Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Merhaba bende özelde radyofrekans yöntemiyle 2 benimi aldırmak istiyorum ama ekstra ücret çıkarıyorlar mi öğrenciyim çünkü . Muayene ücreti gibi girişte odediginiz ben ücreti dışında ödeme oldu mu :emir_bebek:

Yok sadece ben aldırma ücreti
Merhaba özelden fotoğraf atabilir misiniz, ben de aldırmak istiyorum.siz şu an memnun mısınız, alınan bölgede tekrar ben çıktı mı, rötüşa gerek kalıyor mu.
Bir de enişteniz cerrahi olarak aldırmıştı nerde hangi doktora aldırmıştı acaba.

Bende aldırdım bugün radyofrekansla . ama doktorum fazla rahat bi adamdı krem bile sürmene gerek yok geçer dedi . iz kalmaması için krem kullanmak zorunda mıyım

O verene kadar kullanmiyim o zaman demekki belli bir süre geçmesi gerekiyor Size de 2 Ay sonra vermiş

resim atarmısinz özelden şmdi nasıl oldunuz bende aldırıcamda yarın 1 benimi aslnda çol.var yüzmde ama korkudan tek tek aldrmayı.düsünyorumm

Korkulacak bir şey yok, burada aldıran bir sürü arkadaşın yazdığı gibi iyileşme süresi sonrasında belli belirsiz bir iz kalacak, yani sohbet mesafesinden farkedilmeyecek şekilde. Beni aldırdıktan sonra kabuk düştüğünde iz kremi kullanılmaya başlanmalı. Beni aldırdıktan sonra oluşan pembeliğin geçmesi için en az 2 ay gerekiyor arkadaşlar 2 aydan önce cilt tonu eşitlenmeye başlamıyor o süreçte sivilce kızarıklığı gibi olur onu da kapatıcı ile halledersiniz

gittim aldrdm geldimm çok acı veren bir işlem degilmiş. şuab kahverengi düz bir yer oldu tabaka braktim.korkma demisti sanırım o yüzden

Bende aldırdım bugün radyofrekansla . ama doktorum fazla rahat bi adamdı krem bile sürmene gerek yok geçer dedi . iz kalmaması için krem kullanmak zorunda mıyım
nerde aldırdınz benm.aldrdgm kside cok.rahatt davrandi hic bsey sürmene gerek.yok kendi kremlerini sürebilirsin dedi

hanmlar yardmci olun benimi aldilar ya sabh smdi baktm kabarkligi gitmis ama kahverengi ve yaş br sekilde duruyor ve sızlama var normalmi

ya 2 gün su değdirmeyin diyolar ama benimkine değdi ama cok değil böyle nemli gibi oldu bişey olur mu acaba neden öyle diyolar ki

Arkadaşlar merhaba burnumda deri altında 1cm buyukluğunde yandan bakınca cadı burnu gibi duran bir benim,iki gözaltımdada et beni şeklinde 5mm çapında benlerim vardı.Aldırmak için önce Bezmi Alemde bir cilt Prf.gittim Plastik cerrahiye yonlendirdi orda bir prf.plastik estetikciye muayne oldum yarıp alırım ve 2 katı buyuklugunde iz kalır dedi,medical parkar ta bir estetikciye gittim aynisini dedi,medilife hastanesine gittim yine aynısını dedi.Sayfada yazılanları okuyunca RF teknigi olurmu diye Medicalart a gittim onlar okey verdi ancak bana çok güven vermediler ardından mayaestetik denilen bir yerde aldırmaya karar verdim ve dün işlemi yaptırdım.İlk akşam sanki yüzüme yağ sıçramışta yanmışım gibi bir acı vardı dr hemotan ve bactoban krem verdi onları kullanıyorum ve 2.günden kabuk bağladı bile umarım süreç normal ilerler ve iz en az miktarda kalır .Ez cümle gözünüze beniniz batıyorsa düşünmeyin aldırın iz kapamak kolay ama kabarık ve renkli bir çıkıntı ne yapsanız belli oluyor .gelişmeleri ara ara yazacağım,bu konuyu açan ve gün gün gelişmeleri yazan arkadaşa çok tesekkur ederim onun sayesinde bu işleme daha güven duydum ve kararsızlıktan kurtuldum.

Merhaba,
ben 28 Mayıs ta çok ismini duyduğum için Medikalart ta işlemi yaptırdım. 3 tane ben aldırdım,ikisi yüzümde biri boynumda idi. Boynumda ve çenemdeki hafif şişlik olan benlerdi. 3. ise kocaman bir et beni burnumun yanında . Öncesinde cilt doktrouna gittim sorunlu benler olmadığını aldırabileceğimi söyledi, burun kenarında olduğundan kbb ye yönlendirdi ama ben dikiş olacağını bildiğimden rf tercih ettiğim için orda işlemi yaptırmadım ve Medikalart ta işlemi yaptırdım. İşlem sırasında alınan parçaya patoloji de yaptırdım temiz çıktı. İlk gün de denildiği gibi yanık acısı gibi acı oluyor hafif , güneşe çıkmak hatta güneşin camdan yansıması bile yakabiliyor ama bir iki günde geçiyor. Şuanda sabah akşam hızlı iyileşmesi için krem kullanıyorum, ardından emilince de güneş kremi sürüyorum evden çıkarken.Umarım büyüme olmaz, olursa 2 ay sonunda rutuş yapılacak. Şuan kimse eskiden ben olduğunu anlamıyor ki daha 2.5 hafta oldu. Hafif sivilce izi gibi kırmızılık var o kadar. Bekleyenler düşünmesin,sonuçları değiyor doğrusu, kendime özgüvenim geldi :)

Merhaba,
ben 28 Mayıs ta çok ismini duyduğum için Medikalart ta işlemi yaptırdım. 3 tane ben aldırdım,ikisi yüzümde biri boynumda idi. Boynumda ve çenemdeki hafif şişlik olan benlerdi. 3. ise kocaman bir et beni burnumun yanında . Öncesinde cilt doktrouna gittim sorunlu benler olmadığını aldırabileceğimi söyledi, burun kenarında olduğundan kbb ye yönlendirdi ama ben dikiş olacağını bildiğimden rf tercih ettiğim için orda işlemi yaptırmadım ve Medikalart ta işlemi yaptırdım. İşlem sırasında alınan parçaya patoloji de yaptırdım temiz çıktı. İlk gün de denildiği gibi yanık acısı gibi acı oluyor hafif , güneşe çıkmak hatta güneşin camdan yansıması bile yakabiliyor ama bir iki günde geçiyor. Şuanda sabah akşam hızlı iyileşmesi için krem kullanıyorum, ardından emilince de güneş kremi sürüyorum evden çıkarken.Umarım büyüme olmaz, olursa 2 ay sonunda rutuş yapılacak. Şuan kimse eskiden ben olduğunu anlamıyor ki daha 2.5 hafta oldu. Hafif sivilce izi gibi kırmızılık var o kadar. Bekleyenler düşünmesin,sonuçları değiyor doğrusu, kendime özgüvenim geldi :)
katılıyorum insana bi özgüven geliyor insallah rötuşa ihtiyaç duymaz geçmiş olsun :)

Merhaba kızlar, yanağımda bir ben vardı. Bu yılın şubat ayında aldırmaya karar verdim ve hepinizin araştırdığı ve bildiği Medicalarta gittim tabiki... doktor sıkıntı olmayacağını söyleyerek radyo frekans ile benimi aldı ve almadan önce de bir buçuk ayda iyileşeceğini söyledi. Bu süreçte bepanten kullanmamı söyledi. Aradan bir ay geçti geçmesini umduğum ben geçmedi kızarıklık kahverengiliğe dönüştü bizde hemen medicalartın yolunu tuttu korkmamam gerektiğini genelde iki kez rutuş yaptıklarını ve sonra hiçbir şey kalmadığını söyledi ve tekrar radyo frekans işlemi yapıp eve gönderdi bu sefer dermatixi diye bir kremde yazdı. Renk eşitleyiciymiş. 15 gün sonra bunu sürceksin dedi tamam dedim. Bu işlemden bir ay on gün sonra bi baktım ki o bölgenin üzerinde siyah noktacıklar belirmeye başlamış yani tekrar çıkıyor. Çok moralim bozuldu ki anlatamam hemen medicalartın yolunu tuttuk tabi. Doktora ağlaya ağlaya girdim haklı olarak bu işe başlarken bana bunlardan bahsetmediğini ve bir buçuk ay sonra geçeceğini söylediğini söyledim. Hiçbir şey söylemeden işlemi tekrar yaptı. Derine indiği için yanağım kanadı tabi. Sonra doktora her ay böyle gelip gelmeyeceğimi sordum bana 8 seans gelen hastalarım var dedi. Ağlaya ağlaya döndüm ordan. İnşallah iyileşir diye düşünürken bugün baktım ki yine siyah noktalar çıkmış bu demektirki yine çıkıyor. Hazirandayız ve yaza az kaldı. Yaza bunlarla uğraşarak gireceğim. Aynı şeyi yaşayan var mı bilmiyorum ama hiç olumlu tepki almıyorum aksine görenler aldırmışsın ama hala orda duruyor diyor, bir buçuk ay diye çıktığım süreç bir yılı bulacak gibi gözüküyor üstelik geçip geçmeme garantisi yok. Bence ince eleyip sık dokuyun sonra güvendiğiniz doktor bir seans deyip daha sonra sekiz seansa çıkarabilir

nerde aldırdınz benm.aldrdgm kside cok.rahatt davrandi hic bsey sürmene gerek.yok kendi kremlerini sürebilirsin dedi
Merhaba bende aldırdım idea klinikte geçicek mi bilmiyorum ya eylüle mesaj attım ama dönmedi bana özelden mesaj atabilir misiniz pek burayı kullanamıyorum da

X