Bölgesel İncelme Bel inceltmekte zorlananlara iyi bir çözüm...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
twister ı olmayanlar için bir tavsiyede bulunayım. olduğunuz yerde vileda sopasını omuzunuza koyun ellerinizle orada tutarak vücudunuzun üstünü bir sağa bir sola merdaneli çamaşır makinası gibi hareket ettirin:) 4 sene önce her gün artırarak bunu günde sabah ve akşam iki kere X 300 defa falan yapıyordum, belim iki ayda sayesinde 5-6 cm inceldi, yanında hiç bir diyet de yapmadım. sadece bu hareketi yaptım. prensip olarak twisterla tamamen aynı çalışıyor.

twister ı olmayanlar için bir tavsiyede bulunayım. olduğunuz yerde vileda sopasını omuzunuza koyun ellerinizle orada tutarak vücudunuzun üstünü bir sağa bir sola merdaneli çamaşır makinası gibi hareket ettirin:) 4 sene önce her gün artırarak bunu günde sabah ve akşam iki kere X 300 defa falan yapıyordum, belim iki ayda sayesinde 5-6 cm inceldi, yanında hiç bir diyet de yapmadım. sadece bu hareketi yaptım. prensip olarak twisterla tamamen aynı çalışıyor.

Öyle sanılsada değil tatlım, ancak twister sahibi olduğunda aradaki farkı anlayabileceksin...Sopa ile üst bel kasları çalışıyor, twister ile üst bel+alt bel+üst basen...Yani günde 2*300 defa twister ile çalışsaydın daha hızlı ve daha fazla bölgede incelme sağlayacaktın...

muhakkak öyledir. ben sadece twisterı olmayanlara tavsiyede bulundum. sonuçta herkesin bunu satın almaya parası olmayabilir değilmi? diğer yandan bu hareket spor akademisinden bir arkadaşımın tavsiyesidir ve belini inceltmek isteyenler için hiç bir şey yapmamakdan iyidir.

twister aldım ve ben hiç memnun kalamadım ya bende mi sorun var acaba etkli şekilde yapamıyorum ben galiba

eski yoğurtcular gibi omzumuza sopa alıp çevirsek aynı işi görmüyormu.

o olur dediler ama ben denedşm zorlandım yaa

ıstersen bunuda yapabilirsin ama bel değil sadece sırt kaslarını çalıştırır ,bizim ihtiyacımız olan omuzların değil belden aşağısının hareket etmesi ve ön,arka ve yan kasların çalışarak yağların yakılması...Bu arada oturduğum semtte hala yoğurtçu var çıngırağını sallaya sallaya dolaşıyor :)

Aslında keşke bunada devam etsenizde sırtlarınız bilardo masası gibi olsa kızlar, hafif kaslı bir sırt inanılmaz seksi duruyor :)

muhakkak öyledir. ben sadece twisterı olmayanlara tavsiyede bulundum. sonuçta herkesin bunu satın almaya parası olmayabilir değilmi? diğer yandan bu hareket spor akademisinden bir arkadaşımın tavsiyesidir ve belini inceltmek isteyenler için hiç bir şey yapmamakdan iyidir.

Yukarıda gördüğün üzere daha önce bu başlıkta bu konu ile alakalı yorum yaptık zaten tatlım, kesinlikle hiç bir şey yapmamaktan iyi ancak şu sıra twisterlerin fiyatı 4.75 liraya kadar düştü...

ben de aldım 1 sene önce 1 hafta kullandım..fayda göremedim tabi ki..çok sorunlu olmadığım için bıraktım ama şimdilerde göbeğim war onun için çalışmam lazım işe yarar mı ki?

ben de aldım 1 sene önce 1 hafta kullandım..fayda göremedim tabi ki..çok sorunlu olmadığım için bıraktım ama şimdilerde göbeğim war onun için çalışmam lazım işe yarar mı ki?

Göbişe edeceği etki %30 civarı olur tatlım, hiç yoktan iyi bence, bol bolda yoğurt ye bu arada...

twıster aletini 2 sene önce aldım ama aralarda yapmıştım.hal böyle olunca faydasını göremedim tabi.ama fayda edeceğine emin bir şekilde 1 hfatdadır yapmaya başladım.bu sefer bırakmak yoook....

sopa çevirmeye başladım ilk günden fena hamladımmm

twıster aletini 2 sene önce aldım ama aralarda yapmıştım.hal böyle olunca faydasını göremedim tabi.ama fayda edeceğine emin bir şekilde 1 hfatdadır yapmaya başladım.bu sefer bırakmak yoook....

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sopa çevirmeye başladım ilk günden fena hamladımmm

İlk zamanlar çok yüklenme tatlım, sopa çevirmede azıcık sakatlık riski var yavaş yavaş alıştır...

Twist zımbırtısı olmayanlarda (misal;ben :) hulahop ve sopa da aynı işlevi görür zannımca :82:

twister fiyatınımı sordunuz eğer öleyse 7.5 tl ye almıştım
hepsi buradadan

Topiği baştan sona okumadım ama bu aletten açıkhava spor alanlarında da var.Eğer evinize yakın yerlerde bu tip alanlar varsa oradan faydalanabilirsiniz..:KK34:

Bu ürün güzele benziyor fiyati da harika. Benim de göbek problemim var. Kaburgalarim sayiliyor ama göbek yine yerinde. Söyle simsIki bir karnim olursa harika olur. :KK66: Sadece internetten mi alabiliyoruz bunu?

Bu arada paylasim icin tesekkürler. :KK71:

X