Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

arkadasim ben olsam hayatta izin vermezdim ve esimle kavgada ederdim nasil oluyor bu isler analmyiorum
beni bir tutma diyor ama bir tutmakla alakasi yokki zevk nefis bu seytan bir insnain aklina girdimi cikmak bilmez
esini al karsina konus ben istemyiorum de rahatsiz olyuorum tavrini acik acik koy
benim üzülmemimi istiyorsun de, acik acik konus
simdi konuski ilerde allah göstermesin bir sey olursa kendi kendine demezzsinki agzimi acsaydim tavrimi koysaydim böyle olmazdi diye
sana mutluluklar dilyiorum insallah esin seni dinler

eşin anlamıyorsa bile o hanıma rahatsızlığını bildirmen gerekli.

isin cok zor kesinlikle beraber gidip gelmelerine engel ol benim esim yapmasina izin vermezdim
kimseye güvenme

Bende katiliyorum...Hiç kendini dusurdugune kocanin aklina sokmaya degmez..Hele hele kadinla konusup onun senin için bir tehlike oldugunu ondan rahatsiz oldugunu anlayip kendini dahada guvenli dahada curetkar saglamasina firsat tanima...
bencede ikisininde oldugu bir anda "dedikodularin yapildigini senin bunlardan rahatsiz oldugunu esini iyi tanidigini boyle birseyin asla olamayacagini AMA ONUN BEKAR VE GENC HATTA BOSANMIS biri oldugu için bu dedikodulardan daha cok zarar gorebilecegini o yuzden hepinizin huzuru icin kendi imkanlariyla gidip gelemesinin daha iyi olacagini soyle olsun bitsin...Bu kokten cozum bence... Bundan sonrada araya mesafe koymaya bakarsin birseyler uydurur kabul etmez gorusmezsin..zamanla bu sorundan kurtulursun diye dusunuyorum bu sorundan...Allah yardimcin olsun...

arkadaşım işin çok zor...ama sakına bu işin peşini bırakma..elinden geleni yap,beraber gitmemeleri için...ne geliyorsa insanın başına en yakınlarından geliyo aman dikkat

Böyle kadınlardan nefret ediyorum.Sevgilisi,karısı olan erkekler neden cazip geliyor bu nasıl bi mantık ya sanki bekar erkeklerin kökü kesildi.Tabi suç sadece o hanımda değil eşinizde de o nasıl böyle birşeyi uygun görüyor ve zeytinyağı gibi üste çıkıp gereksiz kıskançlıklar yapmamanızı istiyor.Kadın erkek farkı yok sizin bekar arkadaşınızla gitmeniz ne kadar yanlışsa onunkide aynı bunu bir şekilde anlatın eşinize kafasını dank ettirin

kadin niyeti bozmus anlasilan,aman bacim dikkatli ol:1ninca:

o kadın evli olsaydı böle düşüncekmiydiniz yada bekar genç bir kadın olsa...sırf boşanmış die mi bunlar düşünülüyo..evet kabul edilmesi zor bi durum ama bukadarda yargısız infaz yapılmaz kadın herkesle öleymiş zaten eşinize yönelik değil...eşinize güveniniz yoksa ortada bi sorun vardır demekki konuşup halledebilirsiniz yada gözlemliyebilirsiniz bir süre ama hemen niyeti bozdu kocamı baştan çıkaracak gibi yargısız infazda bulunmayın lütfen evet konumunuzda haklısınız ama bu tip düşünceler bna biraz ters geliyor....

sonuçta her duldan korkmamak gerek
belki şuda olabilir eşinizin güvenilebilir biri olduğunu anladı ve yanlız gitmek istememişte olabilirr annatabildimmi bilmiyorum ama sonuçta eşinizle huzurunuzu evli yada hic evlenmemiş biride bozabilir
bence bir laf vardır ya eşşeğin aklına karpuz kabuğu getirmemek gerekir

ister dul olsun, ister evli ister bekar..benim için hiç farketmez....
ağzımı bir açarım, sırf kapatayım diye eşim gelip gitmez o kadınlaa
okurken ben sinir oldum...hiç öyle yok konuşma, kocanı kırma bilmemne triplerine girmeyin derim ben...
istedikleri kadar iyiniyetli olsun, benim kocamın arabasına, benim oturduğum koltuğa günde 1,5-2 saat başka bir kadın oturacak...yok yaa..mini etek bilmemne filan giyecek, parfümü olacak üstünde v.s v.s
ben olsam kapıdan çıkarmam sabahları kocamı...
eşinize güvensizlik yaşadığınız şeklinde ya da kadına karşı gareziniz varmış gibi değil de, kocanızı çok sevdiğiniz ve kıskandığınızı güzellikler anlatın, anlamıyorsa basın yaygarayı...
eşiniz nasıl istemediğiniz birşeyi yapabiliyor anlamıyorum

evli olmadığın için böyle düşünüyor olabilirsin
fakat o kadının hiç bir şekilde haklı yanı yoktur
eşi rahatsiz oluyorki kadın burda konu açıyor ona yazık değilmi
sende kalkmış burda o kadını müdafa edioyorsun
ne münasebet evli erkeğe öyle bir teklifede bulunmak?
o işe girerken onamı güvendi
komşumlan gider gelirim diyerektenmi kabul etti o işi madem uzaktı kabul etmeseydi
kendine araba alsın bi zahmet yada otobüs dolmuş herneyse onunla gitsin işine
milletin yuvasını bozmak demiyelim ama huzursuz etmenin anlamı nedir?
benim gözümdede çok basit bir kadınmış
aklı başında,terbiyeli bir insan öyle bir teklifde bulunmazdı çünkü
kendine yapılsa öyle bir teklifi redderdi
kadının niyeti ortada bence
zaten bekar bir kadın gidipte ilaki evli bir aile ile samimiyet kurmayada kalkmaz bence
suç tabiki bitek kadında değil adamdada suç var
kusura bakmayin benim işe gidiş geliş saatim herzaman belli olmiyabilir gibi bişeyler söyleseydi olmazmıydı
sazan gibi atlamış hemen
vallah bencede hayra alamet değil
bişey olmadıysa bile ne gerek var

bence de önce esine güzelce bu durumu ve rahatsizligini anlat...
kem küm ediyorsa kadinla konus hemen...esine mi güvenmis canim...
hem esin böyle biseyin adabi var edebi var hicmi bilmiyor?
bilmiyorsa ögreteceksin canim...önce sevgiyle,sakinlikle,olmadi senden günah gider,hatta annesinide ara bence...

bana göre kadının evli veya boşanmış veya dul veya bakire veya çıtır veya kıtır veya güzel veya çirkin olmasının burda bi önemi yok.. önemli olan nokta, kadının yaptığı densizlik ve buna çanak tutup tavır koymayan adamın yaptığı hödüklüktür..!!

Maaşaallah Subhanallah-Karşınıza çıkan bu engeli başarıyla aşacağınaza inanıyorum canım. Allahın izniyle huzur dulu yolunuza ömür boyu devam edeceksiniz.
Şeniz

evli yada bekar bu hic farketmiyor...
herseyde bir adap bir usül vardir..ne olursa olsun kadinin bu sekilde davranmasi yanlis,bu onun ne kadar yapisik biri oldugunu gösterir..
ve sana sunu söylemek isterim arkadasim,erkegine ne kadar güvenirsen güven,kadinin düsmeni bir erkek degil,yine hemcinsidir!!!ve hayatinda baska kaybedecek biseyi olmayan bir kadindanda hersey beklenir,yuva yikmak bile...

bu nedir allahaşkına, okurken daraldım ben, eşiniz anlamıyorsa kadınla konuşun, ama ne olursa olsun buna engel olun, kadın evli, dul ya da bekar farketmez, evli bir erkeğe böyle bir şey teklif edilmez, ben başlığı okuyunca komşunuzun da erkek olduğunu sandım. eşiyle daha çok vakit geçirmek istiyor herhalde diye düşündüm, komşunuzun bir kadın olabileceği aklıma dahi gelmemişti.

ALLAH yardimcin olsun tatlim, bencede rahatsiz olmakta cok haklisin, senin yerinde kim olsa tepki gösterirdi.
ama bence esin sadece iyi niyetinin kurbani, o anda hayir diyemedi kadina, ilersini düsünmedi hic. erkekler böyle iste!
bencede surat asmayla, laf sokmayla falan deneme... normal davran, sonra tatli bi dille bu durumdan hic hoslanmadigini ve huzurunun kactigini, yeni gelen bi kadin icin 17 yillik esini üzmeye deger mi diye söyle.
Mümkünse esin bi kac gün izin alsin, kadin kendi basina gitsin gelsin... izinden sonrada esin bu konuyu o kadina bi daha acmasin, o kadinda sorarsa mümkün olmayacagini söylesin.
simdi pat diye ben seni götüremicem demek istemez, hatayi kabul etmekle yapti ve simdi dönemiyor bence...

eger hicbisey fayda etmiyorsa kayinvalideni misafirlige davet et... esine bayadir görüsmedik annemi cagirdim bu haftasonu falan de... direk sikayet icin cagirdigini bilmesin yani

canım Allah sabır versin sana
eşinle güzelce konuş vede senin bu durumdan rahatsız huzursuz olduğunu söyle eşinin tepkisi gene aynı olursa bu seferde o bayana gidip güzel vede sakınce işe eşimle değil başka bi aracla git etraftan kötü söylentiler var vede bende bu söylentilerden rahatsız oluyorum de kadına ağırlığını koy bebeğim vede yüzde verme eşinede rahatsız olduğunu belirt inşallah herşey yoluna girer sevgiyle kal bitanem

ayh gelse de güzel haberini verse ates_bocegi...:1rolleyes:
inşallah eşi birazcık akıl sahibidir de bu yaptıgı saçmalıgı , ısrarla sürdürmez..:Saruboceq:

kadının davranısını edepsızce buldum arabası var dıye ıkı gunde tanıstıgı evlı bı adamla o kadar yolu gıtmekte bı abes bulmamıs..bunun altında ıyınıet namına bısey goremıyorum esınız de ıyılıgınden yapıyor gıbıme gelmedı sonucta esı o kadar uzulmuş kafasına takmış bu meseleyı elın kadını ıcın nasıl kıyabılıyor ..sessız kalma bence senı saf yerıne koymalarına ızın verme ben bıle o kadar basbasa kalamıyorum yazmısın ben olsam yaygara da kopacaksa kopsun derım kesınlıkle senın tavrın onlarınkındndaha delıkanlıca olur ..madem bısey yok almasın arabasına kadın o kadar fakır mı yol parasını veremıyecek tövbe rabbım yaa ..uyutulmayın ..

eşine bu durumdan rahatsız olduğunu sööyle konuş bakalım kadınında ne cüretle böyle bişy söylüyoki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…