"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

katinamm iyi olmana sevindimm.

ufak tefek yan etkiler olur tabi.

tedavi bitince hiç bişeyin kalmıcak inşallahh..

sağol gamzenkcim ,inşallah :))

eksik okuduğum için öyle anlamışım demek ki :) face de varım ilk girdiğide miskaya vermiştim ama kapalıymışım aramalara ne o ne de ben bulamamıstık birbirimizi.ordan ekliycektik ,kaldı ,tekrar uğraşırım bir ara birinizden artık .boşver insanları sıkma canını hiçbirşeye :)
seninki derken nazlımı mı soruyosun? eğer ondan bahsediyorsan ,iyi canım çalışıyor,epeydir görmüyorum,2 hafta oldu mu acaba ?çünkü sadece hastane ev arasında yasıyorum,mikrop kapmamak için,dısarda yemek yemiyorum çünkü,bir yerlerde oturamıyorum.bir süre öyle idare edicez artık,sosyal hayat sıfır bile değil yani eksilerde :))
bugün baska bir hastaneye gittim de farklı yüzler gördüm :))

sağol cekucum ,kolay gelsin sana da,
lamiayı unutmuşum :) seni de öpüyorum canım :)

ben yatayım bari yarın çok iş var çoooooook iyi geceler görüşmek üzere,sevgiler herkese:))

slm kızlar öff cok yoruldum bugün yaaaaiyiki yakıa taşınmışız ev iş arsı git gel yapıyorum gün içinde aklım kalmıyo annemde sonucllar yarın cıkacakmış araya haftasonu giriyo sinirlendim biraz ama vardır bir hayır sabah alıyım bari dedim yok anca akşam 5 o satten sonra napıyım ben o sonucu dedim ama vardır bir hayır bakalım hocayla bir görüşcem yarın sonuc gece kaldı pazartesimi görüşeliim yoksa haftasonu görüşme imknımız olurmu die
katinammm ii olmana sevindim canım evet artık grip gbi normal oldu buu hastalık biz de atlatıcaz hayırlısıyla aynen senin gibi
rapuss ya takma kafana bunları başarının tadını cıkarrrr
gamzenkcim sende salla veledi derdine yansım
lamiacım öptüm senide canımjelim böcüğüm ve çilegim sizide öpyorum
ya su psikolg işini bende düşünüyorum artık ciddi ciddi gitsem mi die zira kafayı yemek üzereyim onca işle ugrasıyorum ama içimde bi ses habire bıdı bıdı beynimi yiyo kendimle konuşuyorum iç hesaplaşma gibi bişey olmadık seyler geliyo aklım sacma sapan cooookkk öncelerden olannn ayy diyorum bunu niye böle yapmamışım o niye böle olmamış şuna niye dikkat etmemişim sonra face de kapatacam galiba sinirimi bozuyo gecmişteki insanlar görüşmediğim kişilerin payaşımlarına rastlıyorum ortak arkadasların duvarlarında adamlar mutlu ayatlarını kurmuşlar hala görüşüyolar arkadasım abicim ablacım canım cicim ben biçogu ile görüşmüyorm kesmiştim ilişkimi malu kişi yüzünden sacma sapan kıskanclıklar laflar yüzünden şimdi herkes bal börek hiç bişey olmamış modda cogu yine bir arada yola devam izim başımıza gelene bak biz niye haketmedik böle olmayı diye yiyorum kendimi sonra kızıyorum olan olmuş biten bitmiş herşey kapanmış gitmiş bi insan yok olmuş ben hala neler düşünüyorum die ama elimde degil napmalıyım kızlar iyi degilim sanırım hemde hiç kendimi kandırıyorum güçlüyüm iyiyim di gecenin bi yarısı uyanıyorum kaldıgım yerden devam iç ses hiç yorulmuyo tamamen unuttugum seyler aklıma geliyo napcam ben yaaaaaaa

katinamm yerim seni ben yerim yaa farklı yüzler görmüşmüş, esprilerinden de hiçbi şey kaybetmezmiş, çoook tatlısın Allah yardımcın olsun canım benim.

seillacım vardır bir hayır tabi ki, ne kadar zor olsa da gerilmemeye çalış canım mutlu mesut görünüyolardır da kim bilir kimler neler yaşıyor bilemezsin ki. İnsanlar yapmacıklıktan boğulacaklar nerdeyse oraya buraya canım cicimli mesajlar yazıp duruyolar ben hiiiç inanmıyorum valla artık Face'teki iletişimlere filan, yolda görseler birbirine selam vermeyen insanlar orda millete karşı çok sosyal havasına girmeye çabalıyolar, zamanında sorunlar yaşandığına göre sana layık değillermiş zaten üzülmene değer mi hiç...

Anneciğine acil şifalar diliyorum canım benim de tanıdığım bir abla var, beş yaşında da dünya tatlısı bir oğulcuğu var, kendisi atlattı bunu şimdi çok iyi Maşallah, bir de bir aile dostumuzun eşi geçirdi bu rahatsızlığı, kadın şimdi torunlarını büyütüyor canım, olumsuz hiçbir şey duymadım bu konuda canını sıkmamaya çalış olur mu?

İnsan belli dönemlerde bahsettiğin durumları yaşamak zorunda, eskiyi düşünmek istemesek de tamamen sindirene kadar aklımıza gelmesi normal, insan doğası böyle yaratılmış, es geçtiğini düşündüğün şeyler bile bir yerden pörtlüyor işte:)), bırak düşünmeyim neden aklıma geliyor deme, her şey zamanına göre doğruydu, öyle olması gerekiyordu ve oldu bitti diye düşünmeye çalış.

Hayat kolay değil, Allah hepimizin yardımcısı olsun, yüreğimize hep ferahlık versin İnşallah...

günaydın herkese...

hayata seni gördüm aşağıda ; sana da günaydın :) ilk sana yazayım ; katinama katılıyorum... bir süre arındır kendini bu aşk meşkten... sürekli kendin de söylüyorsun hiç vaktim yok diye ; eee o zaman niye yakınıyorsun ki... eski sevgilinle ilgili de umarım hiçbir şey yapmamışsındır... özellikle halasını filan aramak bence çok itici olur... hiçbir şey yapma ve de suskun sultanın dediği gibi durumu kabullen ; artık bitmiş birşey ; tekrar karıştırmak can sıkmaktan başka bir işe yaramaz...

katinam uğramışsın sen de çok sevindim, bugün için de Allah yardımcın olsun... az kaldı ; en kısa zamanda seni tüm aktivitelerde kavalyenle birlikte göreceğiz , hem de böyle muhabbet kuşları gibi sürekli birbirinizi öperken ; hatta yolda görsek sinir olcaz yani o derece :)))) bu arada ren geyiği derken ne demek istedin acaba anlamadım ben... ve de ağır abiyle ilgili valla ararsa görüşürüm ama onun da pek arayacağı yok sanırım... son zamanlarda 2 haftada çiziği atıyorum ben ; olmayacağı belli oluyor zaman kaybetmeden üstüne çizik :)

cekucum kolay gelsin sana ; ben de seni öpüyorum...

seillam ; rapuşum destek almakta bir sakınca yok bence de... en azından bakamadığımız bir pencereden bakmamıza yardımcı olurlar belki... sonuçta bizim doğrularımız var artık ama yine de farklı bir bakış açısı iyi gelebilir... en azından birinin yargılamadan ; akıl vermeden dinlemesi bile iyi gelebilir tabii işini bilen birinden bahsediyorum... dün kaldığım arkadaşım da destek alıyor ; başlamadan önceki ile şimdiki hali çok farklı... ben ona göre daha rahatımdır o ise daha geleneksel ama şimdi daha bir rahatlamış gördüm ; biraz boş vermeyi öğrenmiş gibi :) belki de hepimizin ihtiyacı olan bu...

gamzenkcim ; sallama sen o veleti yaaa o öyle kaplumbağa modunda uzaktan uzaktan baksın hatta bakamasın bile... o da zamanla istediğini almak için çabalaması gerektiğini öğrenir belki fırsatları kaçıra kaçıra :)

kızlar ben çalışmaya gidiyorum... herkese kolay gelsin ; güzel bir gün olsun...

ben de seni öpüyorum canımcım kocaman hem de :)

böcüğüm yaptım malesef aradım ama malesef hıcbır sekılde cevap vermedı bıtmış seyı karıştırıyorum dedıgın gıbı.
Yarın bende doktora gıdıcem bakalım ne cıkacak?
Bende haftasonumu gene dolduracağım kursa yazılıyorum üdy'ye gayet ıyı olacak benım ıcın.

slmm millett
akşam girdim siteye, birgüzel okudum, hepinize tek tek cevap yazdım gönder butonuna bastım bide ne göreyim
site paatttttt diye beni dışarı atıverdi, bende snir oldum protesto edip girmedim bidaha :))) sanki beni duyduda : )))
offf kızlar yaaağzımın içi aftla doldu, çok fena.. canım çok yanıyor.. çıkmayan kısım yok heralde ağzımda ( niye böyle oldu bilmiyorum, bende pek çıkmazdı bu ama.. ne düzgün yemek yiyebiliyorum nede kkonuşabiliyorum

katinacım sen gelmişsin, hoş gelmişsin : )) çabuk çabuk geçsin bu süreçlerde, sende bizle birlikte muhabbetlerimizde ol

seillacım sende hırpalama kendini, bu hallerinde çok normal, yadırgama kendinde
yaşadıkların hiç kolay şeyler değil birde üst üste oluşu hoş olmadı ama geçicek bu günlerde elbet
insansak ve yaşıyorsak eğer bu hatta herşey başımıza gelebilir, bize düşen ise sabırlı ve güçlü olabilmek
çok iyi anlıyorum seni bende bir zamanlar bu anlattıklarını yaşadım, imkanı yok durmuyordu o beynimde konuşan kişi
bazen aynaya geçip kendi kendime tartışıyordum bazen yolda giderken aklıma bişey geliyor kendi kendime konuşuyordum dalıp gidiyordum
uyuyamıyordum uyusam bile beynim uyumuyordu sanki, bütün gece uyanıkmış gibi beynim ağrıyordu sanki
ama işte bunlar insanın yaşadıklarıyla doğru orantılı olan şeyler, seninde yaşadıkların kolay değil bitanem eğer psikoloğun seni rahatlatacağını düşünüyorsan git tabi, kendi kendine kkonuşmak yerine onunla konuşursun, belki beynin orada konuşmaya endekslenip kendinle kaldığın zamanları es geçmeyi öğrenir zamanla

rapuşşşşş naptın dümdüz yaptınmı okulu?? merak ettim :)))

böcükümm bende seni össledim canım, bizi bu soğuk havalar ayrı düşürdü : (((

gamzenkk seninki gözüme girdi, bak çocuk düşünceli, icraatçı valla : ))) yanlış anlamalara mahal vermiyor, onada afferin : ))

cekucum sanada kolay gelsin canım, çarçabuk başarılı bir şekilde hallet işlerinide daha çok gel yanımıza :))

çilekkkkk hani daha sık gelecektin sende (

şimdilik ben kaçar kızlar, sizide çok çok öperimm

böcüküm takmıyorum artık onu. ama bu ara yeni çocuğu görceme sürekli veleti görüorum okulda

gıcık bi durum oluyo.

jelimm benimde hoşuma gitti kuzenim diye belirtmesi. her mesajında da yazmış kuzen diye :))

rapuşş sende ne var ne yok?

Selm kızlar iyi akşamlar, en sevdiğim akşam cuma akşamından hepinize kucak dolusu sevgiler:)))

Jelim buraya yazmak istemiyorum Face'te yazıcam neler yaptığımı:))) Yorumlarınızı da ordan alabilirsem çok sevinecem:)))

küçücüğüm böcüğüm doğru diyorsun iki hafta fazla bile anlamak için:) En son o aramamaış olmasın diycem ben yine işin gurur kısmına takılıp. Bi kez daha görüşseniz keşke ve olmayacağını anlıyorsan sen olsan arayıp sormayan ya da çağırsa gitmeyen vs ne bileyim yaa, gıcık oluyorum adamların kendini çekmesine ben(

kızlar ben aşık olmak istiyorum hemde iliklerime kadar deli gibi.Dünya dursun ıstıyorum sırf o ben olalım boyle bır ınsan olsun.

Benım xde olay kesın ve net bıtmış aradım mesaj attım tık yok dmekkı artık o kendı yoluna gıttı.Çok iyi brisi idi neyse ıyı hatırlayacagım alacagım dersler varmış almış oldum.Canım acıyor ama elden gelen bırsey yok malesef.

canlarım benim cok saolun ya içimi ferahlatıyosun vallaaaaaa bakkkkkkkkk muck muck :)))))))
sonuclar pazartesi elimzde hayırlı haberler alıcaz inşallahhhhhhh
hepimiz için herşey cok güzel olsun kalplerimiz dolsun günlerimiz mükemmel olsun gönlümüzden gecen herşey gerçek olsun
jelim benim dikkat et kendine cok da can acıtır onlar ya bendede cok olur sağlığına dikkat et bitanecik
hayata senide anlıyorum bizaman sonra aktiviteler de kasar oluyo deli gibi ihtiyac duyuyosun ona ama inan geciyo biraz daha sabırrrrrrr
katinam dualrımdasım
rapusumm facete yorumladım seni için rahatsa hafilemişsen sorun yok ohh iyi yaptın
gamzenkcim sanada yeni cocukla bol bol sans güzel olur umarm

ne diyorsun kuzum yaaa kafam karıştıı :44:
ikimizde en son aramamış olan kişiyiz şu an sanırım :)

yaa sonradan düşündüm ki ben arabadan inerken alelacele teşekkür ederim herşey için dedim; indim... görüşürüz filan demedim...
sonrasında hiç tepki de vermedim... yani aslında en son aramamış kişi olmaya ben daha yakınım sanırım

Anlamışsın işte güzelim cevap bile vermişsin ya:)

geldim bi bakıyım dedim kimsecikler yok cok hamarattım bugün ben ya temizlik yemek pasta derken inanın yeni oturdum akşam cocuklar tiyatroya bilet almış 1.30 saat sürüyomuş annem gt diyo ama ben kararsızım bakalım belki oraya gidebilirim cok da bunaldım zaten ama annemide ıkasım yok
böcüküm yoksa arayacakmısın hani sen kesip atmışsınya :)))))))

bebeklerim napıyosunuz?? hepinizi çok özledim valla ama, bilgisayarı açmadan bitiyo günler, sosyal medyayla tek bağım, telefondan girdiğim facebook valla, öyle bi ölü toprağı var üzerimde. umarım herkes iyidir ve güzel gelişmeler olmuştur :)

benden haberler; eve yerleştim, içine dolap molap yaptırıyorum. sıfır evin işi hiç bitmiyo yemin ederim.

bu ayın sonunda burun ameliyatı oluyorum, aşırı allerjik reaksiyonlar ve burun kemiği eğriliği sebebiyle nefes yollarım tıkandığı için ameliyat olmam gerekiyormuş. bunu bi kaç ay önceden beri biliyodum ama olmayı düşünmüyordum. ama artık sol tarafım tamamen tıkandığı için koklayamıyorum, e ben de işimi koklayarak yaptığım için, mesleki bir endişe sardı beni. bir parfümerin koku alamaz hale gelmesi kariyerinin sonu demek nihayetinde. o yüzden ameliyat olmaya karar verdim. ameliyatımı ankarada olucam, muhtemelen şubat başına denk gelecek. hazır kesilip biçilmişken azcık da şekli şemali düzelttiririm belki :))

onun dışında hayat aynı aslında, sıkıcı ve rutin hatta :)

sizde neler var neler yok?

Anlamışsın işte güzelim cevap bile vermişsin ya:)

ayy biraz üzerine düşününce ancak anlayabildim sanırım :)

aferin sana elinden her iş gelen kızımız :))) umarım gitmişsindir tiyatroya ; değişiklik olurdu... çok da uzun değilmiş zaten...

ben de işten 4te çıktm ; eve geldim sonra da ispanyolca kursu ile görüşmeye gittim... bir aksilik olmazsa pzt başlıyorum :)))
hem de özel ders olarak başlıcam... pzt - çrş - cumartesi... ayy pek çok sevinçliyim :)

ayrıca da aklıma kötü şeyler getirme lütfen

ayyy ayyy kim gelmiş :)))
hayırlı olsun canım ; güle güle oturun diyeyim tekrar ve de kolay gelsin :)

ameliyat için de şimdiden bol şans... ama çok da standart bir şekil olmasın bence ; burun karakteristik bir organımız bence ; farklı oluşu güzel kılıyor insanı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…