Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

Eşimize ya da sevgilimize falanca kadından rahatsız olduğumuzu söylersek hemen aklında yokken bile o kadını aklına sokarız düşüncesini doğru bulmuyorum...Yani ne söylesek ona göre yönlenicek mi erkekler....Sanmam...Tamam nefisleri zayıftır ,bizim kadar ince düşünemezler,ama bu kadar da değil..
Falanca kadından rahatsız olduğunu söylediği halde o kadına daha çok yaklaşıcak olan erkek aptal ötesidir..Evliliğini-ilişkisini zora sokmayı baştan kabullenmiş görünür zaten..Aksi takdirde gerekeni yapar,falanca kadına mesafeli davranması gerektiğini bilir....

güzelim ben zaten rahatsızlığını bildirme demedim..
elbette ki rahatsız olduğunu söyleyecek yoksa konu çözülmez...
ama eğer bu konuyu her dakika gündeme getirip, sürekli bu konudan konuşup dır dır kocasının başının etini yerse böyle birşey olabilir...zaten aklı başında birine bir şeyi bir kere söylemen yeter zaten...
bu benim fikrim tabi ki....
ben erkeklerin aptal olduğuna inandığım için böyle düşünüyor olabilirim...

herkese merhaba
bu siteyi hep dışardan takip ederdim çok beğeniyorum özellik bu bölümü daha çok beğeniyorum.herkesin derdine derman olmaya çalışıyorsunuz ve gerçekleri ortaya çıkarıyorsunuz tebrik ederim.

derdime derman olmanız için üye oldum.çok sıkıntım var. bir süre önce kapı komşumuz olarak binamıza genç boşanmış bir bayan taşındı.hayli güzel bakımlı ve girişken.hemen herkesle dost arkadaş oldu.buraya kadar bir sorun yok. ne zaman eşimin çalıştığı işyerinin yanında bir şirkette iş buldu hayatım karardı. arsız bir şekilde bana teklif dahi, etmeden bana sormadan etmeden eşime, aynı bölgede aynı mesai saatleri içinde çalışıyoruz artık beraber gider geliriz demedimi beynimden aşağı kaynar sular döküldü.eşimde hemen tabiki aynı yere nasıl olsa otobüse vapura binmene gerek yok dedi.

işyerleri evlerimize yakında değil. karşı yakaya en az 30 veya 45 dakika bazen 1 saat gidiş dönüş 2 saat eşimle ben bile o kadar başbaşa kalamıyorum.eşime neden kabul ettin deyince ne var bunda gereksiz kıskançlıklarla beni boğma dedi.

çıldırmak üzereyim.ne olur bana bir akıl verin.kesinlikle kabul edemiyorum bu durumu.ne yapayım ne edeyimde eşimle beraber işe gidip gelme olayını sonlandırayım?

tepkini koy ortaya...ve böyle bi saçmalığın olamıyacagını söyle eşine...kardeşim pigletinde dediği gibi ateş ve barut yanyana durmaz...:kızgın::kızgın:

güzelim ben zaten rahatsızlığını bildirme demedim..
elbette ki rahatsız olduğunu söyleyecek yoksa konu çözülmez...
ama eğer bu konuyu her dakika gündeme getirip, sürekli bu konudan konuşup dır dır kocasının başının etini yerse böyle birşey olabilir...zaten aklı başında birine bir şeyi bir kere söylemen yeter zaten...
bu benim fikrim tabi ki....
ben erkeklerin aptal olduğuna inandığım için böyle düşünüyor olabilirim...

Evet aptaldırlar ...Ama o kadar da değil...

Şu da var ki bir kez söylemekle anlayan erkek de azdır..Dırdır yapmadan olmuyor şekerim..Dırdır yapmazsan erkek milleti işin ciddiyetini anlamaz kolay kolay..Kafasına işliyeceksin bu durumdan rahatsız olduğunu...Ben söyledim erkek anlasın ya da ben söylemeden akıl etsin diye düşünmeye kalkarsak ohooo..Bir arpa boyu yol gidemeyiz..Onlar bizim gibi imadan tek kez söylemekten falan anlamazlar...İlla açıkıça söyliceksin..Anlamazsa beynine kazıyacaksın...

Eğer erkeklerin aklına bir kadını hiç aklında yokkken bile sokmak kolay olsaydı her kadın ya da kız istediği erkeği telkinle kendine aşık edebilirdi çok kısa zaman içinde..Erkekler bizim kadar duygusal bakmaz olaylara..Bakış açıları kimyaları bizden çok farklı...Yine tekrar ediyorum ki bir kere söylemekle anlasaydı erkekler kadınlar da çene kurusu olmazdı..( tabirim için kusura bakmayın lütfen..)

Şu da var ki bir kez söylemekle anlayan erkek de azdır..Dırdır yapmadan olmuyor şekerim..Dırdır yapmazsan erkek milleti işin ciddiyetini anlamaz kolay kolay..Kafasına işliyeceksin bu durumdan rahatsız olduğunu...Ben söyledim erkek anlasın ya da ben söylemeden akıl etsin diye düşünmeye kalkarsak ohooo..Bir arpa boyu yol gidemeyiz..Onlar bizim gibi imadan tek kez söylemekten falan anlamazlar...İlla açıkıça söyliceksin..Anlamazsa beynine kazıyacaksın...

Eğer erkeklerin aklına bir kadını hiç aklında yokkken bile sokmak kolay olsaydı her kadın ya da kız istediği erkeği telkinle kendine aşık edebilirdi çok kısa zaman içinde..Erkekler bizim kadar duygusal bakmaz olaylara..Bakış açıları kimyaları bizden çok farklı...Yine tekrar ediyorum ki bir kere söylemekle anlasaydı erkekler kadınlar da çene kurusu olmazdı..( tabirim için kusura bakmayın lütfen..)

evet şeker cim çok doğru söylüyorsun..gel bi öpeyim seni...Şeniz

herkes kendi deneyimlerine göre yorum yapıyor...
demek ki benim tecrübem bu sizinki de o...

agustos_bocegi arkadaşımız seninle birlikte bizde üzüdük sinir olduk; fakat sen ortalarda yoksun.Ne yaptın :uhm:halletmişsindir umarım sorununu.İyi haberler ver bize:Saruboceq:

herkes kendi deneyimlerine göre yorum yapıyor...
demek ki benim tecrübem bu sizinki de o...

Evet evlendikten sonra erkeklerin yapısı ,karakterleri hakkında tecrubem arttı diyebilirim...yerimsenibena.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ops bu konu da kilitlenirse agustos_bocegi arkadaşa ayıp olur ...:nazar:
Lütfen herkes kendi düşüncelerini yansıtsın birbirinizden alıntılar yapıp karşıt düşünce belitmeyin tartışmaya sebep oluyor ...
-badem- cim canım benim nasıl gidiyor gelmedi mi hala bizimki fisfisfis

Ops bu konu da kilitlenirse agustos_bocegi arkadaşa ayıp olur ...:nazar:
Lütfen herkes kendi düşüncelerini yansıtsın birbirinizden alıntılar yapıp karşıt düşünce belitmeyin tartışmaya sebep oluyor ...
-badem- cim canım benim nasıl gidiyor gelmedi mi hala bizimki fisfisfis

Bitanem kavga etmiyoruz ki.Tabiiki karşıt düşüncelerimiz olucak:1hug: Farklı insanlarız..
Konunun kapanmasına neden olucak bir şey yapmayız..Arkadaşımızın bu olaydan galip geldiğini görmek ortak düşüncemiz..

Kim gelicek hayatım??:uhm:

Bitanem kavga etmiyoruz ki.Tabiiki karşıt düşüncelerimiz olucak:1hug: Farklı insanlarız..
Konunun kapanmasına neden olucak bir şey yapmayız..Arkadaşımızın bu olaydan galip geldiğini görmek ortak düşüncemiz..

Kim gelicek hayatım??:uhm:

agustos_bocegi bitanem :dance:
herkes senin gibi bakmıyor canım daha dün yaklaşık 5 konu kapandı güzel güzel giderkene , yoksa tabiki herkes farklı bu konuda sorun yok Şeniz

inşallah biran önce gelir mutlu haberiyle :1rolleyes:

agustos_bocegi bitanem :dance:
herkes senin gibi bakmıyor canım daha dün yaklaşık 5 konu kapandı güzel güzel giderkene , yoksa tabiki herkes farklı bu konuda sorun yok Şeniz

inşallah biran önce gelir mutlu haberiyle :1rolleyes:

Canım ağustos böceği arkadaşımız gelirse hepimiz görürüz herhalde..:1hug:

ayyy allah başa vermesin ateşle barut yan yana dumaz kadın bide dul.tam tehlikeli bir durum kocanla kötü olma kadınla git konuş ama kadın çok güzelse kocana dikkat et hani bide dul ya allah yardımcın olsun.hiç vakit kaybetme sen üzelecegine kadın üzülsüün kocanada tavrını koy .kocana ben yapsam sen kabul edermisn.karşımıza genc ve yakışıklı biri gelse aynısı bana teklif etse sen kabul edermisn de kocana .yani empati kurdur.hiç taviz verdirme kocanada kadınada ama dikkat et kocadanda olma kocanı bıktırmadan yap

Dul ya da bekar olması bir şey değiştirmez aslında..dulsa kızarım ,bekarsa sesim çıkmaz gibi bir durum olmamalı..Medeni durumu ne olursa olsun bence....

Dul ya da bekar olması bir şey değiştirmez aslında..dulsa kızarım ,bekarsa sesim çıkmaz gibi bir durum olmamalı..Medeni durumu ne olursa olsun bence....

Aynen :kahve: içinde varsa ne olursa olsun yapar hiç farketmez ..

Arkadaşım senin bu konuya acilen çözüm bulman lazım... Hiç kimse kusura bakmasın ama ben kocamı dul da olsa evli de olsa başka bir kadınla hergün başbaşa uzun yolculuk yapmasına izin veremem.. Ateş ve barut yan yana durmaz...Ben olsam eşime resti çekerdim böyle bi durum kabul edilemez..

Arkadaşım senin bu konuya acilen çözüm bulman lazım... Hiç kimse kusura bakmasın ama ben kocamı dul da olsa evli de olsa başka bir kadınla hergün başbaşa uzun yolculuk yapmasına izin veremem.. Ateş ve barut yan yana durmaz...Ben olsam eşime resti çekerdim böyle bi durum kabul edilemez..

Dul ya da bekar farketmez..Ben eşimin düzenli olarak kızkardeşi, annesi vs çok çok yakın bir akrabası değilse dış kapının mandalı olan bir bayanı işe giderken ve işten gelirken isterse 2 dakkalık yolculuk olsun BİRARADA İS-TE-MEM..:eek:klava:.

ne zor bi durum umarım çözersin en kısa zamanda,sinir oldum çok kocana.

ooooo tehlike çanları çalabilir eşinle konuş bence yanlış bi durum

yok yok kesinlikle çok tehlikeli hemen uzak tutun o kadını evinizden eşinizden çok ağır sonuçlar getirebilir tamam kadın iyi biri olabilir tamam onu bilemeyiz ama nolur nolmaz allah korusun aman taşlara...eşin sana ister bağırsın ister çağırsın hemen tepkini koyyy lütfen

Bazı insanları otlanmayı çok sever..İnsanları kullanmayı severler ve bunu akıllılık olarak değerlendirirler..Belki niyeti sadece bu durumu kullanmaktır,eşine farklı bir gözle bakmıyor da olabilir..Ama ne olursa olsun bu kadına haddi bildirilmeli...:kızgın:

X