Bölgesel İncelme Bel inceltmekte zorlananlara iyi bir çözüm...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bende plates seti aldıgımda içinde vardı ama nekadar kullandın diye sorarsanız 1 kere :KK70: ama artık bende deyecegim.kullanma klavuzunda 2 ay boyunca günde 20 dk kullanmada gözle görülür şekilde incelme oldugunu yazmıştı ilgililere duyurul :)

bende kullanıyorum faydaını görürüm umarım
ütü masasına tutunarak yaparsanız kolay oluyo

Bence twisterın faydalı olmaması gibi bir durum mümkün değil, biraz önce 20 dakika hızlı hızlı yaptım ve ter kan içinde kaldım, bacakları karın ve beli ve de kolları (çünkü benim twisterımın yanlarında 2 tane kol lastiği var) çok çalıştırıyor. 1 ay sonra kaç cm inceldiğimi yazarım:)

merhaba ben bu aleti bugün aldım ve inşallah bugün kullanmaya başlayacağım. Dün hepsi buradadan sipairş verdim. 9 tl gibi bi ücreti vardı. almak isteyelere tavsiye ederim. sıkı çalışma ve birazda yemeğe dikkat ederek incelme olacağını düşünüyorum. herkese kolay gelsin şimdiden.
ürüne vermiş olduğum linkten ulaşabilirsiniz.:KK66:
Hepsiburada.com : Delta Twister | Spor ve Fitness

kızlar bu aletle annemin arkadaşı belini çok güzel inceltti. zor bi' dönemden geçiyordu antidepresan kullanmış korkunç kilo yapmıştı. kullandıktan sonra eski pantolonlarını giyinip aradaki farkı net bir şekilde gördük. ayrıca selülitlere de faydası varmış tabi krem falan kullanıyordu.

ben de bir heyecan gittim aldım bu aleti, 3 ay falan oldu sanırım. ama ben 2 dk.dan fazla yapamıyorum. böyle dalak şişmesi gibi gaip bir ağrı giriyor, bıçak kesiği gibi. devam edemiyorum. nerde yanlış yapıyorum ben :18:

tuuca aynı ağrı bendede oluyor ve devam edemiyorum sanırım biz biryerde yanlış yapıyoruz.

tuuca aynı ağrı bendede oluyor ve devam edemiyorum sanırım biz biryerde yanlış yapıyoruz.

Spordan önce su içmeyin :) Zaten yazmışsınız dalağınız şişiyor canım, bir süre sonra normale dönüyor ama birde anladığım kadarı ile aslında normale yakın bel ölçüleriniz var bu yüzden daha çabuk etkiler sizi...

Birde vucudunuzun üzeri dümdüz sabit, altı hareketli olacak hareketi sert yapmayın, yumuşak dönüşler yapın...

Spordan önce su içmeyin :) Zaten yazmışsınız dalağınız şişiyor canım, bir süre sonra normale dönüyor ama birde anladığım kadarı ile aslında normale yakın bel ölçüleriniz var bu yüzden daha çabuk etkiler sizi...

Birde vucudunuzun üzeri dümdüz sabit, altı hareketli olacak hareketi sert yapmayın, yumuşak dönüşler yapın...

Birde böyle deneyeyim bakalım.Çok teşekkür ederim.

merhaba kılıçbalığı burayı görünce hemen sipariş verdim , biraz ses yapıyo ve kayıyo yerden, normal mi bu.. bir de hemen dalağım şişiyo benim. spor salonundaki bayana sordum iki tarafa dönme yalnız bir yere dön 50 şer set halinde 3 er kere ( toplam 300 dönüş) yap dedi...sonucu yazarım.

merhaba kılıçbalığı burayı görünce hemen sipariş verdim , biraz ses yapıyo ve kayıyo yerden, normal mi bu.. bir de hemen dalağım şişiyo benim. spor salonundaki bayana sordum iki tarafa dönme yalnız bir yere dön 50 şer set halinde 3 er kere ( toplam 300 dönüş) yap dedi...sonucu yazarım.

Spor salonundaki bayanın yanlışı var, biz bu tekli dönüşe tembel işi deriz bir şeyede yaramaz zaten... Az az başla sonra sayıyı yavaş yavaş arttır, hareketi yumuşak yap, yanları iyice sıkıştırmana gerek yok... Ses yapması normal yağ damlat içine azıcık gıcırdamasın:)

Spor salonundaki bayanın yanlışı var, biz bu tekli dönüşe tembel işi deriz bir şeyede yaramaz zaten... Az az başla sonra sayıyı yavaş yavaş arttır, hareketi yumuşak yap, yanları iyice sıkıştırmana gerek yok... Ses yapması normal yağ damlat içine azıcık gıcırdamasın:)

yağ aklıma hiç gelmemişti :)) tamam damlatayım.. ben sert yapıyorum öyle daha etkili olur gibi geliyordu.. tamam, dediğini yapacağım.. teşekkürler

Fiyatı çok uygunmuş 11 tl bıle var bazı sıtelerde :) Hamilelikten kalan göbişimi eritmek istiyorum minik olsa bile rahatsız edici pöff

bu alet belin aşağı kısımlarına da iyi gelirmi? düşük bel giyince yanlardan çıkan fazlalıklarım var dar bir şey giyince çok rahatsız ediyo

bu alet belin aşağı kısımlarına da iyi gelirmi? düşük bel giyince yanlardan çıkan fazlalıklarım var dar bir şey giyince çok rahatsız ediyo

Evet canım, birde sana tavsiyem 2 tane 1 litrelik su şişesi doldur veya 1 kg lik 2 dumbıl al kendine, her iki eline bir tane al bir sağ yana bir sol yana eğil, bu şekilde smiti bölgesi erimeye başlar... Ama inatla yapmalısın bunu uzun vadede işe yarar ama muhakkak yarar...O bölge için yapabileceğin sadece iki şey var zaten, onlarda bunlar...

Evet canım, birde sana tavsiyem 2 tane 1 litrelik su şişesi doldur veya 1 kg lik 2 dumbıl al kendine, her iki eline bir tane al bir sağ yana bir sol yana eğil, bu şekilde smiti bölgesi erimeye başlar... Ama inatla yapmalısın bunu uzun vadede işe yarar ama muhakkak yarar...O bölge için yapabileceğin sadece iki şey var zaten, onlarda bunlar...

tavsiyelerin için çok teşekkür ederim hiç farkında olmadan aldım bu kiloları şimdi çok rahatsız ediyor dediklerini yapıcam umarım işe yarar ve bende buraya yazarım:)

kızlar ya inanılmaz mutsuzum. Allah aşkına yardım edin. butun kıyafetlerım bır kere terzıden gecmeden bana olmuyor cunku vucudum ve bacaklarım S hatta XS bedenken göbeğim M beden ve o kadar biçimsizim ki. hıcbır seyı keyıfle alamıyorum alısverıslerım kabus. kurtulamıyorum hergun asık sıratlıyım.cunku her gun işe gıderken bu sorunumu gormek benı nasıl etkılıyo anlatamam. denemedıgım krem hap vs kalmadı.boyum normal kılom normal ama vucudum anormal. baska hıcbır yerım kılo almıyor. 1 gr kılo alsam gobegıme alıyorum. nolur artık ben sunu yaptım ve gpbegım kesın gıttı dıyen bırı cıksın ve neyse yaptıralım. slımlıpo falan dusunmeye basladım. bazıları cok memnun bazıları ıse cok sıkayetcı. ne yapıcam ben yaa :KK43: En Büyük KK

kılıçbalığı yorumun için teşekkürler, biraz daha yapsam iyi olur sanırım ama merak ettim, tam olarak sen nasıl yapıyorsun? çünkü ben bi' kaç kişiye sordum, ellerini sabitleyip dönenler var, sonra belden yukarısını biraz eğerek tutunup yapanlar var, nasıl yapmalıyım şaşırdım.

bi' de arkadaşım hamile kaldı, o da yapmak istiyor, düşüğe falan sebep olur mu, bilgin var mı?

Bugün eşimin sürpriziyle twisterım oldu :KK16: Aklıma geldikçe çıkıp çıkıp yaptım lakin en sonuncusunda sol kaburga altımda saplanma şeklinde bir ağrı hissetmeye başladım, bu konuyu baştan sona okudum, dalak şişmesi olduğunu öğrendim :KK1: bu arada cidden bunu yeni duyuyorum ve yeni öğreniyorum. Dalak şişmesiyle ilgili birkaç video izledim, önemli değilmiş kendimizi zorlamamalıymışız ve ağrı hissedince bırakmalıymışız yaptığımız hareketi.

İnşallah devam edeceğim bu twiste :) :124:

Ben spor salonundaki twisterla yapmıştım 3 ay kadar ve gözle görülür biçimde incelmişti ben de tavsiye ederim,baya etkili.

Bugün eşimin sürpriziyle twisterım oldu :KK16: Aklıma geldikçe çıkıp çıkıp yaptım lakin en sonuncusunda sol kaburga altımda saplanma şeklinde bir ağrı hissetmeye başladım, bu konuyu baştan sona okudum, dalak şişmesi olduğunu öğrendim :KK1: bu arada cidden bunu yeni duyuyorum ve yeni öğreniyorum. Dalak şişmesiyle ilgili birkaç video izledim, önemli değilmiş kendimizi zorlamamalıymışız ve ağrı hissedince bırakmalıymışız yaptığımız hareketi.

İnşallah devam edeceğim bu twiste :) :124:

Bende twist kullanmaya başladım 4.günümdeyim. Benimde saplanma şeklinde ağrım oldu kaburgamın alt kısmında ama bence dalakla alakası yok bu durumun. Çünkü benim dalağım yok :KK43:

X