyesi falan yapın kendinize. Buluştuğum erkekler falan özenli davranır. Zaten biriyle sevisecegim diye bir taraflarımi yirtmama gerek yok. Bunu söylemekten hoşlanmıyorum ama dikkat çeken bir kadınım.

Benim hafızam gayet iyi de sizin bence sankim bir psikiyatri doktoruna ihtiyacınız var. Bakın bunlar açtığınız konular:

Geçenlerde o kadının kim olduğunu sordum. Kem küm etti. Önce eski bir dostum dedi, biraz daha sorgulayınca ben saplantılı birisi, eski sevgilim falan dedi. Ben de blöf yaptım. Peşini bırakmasını sağlayacaksa ona mesaj atayım dedim. Sakın yapma, tehlikeli insanlar bunlar dedi. Bunu diyen adam polis, ablası savcı bu arada :işsiz:

Son zamanlarda başka mevzular da oldu ve içim hiç rahat etmedi. Kadına mesaj attım. Kadın da sevgilisi olduğunu söyledi. Bize mutluluklar diledi sözde. Ve nedense benim hamile olduğum sonucunu çıkarmış.

Benimkine de mesaj attığımı söylemiş, ayrıca hamile olabilir demiş. O gün büyük bir kavga ettik. Kadınla birbirlerini takipten çıktılar. Ertesi gün bütün gün gidip kan testi yaptırmamız konusunda başımın etini yedi. Kabul etmedim. Akşam sahile gidelim o zaman dedi. Hastaneye gitmemek şartıyla kabul ettim. Yolda yarın için bir otelde yer ayırttığından bahsetti.

Bir hastanenin önünde durduk. Ben arabadan inmedim. Sinirlendi, son hız bana bağıra bağıra araba kullanmaya başladı. O kadar büyük bir kavga ettik ki adamın bütün kolu tırmık içinde kaldı. En sonunda gittik testi yaptırdık. Güzel bir akşam geçirdik.
Beni bıraktıktan yarım saat sonra Instagram'dan engellediğini ve o kadınla yeniden takipleştiklerini gördüm. Sözde kadın mesajların fotoğrafını atmış buna. Bu da benim gerçek yüzümü görmüş. Ama yine de yarın otele gidecekmişiz. Sonra kadın bana yazdı. Sevgilisi değilmiş ama ona yar olmadıysa kimseye yar etmezmiş. Ciğerini sökerim falan dedi töre dizisi loading :110:

Bir erkeğin dokunuşuna ihtiyaç duyuyorum bazen. Hayatımda biri yoksa bunu sağlamanın en hızlı yolu fuckbuddylik müessesesi. Seks sonrası birlikte sarılıp uyumak vs. Ya da bilmiyorum fuckbuddylik olaylarımın temelinde babamı cezalandırmak da yatıyor olabilir.

Bazı aşk ilişkilerimi biliyorsunuz. Hatta bir tanesinin yaşattığı stres yüzünden epilepsi hastası oldum. Aylarca tanı koyulamamıştı da mosmor kanlı bir gözle gezmiştim biliyorsunuz. Artık kriz geçirdiğimde nereye düşüp çarptıysam.

Bunu da 4 Eylulde acmissiniz, ne cabuk bu kadddaaaaaaaaar sevdiginiz adami biraktiniz da bu adami buldunuz?

Onu çok seviyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Bir yanım adama biraz zaman ver, şu an kızgınlığını yaşıyor. Araya özlem ve mantıklı düşünmeye başlama girince düzelir her şey nasılsa diyor.

Bakın, ortada koskocaman bir probleminiz var. Şu yukardaki başlıkları alt alta koyun okuyun, açıkça bir probleminiz var.
Kendinize hiç değer vermiyorsunuz, kendinize saygınız zaten yok, derdiniz neyse bir şekilde cinsellik yaşayarak çıkarmaya çalışıyorsunuz. Bu kafayla bu şekilde ilişki zaten yaşamamalısınız, önce derdiniz neyse onu çözmelisiniz. Yoksa aşağılanmaya, rezil kepaze olmaya devam edersiniz. Sizin için gerçekten üzülüyorum, kendinizi 5 para etmeyen tiplere aşağılatıp rezil ediyorsunuz o cücükbeyinli tiplere ego tatmini olanağı sunuyuorsunuz. Sürdürdüğünüz rezil yaşantı da cabası. Rica ederim bir probleminiz olduğunu kabullenin, bir terapiste başvurun o sırada da ilişki falan yaşamayın iyileşmeye odaklanın.

Benim hafızam gayet iyi de sizin bence sankim bir psikiyatri doktoruna ihtiyacınız var. Bakın bunlar açtığınız konular:

Bunu da 4 Eylulde acmissiniz, ne cabuk bu kadddaaaaaaaaar sevdiginiz adami biraktiniz da bu adami buldunuz?

4 eylüldeki ayrıldığımız adam bu :)
Ki 828282 tane flortum bilmem ne oldu hayatimda. O attığınız ilk konudaki adam dahi ayakkabıları bağlar, kapıdan alır kapıya birakirdi. Yani bi hanzoluk durumu yok. Yalancilik, karaktersizlik durumu var :)

X