Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Benim henüz 20 gün olmasına rağmen küçücük sivri sinek ısırığı gibi kızarıklıklar kaldı başka da hiçbirşey yok çok şükür :) 1. Ayda kontrole gidicem bakalım ne diyecek doktor.

Ben 15 tane aldırdım. Yüzümdekiler burnumun yanında, çenemde, şakağımda ve yanağımda vardı. Çok büyük ve kabarık değillerdi ama birden fazla olunca leke leke bir görüntü oluyordu buda beni rahatsız ediyordu. Kalanı da dekolte ve boyun bölgemdeydi. Durum şu an iyi yani küçücük bir kırmızılık var ben alınan bölgede o kadar makyaj yaptığım zaman belli bile olmuyor orada daha önce ben olduğu.

Sen hangi yöntemle ve nerede aldırmıştın? Sanırım bu iz ya da çukur kalma olayı aldırdığın benin ve cildin yapısı, iyileşme hızıyla da alakalı.

Merhaba arkadaşlar sorularınızı göremedim bir süre okulum çok yoğundu.son durum şu ki tamamen iyileşti ben çukur kalmasından korkarken şöyle bir sorunla karşılaştım 1 mm kabarıklık var tenimin renginde sanki sivilce çıkacakmış gibi duruyor. Makyajla kapatıyorum ama neden böyle olsun ki yarın rötuş için doktoruma gideceğim.tekrar böyle bir durum olursa da yapacak bir şey yok eski halinden çok daha iyi durumda belli olmuyor bile özelden isteyenlere şuanki durumunu atacağım güzel günler :KK200:

Kızlar ben tereddüt yasadım ama kardeşim aldırdı radyo frekans yöntemiyle 1 ay oldu şuan sadece pembe bir iz var ama çukurluk yok lakin yapan doktor önemli yani ne kadar yakarsa diyelim içe doğru iz kalır maşallah ilk geldiği gün anladım içe çökük değil yara nemliydi bişeyi kalmadı temmuz da düğünüm var yoksa aldırıcam dudak kenarı sudan korumak zor olur hareket halınde sonuçta Hayırlısı artık

Tbaoz Merhaba eylul bende bugun o yerde operasyon oldum. Kabarık ve köklü bir benim vardi yuzeyeel calstigini soyledi doktor cukurluk kalmamasi icin derine inmedi pek. Suan kanlı ve aynaya bakınca moralim bozuluyor lütfen destek icin banada ozelden resmini atabilirmisin :KK43::dua:

Özelden attım fotoğrafları.kızlar bende çukur beklerken dediğim gibi bir kabarıklık oluştu dpktorum keloid dedi bir krem verdi betnovate diye onu ve contractubex kullanıyorum o kabarıklığın yüzde altımışını aldı ,aldırmadan önce aşı yerlerinizde veya dikiş yerlerinizde kabarıklık varsa bunu doktorunuza söyleyin yapıdan yapıya oluşabiliyormuş dikkat edin güzel günler dilerim

Merhaba eylül. Bende sali günü alsancakta ayni klinikte 2 tane benimi aldirdim. Biri çenemde koyu renkte kabarik digeri kücüktü. Radyo frekansla aldirdim suan 4.günüm kabuk bagladi. Ama benimki koyu bi renkte suan seninde oylemiydi kotü duruyor kan akmista kurumus gibi. Birde ben sabirsizim biraz 1 hafta daha nasil gecicek bilmiyorum günde 10 defa aynaya bakiyorum seninde cukur olan yer ilk gunlerde koyu renktemiydi bana anlatirmisin ben cok takintiliyim bu konularda.

merhabalar,
radyo frekansla benlerimi aldırmayı düşünüyorum ama biraz kararsızım, daha önce 10 tane benimi cerrahi yöntemle aldırdım ve evet iz kalıyor ama asıl sıkıntım radyo frekansla alınan benlerin tekrar çıkıp çıkmayacağı, vücudumda çok sayıda ben var ve aldırdıklarım tekrar çıksın istemiyorum, bu yöntemi kullananlar fikriniz var mı?

Kızlar kimse işlemin nasıl yapıldığından bahsetmemiş benim kafamda var 2 tane. Biri nohut büyüklüğünde. Acı oluyor mu işlem sırasında ve sonrasında. İğne yapılıyor mu filan bunları merak ediyorum iz kalması benim için önemli değil zaten saçın altında ama acı olmasın

cerrahi aldırmama ragmen acı olmamıstı ne işlem sırasında ne de sonrasında dingindeniz bilgin olsun

Merhaba eylül. Bende sali günü alsancakta ayni klinikte 2 tane benimi aldirdim. Biri çenemde koyu renkte kabarik digeri kücüktü. Radyo frekansla aldirdim suan 4.günüm kabuk bagladi. Ama benimki koyu bi renkte suan seninde oylemiydi kotü duruyor kan akmista kurumus gibi. Birde ben sabirsizim biraz 1 hafta daha nasil gecicek bilmiyorum günde 10 defa aynaya bakiyorum seninde cukur olan yer ilk gunlerde koyu renktemiydi bana anlatirmisin ben cok takintiliyim bu konularda.
Seda ben de sabırsızdım senin gibi ama 4. Gün çok erken .12. Güne falan geldiğimde devasal bir kabuk oluşacak ve düşecek :)

Her ameliyatta olduğu gibi enjeksiyonla bölgesel anestezi yapılır tabiki acıdan nasıl hareketsiz kalabilirsin yoksa,videolar var internette yaklaşık 100e yakın izlemişimdir rf ile ben aldırma yazarsanız görürsünüz.

Her ameliyatta olduğu gibi enjeksiyonla bölgesel anestezi yapılır tabiki acıdan nasıl hareketsiz kalabilirsin yoksa,videolar var internette yaklaşık 100e yakın izlemişimdir rf ile ben aldırma yazarsanız görürsünüz.
İzlersem yaptıramam diye izlememeyi tercih ettim.

Biraz acisini hissetceksiniz ama benlerden kurtulmak icin sabredin :) eylül benim suan 5. Günüm kabuk iyice kabardi ve büyüdü tam kurumadi gibi ama.

X