Bekâr komşum Sabah-Akşam eşimle beraber, çıldırmak üzereyim

ANORMAL bir durum..
olay cıkarırdım çözülmüyorsa bu durum taklif eden de problem var zaten de kabul edende de var...sanki aldatmak istese kadın mı yok demeyin ama bu komşu adamın aklına karpuz kabuğu getirecek..konuş eşinle bir an önce son verin bu duruma..ayıp ya yakında komşuların başlar laf etmeye bu bekar kızın aklına hiç mi gelmemiş inan ki ben çok sinir oldum ya sen nasıl duruyorsun..

Yorumların hepsini okuyamadım, ama okuduklarım karşısında kendimi sorgulamaktan geri kalamadım.
Çünkü bende işyerimdeki bir erkek arkadaşım tarafından her akşam evime bırakılıyorum. Yıllardır bu böyle sürüyor. Birimiz ateş birimiz barut olmasına rağmen aramızda bugüne kadar hiç bir şey olmadı.
Buradaki güvensizlik kadının kendine güveni ve dul olmasımıdır yoksa gerçekten bir kadınla bir erkeğin aynı arabada işe gidip gelmelerimidir?
Ben kendimi biliyorum, karşımdaki arkadaşta biliyor ve yıllardır devam eden bu olay bizde hiçbir soruna yol açmadı.
İnşallah arkadaşın olayındada kendi sandığı gibi bir olay olmaz. Her erkeğe yada kadına potansiyel aldatmacı olarak bakmak yanlış gibime geliyor.

Canım haddimi aşmış olmazsam bir sorum olacak.
Birlikte işe gidip geldiğiniz arkadaşınızın eşi bu durumdan rahatsızsa hissedermiydin?

içime sinmedi eşimlede görüştüm.
dediki,kocasıyla konuşmasın,bir sarhoşa sarhoşken araba kullanma desen
ben sarhoş değilim kullanırım der dedi.anlatabildimmi.
kadınla konuşmalısın.ama suçlamadan rica ederek.
sende bir kadınsın kendini benim yerime koy,bu durum beni çok üzüyor diyerek onu yola getirmelisin.
dediki,eğer kötü niyeti olmayan vicdanlı bir kadınsa özür dileyerek bu işe son verir dedi.
eğer sana kadın banamı güvenmiyorsun eşinemi gibi konuşursada,ben eşime güvenmiyorum seninle ilgisi yok demelisin,biz seninle yine arkadaşız gibide konuşursun..belli kadın hafif bir kadın ama sen ona sen hafifsin kocamı baştan çıkarırsın demiceksin.bu bir erkek tavsiyesidir,yani eşimin gözüyle.hadi kolay gelsin üzülme sakın.
ha bu arada kadına bunu sakın kişisel algılama senin yerinde hangi bayan olsa rahatsız olurdum,beni anlıyorsundur umarım gibi şeylerde söyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumların hepsini okuyamadım, ama okuduklarım karşısında kendimi sorgulamaktan geri kalamadım.
Çünkü bende işyerimdeki bir erkek arkadaşım tarafından her akşam evime bırakılıyorum. Yıllardır bu böyle sürüyor. Birimiz ateş birimiz barut olmasına rağmen aramızda bugüne kadar hiç bir şey olmadı.
Buradaki güvensizlik kadının kendine güveni ve dul olmasımıdır yoksa gerçekten bir kadınla bir erkeğin aynı arabada işe gidip gelmelerimidir?
Ben kendimi biliyorum, karşımdaki arkadaşta biliyor ve yıllardır devam eden bu olay bizde hiçbir soruna yol açmadı.
İnşallah arkadaşın olayındada kendi sandığı gibi bir olay olmaz. Her erkeğe yada kadına potansiyel aldatmacı olarak bakmak yanlış gibime geliyor.

Doğru söylüyorsunuz ama kişinin kalitesi tavrı çok önemlidir öyle bir kadın olur ki gözünüz arkada kalmaz eşinizle dostane olduguna inanırsınız..ama bu bayan bi şeyler hissetmiş kadından yana..mirmirmirmiriçine kurt düşmüş bi kere..herkes siz değilsiniz dünyada ne insanlar var..kendine güvenle hiç ilgisi yok bence...hoşlanmadığım bir bayanın eşimle samimi olmasını ben de istemem..senağlama

içime sinmedi eşimlede görüştüm.
dediki,kocasıyla konuşmasın,bir sarhoşa sarhoşken araba kullanma desen
ben sarhoş değilim kullanırım der dedi.anlatabildimmi.
kadınla konuşmalısın.ama suçlamadan rica ederek.
sende bir kadınsın kendini benim yerime koy,bu durum beni çok üzüyor diyerek onu yola getirmelisin.
dediki,eğer kötü niyeti olmayan vicdanlı bir kadınsa özür dileyerek bu işe son verir dedi.
eğer sana kadın banamı güvenmiyorsun eşinemi gibi konuşursada,ben eşime güvenmiyorum seninle ilgisi yok demelisin,biz seninle yine arkadaşız gibide konuşursun..belli kadın hafif bir kadın ama sen ona sen hafifsin kocamı baştan çıkarırsın demiceksin.bu bir erkek tavsiyesidir,yani eşimin gözüyle.hadi kolay gelsin üzülme sakın.

Bu fikir bana uygun gelmedi...karşıdaki kadına bunu belli etmemek lazım eğer sinsiyse tavırlarıyla daha çıldırtıcı olabilir bence eşini ikna etmeli bu bayankafamçokkarıştı

Her şeyin bu kadar tesadüf olması bile düşündürücü bana göre..
Kadın dul(evli bekar farketmez sakın yanlış anlaşılmasın), sizin evin yakınına taşınıyor ve eşinin iş yerine yakın yerde iş buluyor ve rahatlıkla senin yanında eşine beraber gidip gelmeyi teklif ediyor...Bİlmiyorum benmi çok evhamlıyım ama artık öyle bir devirde yaşıyoruzki bu kadar tesadüf beni düşündürür açıkcası..

Doğru söylüyorsunuz ama kişinin kalitesi tavrı çok önemlidir öyle bir kadın olur ki gözünüz arkada kalmaz eşinizle dostane olduguna inanırsınız..ama bu bayan bi şeyler hissetmiş kadından yana..mirmirmirmiriçine kurt düşmüş bi kere..herkes siz değilsiniz dünyada ne insanlar var..kendine güvenle hiç ilgisi yok bence...hoşlanmadığım bir bayanın eşimle samimi olmasını ben de istemem..senağlama

Kadın ne kadar kaliteli olursa olsun,ne kadar iyi olursa olsun..Hiç bir kadın yoktur ki eşinin arabasına iş gidiş-çıkış saatlerinde periyodik olarak arabasına başka bir kadın alıp onu evine kadar götürmesinden rahatsızlık duymasın...İçine küçük te olsa kurt düşmesin..Çok yakın akraba değilse....

Ben inanamam buna....

valla ben gidip o kadınla asla muhatap olmam hatta ona belli etmemeye calışırım bütün iş eşin ve senin aranda hallolmalı..
senin sinirlenip tavır aldıgını görürse tdaha cok eşinni üstüne gelir o zaman kötü olur.
bence sorunu eşinle hallet zor kullan gerekirse gerektiğinde onlar bize sart koşmuyor mu??

kadinla konusmak bence en sonun sonuncusu bir ihtimal yani esiyle bu is halledilmezse olabilecek bir ihtimal ama essegin aklina karpuz kabugu dusurmek olucak insallah arkadas bir sekilde halletmistir yoksa bu isin sonu hos olmayan yerlere gidecek gibi esin bu yolculuk teklifini kabul etmesi bile insanin aklina kurt dusurucu biz olaya boyle bakiyoruz konu komsunun dusencesini dusunmek bile istemiyorum yalan mi

Bu fikir bana uygun gelmedi...karşıdaki kadına bunu belli etmemek lazım eğer sinsiyse tavırlarıyla daha çıldırtıcı olabilir bence eşini ikna etmeli bu bayankafamçokkarıştı
aslında bende olsam eşimi ikna edip,'bu durumdan eşim rahatsızlık duydu kusura bakma seni eve ve işe bırakamıcam 'demesini isterdim.'zaten emrivaki gelişen bişeydi eşime söz hakkı kalmadı' !!diye eklemesinide isterdim.oh içimin yağları erirdi.kötükedihüso

ayrica bu erkek denen cins cok enteresan beyinleri cok calismayan varliklar bence senaryo soyle olaydi kadin yine dul 100kilo sivilceli buyuk bir burun ayni cumlelerle teklif etseydi bence adam kesin KUSURA BAKMAYIN AMA arkasindanda bin cesit bahane siraliyiverirdi goturmemek icin ah bu erkekler

çok sinir bozucu bir durum son durum ney acaba bir ilerleme kaydedilmişmiki ???

Yorumların hepsini okuyamadım son durum nedir bilmiyorum ama

çok kötü bi duygu olmalı..en baştan hayır diyememesi şimdi demesine engel değil bence..17 yıllık bi evlilik var ortada..

uygun bir dil ile; eşimin bu durumdan rahatsız olduğunu hissediyorum bundan sonra beraber gidip gelmeyelim,onu incitmek istemiyorum şeklinde söyleyebilir..

o hanımın içinde kötü birşey yok belki ama bunu düşünemeyecek kadar düşüncesizmiş :1no2: belki biraz bencillik olacak ama ben şahsen evliliğimin sarsılmaması için kesinlikle kalbi kırılır mı falan gibisinden bi düşünceye girmeden çaresine bakarım :1ninca:

Sizin için zor bir durum. Bence bı konuyu halletmesi gereken eşiniz.bu olayda iyi niyet görmüyorum ve herkes de aynı fikirde. Sakın ana sakın iyi niyet göstermeyin. kadınlada yüz göz olamayın bence. siz iyi niyetle konuşmaya çalıştıkça eşiniz sizi kıskançlıkla suçlayacaktır. sonra pişman olmamak için kesin bi şekilde düşüncenizi ifade edin. eğer eşiniz dinlemezse iyi bir gözdağı verin. hatta onun yada kendi ailenizi devreye sokun. boşanmakla tehdit edin. kadınla ev ve işyerlerinizin yakın olması bile çok ilginç bir tesadüf. Sevgiler

Canım haddimi aşmış olmazsam bir sorum olacak.
Birlikte işe gidip geldiğiniz arkadaşınızın eşi bu durumdan rahatsızsa hissedermiydin?

Ne demek haddini aşmak, tabiki sorabilirsin. Zaten yazımın başında kendimi sorguladım diye belirtmiştim.
Ben beni her akşam eve bırakan arkadaşımın eşini tanıyorum, birbirimize gelip gideriz. Bir sıkıntısı olsa anlarım kiiii arkadaşım eşine çok bağlı biri ve gözünün içine bakar. Yani böyle bir rahatsızlık duymuşsa eşi hemen bitirir. Ama genede içime bir kurt düşmedi değil.
Yani ben hiç böyle bir sıkıntı hissetmedim ama şimdi kafama takıldı işte.
Her ikimizin eşide bu durumu biliyor kaldıki söylemiştim zaten ailecekde görüşüyoruz. Arkadaşımın eşinin bana karşı soğuk tavrı hiç olmadı aksine samimiyetimiz günden günede artıyor.

Ne demek haddini aşmak, tabiki sorabilirsin. Zaten yazımın başında kendimi sorguladım diye belirtmiştim.
Ben beni her akşam eve bırakan arkadaşımın eşini tanıyorum, birbirimize gelip gideriz. Bir sıkıntısı olsa anlarım kiiii arkadaşım eşine çok bağlı biri ve gözünün içine bakar. Yani böyle bir rahatsızlık duymuşsa eşi hemen bitirir. Ama genede içime bir kurt düşmedi değil.
Her ikimizin eşide bu durumu biliyor kaldıki söylemiştim zaten ailecekde görüşüyoruz. Arkadaşımın eşinin bana karşı soğuk tavrı hiç olmadı aksine samimiyetimiz günden günede artıyor.

canım sen yinede dikkatli ol sonra senin başına dert açmasın bu mesele yani hiç aklına gelmeyen birşeylede karşılaşabilirsin :bbo:

peki sizin bu durum nasıl gelişti?kim teklif etti bırakmayı?
sizin durum karşılıklı güvene ve samimiyete dayanarak yapılan bir iyilik gibi geliyor bana.
ama söz konusu olan arkadaşımızın durumu çok farklı boyutta.

Ağustos böceği neredesin canım .Konuyu başından okudum, eşinle konuştun mu ?
Bana göre eşinle muhakkak konuşmalı ve durumdan hoşlanmadığını söylemelisin .Eşin ve o kadın durumdan rahatsız olmayabilir ve gerçekten hiçbir art niyette olmayabilir .Ama sen bu durumdan madem ki hoşlanmıyorsun ,eşin sana saygı göstermek zorunda.Aynı durumda sen olsan eşin bunu ne kadar hoş karşılar , bence kendisine sormalısın .Önemli olan senin rahatsız olman .Mademki üzülüyorsun, eşin bu duruma son vermeli .Kendisini kesin bir dille uyarmalısın .

Tumegitimci arkadaşalrın öğretmenler gunun kutluyorum

X