"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

selam canlarım ciğerlerim :))
ilk kez bu sefer okuyamadım sizi,eskide kaldım şimdi ara ara baktım.

seillacım,çok geçmiş olsun inşallah annen bunu en kolay şekilde atlatacak strawun dediği gibi grip gibi bu baksana kac kişiyiz şurda ve ailemizden ne kadar çok kişide var ,Allah olmayanları korusun olanlara da şifa versin,içinde bizlere de.okadarcık bir biyopsi vs ile inceleniyorsa inşallah erken evrelerdedir diye umuyorum.bizde 2 tane meme var,ama bu hastalıkta herşey kişiden kişiye değişiyor.inşallah çok iyi olacak herşey ,bizimkiler unuttular bile hasta olduklarını,şimdi ikisi de bana öyle moral veriyor.biri 7 biri 8 yılı bitirdi,ikisi de çok iyi şimdi.çok öpüyorum seni.

topikteki tüm hastalara şifa diliyorum ,kendinize iyi bakın yaaa..

strawcum senin de basındaymıs bu işler,Allah kolaylık versin canım,ama maşallah iyi olduğunu okudum annenin seni de çok öpüyorum.

böcüküm,en son şu agır abiyi okumustum gelişmeleri bilmiyorum ,ama yine de sans ver derim çocuğa,boşver agır oturaklı olsun,iyi bakar sana ilerde :) hayat hem uzun hem de cok kısa,zor gününde yanında olsun,güven versin.ben ren geyiğine döndüğüm için zamanında bunları çok önemsiyorum :)

sacıuzunum,cekucum beni merak ettiğinizi biliyorum sizin de ,okumustum,sizleri de öpüyorum.

hayatacım,daha yeni dururluyorduk :) aramasaydın su cocugu,kendini yasa biraz,bosver erkek milletini bi süre,kafanı dinle,üzme kendini.
,gamzenkcim seni de öpüyorum,iyisindir ver herşey yolundadır umarım.

suskun sultan sen de hoşgeldin tekrar aramıza :)

unuttuklarım varsa artık kusura bakmasınlar :))

gelelim bana :) evet bu hafta agırdı,genelde yatıyorum.2.alacagım tedavi yarın,bugün ben tam olayı bilmediğim için,biraz da tırstığım için gec gittim,yarına kaldı . neyse bugünden psikolojik hazırlığımızı yapmış olduk :) bu arada kemoma yeni kürler eklendi,işim biraz uzadı yani,olsun napalım,bir şekilde bitecek bunlar.zaten unuttum insan içine çıkmayı :)

yalnız bir de şunu farkettim,özellikle onkolojideki (radyo,medikal) dr ların ve calısanların hepsi,diğer bölümlere göre daha kibar ve anlayıslı,çok ilgililer.hepsinden Allah razı olsun.

kendinize iyi bakın,en kısa sürede geri döneceğim :))))))))))))))))))

psikologa gitmekte çok haklısın.

müdürün eşine de şaşırdım. ne saçma şeydir o ya.

şimdiye kadar bile iyi sağlıklı kalmışsın yanlarında.

katinaaaaammmmm canııııııııımmmmm:) Seni görmek ne güzelllllll, daha da iyi olacaksın canım İnşallah.
seillam sen de güçlü olmaya devam et canımmm, ailenin sana ihtiyacı var.

katinaaaaammmmm canııııııııımmmmm:) Seni görmek ne güzelllllll, daha da iyi olacaksın canım İnşallah.
seillam sen de güçlü olmaya devam et canımmm, ailenin sana ihtiyacı var.

inşallah sacıuzunuuuuuuuuum sağol,sen de gayet güçlüsün ki ,maaşallah,psikologa gitmeye karar vermişsin,bu çok önemli, bir şey,iyi birilerini bul canım,çok faydası olur.sevgiler..

Hadi bakalım haftasonuna az kaldı ben bi atak daha bekliyorum:)

Velet napıyo ki?:))

bakıo ben ne yaparsam onu yapıo.

bi kaç gündür hiç bakmadan geçiodum yanından slm vermiodum.

dünde yanında biri vardı. çocuk günaydın dedi ben de günaydın dedim ikisine bakarak. hiç bişe demedi yan yan baktı göz ucuyla salak.

bugün de karşılaştık. bakıo bön bön yine. ben de gülümsedim zoraki hafiften slm verdim. o da slm verdi.

öyle başka bişe olmadı.

katinamm iyi olmana sevindimm.

ufak tefek yan etkiler olur tabi.

tedavi bitince hiç bişeyin kalmıcak inşallahh..

inşallah sacıuzunuuuuuuuuum sağol,sen de gayet güçlüsün ki ,maaşallah,psikologa gitmeye karar vermişsin,bu çok önemli, bir şey,iyi birilerini bul canım,çok faydası olur.sevgiler..

Yok kızım yaa karar filan vermiş diilim, etrafımdakilerin durumu baya kötü de, -Face'te olsan keşke yaa oraya yazmıştım ayrıntılı- diyorum ki onlar topluca gidemeyeceğine göre ben mi gitsem diyorum yanee:)) Kendimi rahat bırakıyorum hoooop bi durum oluyor geri sardırıyorlar ne bileyim insanlar ilginç, kişisel sorunlarını işe yansıtabiliyorlar işte mevzu bu aslında.

Seninki nasıl canım, napıyor?:)

Hmm aynı yani her şey:)))) Boşver aman artık onu.

çoktaann boşverdim zaten rapuşumm.. taa arkadaş olarak görmeye başladığımdan beri kafamdan çıkarmıştım.

hele ki yeni çocuğun heycanlı halini, kibar davranışını , gözümün içine bakmasını gördükten sonra kim olsa boş verirdi..

senin büyük napıo? gıcıklık yaptı mı yine

Son düzenleme:
kızllaaarrr nasılsınız. Ben bütün işlerimi son ana bıraktığım için bir kaç zamandır okul işleriyle uğraşıyorum malum dönem sonu. O nedenle pek yazamadım ama okudum ara ara.

Canım evdeyim ya ben perşembe günleri, o yüzden göremedim. Ne kadar üzücü dimi:)

Aşık oldun sennnnnnn hadi hayırlısı:)

kızllaaarrr nasılsınız. Ben bütün işlerimi son ana bıraktığım için bir kaç zamandır okul işleriyle uğraşıyorum malum dönem sonu. O nedenle pek yazamadım ama okudum ara ara.

Yazma sen yazma meslektaş olucaksın bi de yorum yapma sen bana.
Kolay gelsin canım, ben de sözlü notlarını veriyorum şu an:) Bi kısmı biter bugün herhalde.

Selam kızlar napıyorsunuz
Yine yoğun bir cekuyla karşı karşıyasınız. Yazılı okuyorum not veriyorum, okul dergisi çıkartcaz onun için görevlendirildim onunla uğraşıyorum bi de.
Katinam seillam ikinizi de öpüyorum, ikiniz de çok güçlüsünüz kolayca atlacaksınız bu durumları.
Rapuş senin de resimleri gördüm güzel bir oyun olmuş tebrikler.
Böcük jeli gamzenk çilek suskun hayata lamia hepinizi öpüyorum haftaya daha çok yanınızda olurum :)

hep unutuyorum mdoğruya bugün tatil günün

aşık olmak diilde etkilenmek diyelim

Rapuş müdür eşiyle olan durumunu okudum face den Allah muhabbetinizi arttırsın :) Ya ben bu hatunların beyim kızar triplerine oldum olası uyuzum zaten. Ulen tek kadın senmisin dünyada o kadar kıskanıyosa evinde oturtsun. Ya hayır farkında olmadan bize hakaret ediyolar. Ya sen çok kıymetlisin sahneye çıkamıyosun da ben orta malımıyım (sözüm meclisten dışarı rapuşum sana değil hiddetimden yazıyom :)) çıkıyom sahneye. Ben ilçede çalışırken öyle bir müdür hanımı vardı o da törenlerde resmi geçite çıkmazdı.Ay oyun hazırlamakta ne var demesi de tam bir densizlik olmuş. Sende tüm sevimliliğinle bundan sonra tüm oyunları siz hazırlarsınız hocam deseydin. Hem totoşuno zor geliyo 2. dönem oynanacak oyunu iptal ediyo bi de üzerine densizlik yapıp oyun hazırlamakta ne var diyo.

Ay çıkmasınlar ortaya zaten öyleleri pıs pıs otursunlar köşelerinde be canım. Hiçbir şeyi değiştirmek, düzeltmek için saba sarf etmesinler, çaba göstermek denince akıllarına sadece kocalarına hizmet etmek gelsin. Sadece mızmızlanan bebeler gibi laf dokundurup yaşasınlar. Dünyada varlıkları yoklukları belli olmadan yaşayıp gitsinler işte bırak, onlara da o müstehak:)

cekum sağol canım sana da kolay gelsin...
gamzenk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…