Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

canım kendi arabanın lastiğini patlat gitsin...sengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:

17yılık eşi işin takıp ettırmk komık olur direk gir sen konuya arkadaşım
yaa sen su adamın telıne bı baksana rayan soran varmı diyee nerde duruyo telı sesı kısıkmı değilmikapalımı bak bakalım

Teorikle pratik her zaman uyuşmayabilir..:1closedeyes:

Ben kendi yöntemimi uyguladım işe yaradı..

Yukardaki Psikolog hanımın tavsiyelerinin her zaman işe yaradığını sanmam..

Ee arkadaş çıkmış görunmuyo asagıda adı

cıkıp giriyordur yeni mesajları görmek için canım , ismi şu an aşşagıda ..
ya sabah olmak üzere karar verelim artık hadi kızlar çalıştırın kafalarıkaydirigubbakcemile

Ya bana simdilik musade arkadşlar
yarına göruşmk uzere kociş erkn yattı sabhta erkn kalkar benıde uyandıır acıktım diye :)

Evt ya sabahın 4u olmuş ..
Bnde yarın arabsını lastıgını patlatsın diycm yarın pazar :)
pazrtesi patlatsın eşine rıca etsın benı bırak diye
bugun yol arkadaşından mahrumettımsneı faln diye iğnelesin bakalım ne tepkı verck adamı

Ya bana simdilik musade arkadşlar
yarına göruşmk uzere kociş erkn yattı sabhta erkn kalkar benıde uyandıır acıktım diye :)

iyi geceler canım , Allah rahatlık versin ..
sağol paylaşımların için yarın görüşürüz inşallah..Şeniz

kime karşı komik olucak ki? ilişkinin ne kadardır uzun olduğunun bence bir önemi yok bu tarz konularda, sorunlarda.

çok sağolun hepiniz yardımcı olmaya çalıştığınız için hızlı ilerliyor arada kaçırıyorum.kusura bakmayın.

telefonu hep açık iş cebide özel cebide 24 saat açıktır.onda sorun yok.

açık olup olmaması değil canım , sen kap getir telefonu bak bakalım bi şeyler var mı içinde sengözlerimebaksanab

Evtcaanım içine bak bakam bişi varmı tel nosu falnnn

zaten canim benim evli adama bunu teklif eden kadin hafif dusuncesiz ucuz biridir hepimiz kadiniz asla asla boyle birsey bir evli adama teklif edilmez bu acik kapidir benim bir arkadasimin basina geldi kadin birde arkadasima ne demis kadin olaydinda elinde tutaydin kocani zorlami koynuma soktum bunlar benim icin eglencelik olaylar demis kiz bosadi kocasini sana bir erkek olarak esimin yorumunu ilettim kadin tehlikeli sularda yuzmeye baslamis............................

Sibi canım
arkadşaın yası ve evlılık yılını düşünerk ole dedım
bne bu yasımal bıle ole ayy sudavranışın gzuel su değil demem direk gireirm olaya ama senınde fıkrın için teskkurler sankı bı kırgınlık sesdımde msjında

cıkıp giriyordur yeni mesajları görmek için canım , ismi şu an aşşagıda ..
ya sabah olmak üzere karar verelim artık hadi kızlar çalıştırın kafalarıkaydirigubbakcemile

yok hiç çıkmıyorum geriye dönük mesajları okuyorum ama hiç çıkmadım.

evet sabah olmak üzere.kararımı verdim eşimle konuşacağım.
sonrada kadınla.yani her ikisiylede konuşmaya karar verdim.sayenizde o psikolojiyi attım üzerimden.hep acaba benmi yanlışım diye kafamı kurcalayan bir soru ve gururum beni tutuyordu.
ne dersiniz dostlarım kararıma?

Evtcaanım içine bak bakam bişi varmı tel nosu falnnn

tabiki onlarca telefon numarası var ama bu çok doğal.dediğim gibi şimdiye kadar bu arsız edepsiz kadın hayatımıza girene dek bu tip sornumuz asla olmadı.

Aynen canım sorun sadece işe gidip gitmemeleri de değil kadın hafif meşrep belli.yerimseniben
Uzak tutun hayatınızdan olsun bitsin sizin yuvanız onca yılınız , gece gece bunca sinirinizi zedelemenize değer mi ?

kadını sonraya erteleseniz daha iyi gibi sanki ağustos böceği...
nisanın şerrinden de Allah'a sığınırım, bunu yapan kadın sizin kocanızla aranızın limoni olduğunu tahmin edip başka bir şeytanlığa girişir diye korkarım. bence eline şimdilik koz vermeyin kadının. eşinizle halledin, gerekirse kavga edin barışın, sonra... çünkü bu tip insanlar dedikodu da yayabilirler günahını almayayım da. benden kıskandı diye. ve bunu gururla anlatabilir de.. diyorsunuz ki eşim her gün bakımlı olmak zorunda olan bir erkek, 2 arabanız olduğuna göre de durumunuz iyi. 17 yıl da bazı erkeklere göre aynı yüze bakabilmek için uzun bir süre. yine de Allah esirgesin kötü şeylerden. ama asalaklara karşı dikkatli olmalısınız ablam.

eşine teşekkürlerimi ilet canım.
anlaşıldı ilkönce eşimle konuşacağım olmadı aile meclisini toplayacağım.kayınvalidem o kadını anasından doğduğuna pişman eder, oğlunada demediği lafı bırakmaz.diğer oğlu dalyandan restorant işleten bir kadınla beraber olmuştuda kayınvalidem dalyanı başına yıktı.eltim hamileydi o zamanlar.kaynım ogün bugündür süt dökmüş kedi gibidir.
gururumdan sebep kimseleri aramak istemiyorum.belkide sorunsuz halledilecek bir olay aşırı büyüyecek üstelik.fakat bu mesaj beni gene şoka soktu sarstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…