"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

çook haklısn cnm

soğuk davranmıorum iki gündür :)) konuşuyoruz okulda karşılaşınca filan.

bidaha davet ederse ekmicem artık

afferin sana canım

sen şimdi hastanedesindir canım, öpüyorumseni Allah yardımcınız olsun..

amanında amanınn 2 defa sergilemişlerde, herşey güzel olmuştaa
tebrik ediyorum bebişim, çok çok güzel görünüyor fotolardan da, onlara bakarken video gelmişti aklıma
sen zaten onu düşünmüşün bile, bekliyorum ona göre )

geçmiş olsun, sağlık ertelemeye gelmez
daha büyük patlak vermeden işlemlere başlamalısın

bu seferlik affettim ama bidaha bu kadar ara verme kuzucum
çalışkan kuzucuk senii, istediğin yer olur inşallah, hadi bakalım hayırlısı
valla işte nasıl olsun, benim boynumda ağrıyor zaman zaman
özellikle yorulduğum zaman çok oluyor, doktor fizik tedavi verdi ama havada inanılmaz soğuk, daha beter olma riskini göze alamıyorum

böcüüüüüüüükkkkk sen nerdesin bakiiimm?? hiç gelmemişsin akşamda

bende harıl harıl çalışıyorumkızlar yaa, şu seneyi kapatsam yeni yıla bir geçebilsem inanılmaz rahatlayacağım
gerçi hoş sonra eksilen bişey olmayacak yine yerini yeni işler alacak amaaannn sağlıkolsun artık ne diyim :)))

selam hatunlar :)

jelim yaaa çalış çalış modundayım ; ayy bir de işyeri pek hareketli tartışmalar, dedikodular , toplantılar :))
dün dizi günümdü ; getirmedim laptopu ; kitlendim ekrana ayline sonere üzüldüm
sana da hadi çıkalım diyemiyorum ağrın var diye ; özledim yahuuuu :26:

seillam; nasıl gitti kontrol ? gerçi yazmışsın biopsi yapılıp yöntem belirlenecek diye ama...

rapuşuummmm ; gördüm fotoğrafları ben de tebrik ediyorum seni... en çok yaptığın işten memnun kalmana sevindim... eee şimdi uslu öğretmen hanım yok mu başa oyun yani?

geçmiş olsun hayata ; inşallah önemli bir durum değildir...

gamzenkcim var mı havadis?

çileğim ; çalışkan öğrencim:23. ben de yakında inşallah ispanyolca öğrenmeye başlayacağım... patronum özel ders filan araştır dedi, haftada sadece 1 gün ve 4-5saat zor olur diye...
biraz hatta baya farklı olacak fiyat ama bakalım ; tekrar görüşücem kursla... yani yakın zamanda ben de kitaplarla haşır neşir olacağım... mezun olduğumdan beri hiç ders çalışmadım ; umarım zorlanmam...

cekuuu :))

değişik bi havadis yok.

konuşuorum okulda gördükçe.

sınavı vardı bugün güzel geçmiş.

yarında sınavı var.

çok yorgundu . aa hemen gidio musun dedim. çok uykum var biraz uyumam lazım dedi sabaha kadar çalışmış

yarınki sınavı için başarılar mesajı atarım belki :))

vaaay sende hızlı bir ilerleme gördüm ; maşallah :)))

slm kızlar acayip yorgunum sadece son sayfayı okudum ve yazıyorum
çileğim benim yaa gercekten zor ama insana bi güç kuvvet geliyo galiba ben içimden konuşuyorum kendimle habire sürekli catışma halindeyim kendime anlatım kendime yorumluyorum diyorum sonra acaba deliriyomuyum die ama cidden ben bile bazen sasıyorum kendime sonra utanıyorum ne cileliler var ne dertliler var hamdolsun diyip derin bi nefes alıyorum bugün cok zorladı beni ama aynı hastane aynı koridorlar falan ama bi ara boguluyorum sandım dayım farketmiş koluma girdi hemen bi cıkalım dedi yok dedim daha cok yolum düşecek buralara alışmak lazım her şey bizim için bugünü atlattık cok şükür bakalım sonuclarımız nasıl gelir umarım hayırlı haberler alırız bugünkü operasyon 1 saate yakınsürdü bana bir asır geldi alışmam lazım ama dimi neyse içim sıkıldı yeterince oralarda neşeleyim sizinle biraz mutlu haberler verin inşallah bende veririm hayırrlı haberler hep gelip canınızı sıkıyorum hoş görün

ay karman corman yazmış olabilirim 5 dakikada kırkbin türlü ruh haline büründüm ama siz anlarsınız beni dönüp okuyamıyorum yazdıklarımı öle garip bi huyum var yaaa katinamdan haber yok dimi nezamandır merak ettim onu miskacanda yok ayyy eylülü de cok özledim bennn

suskunda yeni birini mi bulmuş bi hareketlenmeler var ii olur inşallah ya ugurlu gelir bu yıl bize

vaaay sende hızlı bir ilerleme gördüm ; maşallah :)))

şu ark ın sözleri kafamı karıştırmsaydı ne hızlı gelişmeler olcaktı da işte

dün akşamda bi kız duvarına yazmış ki. nerdesin sen ne işler karıştırıosun. görüşelim bi ara filan yazmış.

ben de nerden çıktı bu kız kim derken. benimki cvp yazmış.

bi işler karıştırmıorum kuzen demiş. kuzeniymiş meğer :))

umarım iyi çıkar sonuçlar cnm.

tedavi süreci de kısa olur inş..

seillam ; Allah gücünü hep daim etsin canım... inşallah hepimiz güzel haberler verip ; güzel haberlerimizle sevineceğiz :) ne zaman alacakmışsınız sonuçları belli mi canım?

katinamı sormuşsun; geçen hafta kemo biraz ağır olacak demişti ; yanlış hatırlamıyorsam... bol bol dinlenmesi gerekiyordur belki... yarın yada öbür gün bir ses verir mutlaka :)

gamzenkcim , devam devam... yalnız "benimki" olmuş üst sınıflardan çocuk , farketmedim sanma :)))

ben bir yandan çalışıyorum o yüzden kayboluyorum arada...

Son düzenleme:

evt öyle olmuş

iyice benimsemeye başladım ben bu çocuğu galiba

ben de geçiyorum dersin başına.

ara ara uğrarım.

ağır abiden ses yok mu? face te filan konuşmuosuz hiç dimi ?

evt öyle olmuş

iyice benimsemeye başladım ben bu çocuğu galiba

ben de geçiyorum dersin başına.

ara ara uğrarım.

ağır abiden ses yok mu? face te filan konuşmuosuz hiç dimi ?

farkediliyor valla ama güzel güzel :)))

kolay gelsin sana canım ; ben de toparladım işlerimi yatıcam şimdi...
sabah duş almam lazım offf çok da soğuk ama napayım yarın akşam bir arkadaşıma gidicem film izlemeye çağırdı ; kalıcam sanırım onda...

ağır abiden ses yok ; facete ekli değil zaten... organizatör de çekildi aradan :)
ben birşey yapmamakta hala kararlıyım ama sanki arasın da istiyorum ayy ne aptal bir durum yaa ya da aranmıyor oluşuma uyuz oluyorum... ama diğerleri gibi değil ; yani kurumsalda aramadı diye üzülmüştüm ; fuar çocuğunda bozulmuştum ; bunda sadece uyuz oldum işte :)))

saol cnm.

insan kesinlikle ilgi bekliyo. haklısın o konuda.

sen bişey yapma bencede. face ten ekleyebilirsin ama

kızlar ben çok kötüyüm.Dün akşam dayanamadım benım xe mesaj attım yaptıgım herseyden cok pişmanım ,dayanamıyorum.Seni çok özlüyorum dıye adam ne ketumsa hıcbırsey yazmadı tüm akşam yazmaması benı daha da sinir ediyor fakat nasılsa sabah facede benım ekranımda yenı fotoğraf eklediğini gördüm.Normalde bende ekli değil.

Kızlar kafayı yıcem ben çok özlüyorum ya sürekli aklımda sürekli başka türlü bu kadar basıtmıydı ya 1 seneyı tamamen çöpe atmak .Olmazdı şimdi düşününce onun mantığından olmaması için tüm herseyı yapmıştım ama bu kadar benı üzeceğini ayrılışımızın bır anda sonsuza dek çekip gideceğini bilemezdim.Olabilecekken oldurmadım o ankı psıkolojı ıle hangı kafadaysam.Acaba halasını mı arasam napsam ne etsem hala ben çok özlüyorum dye o kız üzülüyor falan dıye konuştuklarında söylermiki?
Yaşadığı şehre gitsem artık çözüm değil yenı eve taşınmış yenı ekledıgı fotograflarda var.Zaten en son gittiğimdede evine konuşmamıştı bılıyorsunuz.Sadece yatak açmıştı sabahta sankı yabancıymışım gıbı otobüse bindirmiş göndermişti.Hayatında kımse yok emınım oyle olsa ben mesaj attıgımda kız görüp arar veya mesaj atar ama bu sadece susuyor.
Ve ben kendı kendımı üzdüğüm için sinirlerim yıpranmış durumda sureklı aklım onda sureklı ağlıyorum.Sürekli streslı durumdayım.Ağlıyorum.Sinir -stresten dolayı karnım sürekli ağırır durumda,ağrıyı kesemıyorum bır süre sonra çıkarmaya başlıyorum.Perişan haldeyım akşamları.Allah dağına göre kar verirmiş ama benım dağım bu kadar güçlü değilki.Resmen duvarlara ağlıyorum ya ınanamıyroum olanlara ve tüm bunların suçlusu benım oluşum daha da beter koyuyor.
Cumartesı doktora gıdıcem psıkologa damı gıtsem napsam ? Nasıl ben güçlü olucam herkese güçlüyü oynamaktan bıktım çok kötüyüm çoook.

Son düzenleme:

Hayata, seninle zamanında aynı konu üzerinde birbirimeze destek olmaya çalıştık. ama bazen insan kendine zulum ediyor. ayrılmak özelliklede ayrılığı kanul edememek çok zor. ama hayata kabul etmem gereken bazı şeylerin çözümü yok. bende bir başak insanı ile ark. oldu. o insanın zihni de farklı çalışır. kendini başka konularda meşgul etsende aklınd abu olayın sonlandığını kabul etmediğin ve olmayacağını kabul etmediğin sürece zamana ayak uyduramazsın.

doktora git. aslında benimde aklımda sadece rahatlamak amacıyla gitmeyi isterim bende. ama ben kendi kendimin doktoruyum anlatarak ve çokça yazarak zihnimi boşaltıyorum.

Allah dağına göre kar veriyor evet. demek bunları kaldırabilecek güçtesin. şu zamana kaldırabildiysen ... Hayatta ummadığın anda ummadığın bambaşka süprislerle karşılaşacaksın. belki anlık mutlu olacaksın belki ömürlük mutlu olacaksın. ama olmuyorsa vardır bir güzel sebebi.

Günaydın kızlar. Buraya ilk yazarken günaydın diyesim geliyor saat kaç olursa olsun:)

Dün çok gergindim hatta uykum kaçtı. Artık başka insanların tavır ve davranışlarının beni üzmesine izin vermediğim halde üzmesine burnumun dibine girerek benimle uğraşmalarına dayanamıyorum. Her gün laf işitmekten ve cevap vermemekiçin kendimi sıkmaktan ya da cevap verip sinirlenmekten yoruldum. Ben de psikoloğa gitmek istiyorum hayata. İlk kez ciddi ciddi düşündüm bunu. Hayatımda ne kadar güzel şey olursa onun on katı b.ktan olay oluyor. Ve gerginliği olan bana sarıyor, bu neden böyle çözmek istiyorum.((((

hayata yeni birileri olmayımnca eskiyi mi deştin bebek. Ne anlamı var ki yaa(

Hep bunu söylüyorum işte güçlü görünmek zorunda kaldığımız için yorgun düşüyor ve diğer insanlardan daha fazla hayatla cebelleşmek zorunda kalıyoruz. Algılarımız bozuluyor hassaslaşıyoruz. Güçlü görünmek için harcadığımız çabayı kendimiz için harcasak adam olurduk.

ya burdan bırısı ıle tanıştırmıştım o ıle görüşmüş telefonla o dedi.evını falan değiştirmiş cok güzel cok mutlu dedı.Bılmıyorum mutlu olmasını ısterım ama neden bırlıkte olamadık dıye düşünüyorum.
Vede mesela olan olayları buradakılere anlattım kendımı cok suçlu hıssetmeye başladım onlar bunlar ıcınmi ayrıldınız dedı bırsey dıyemedım.Burdan bır kız bu kadar benı mutlu edecek bırısını keske benım karşıma cıkarsa ben mutlu olurdum dedı.Ve nasıl olduysa benım ekranıma fotoğraf yüklediği çıktı gördüm arkadan bır foto .sankı bana arkasını dönmüş gibi hıssettım aslında günlerdir bu haldeydım ama ılk kez bu kadar kendımı kötü hissetmeye başladım.Çok kötüyüm ciddi anlamda.Bılmıyorum ya ılk kez onu cok özlüyorum.

Canım farkında olmadan abonesi filan olduysan duvarında yapıp ettikleri görünür. Ben yapmıştım da bunu, abone olmuşum birine haberim yoktu çok kötü bi durumdu:)))

Çok mutlu evi güzel bilmem ne diyen arkadaşının çok fesat olduğunu fark etöişsindir umarım, ya da bu kısım seni ilgilendiriyodur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…