"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

kızçeler nasılsınız?
Jelim hiç gülecek halim yoktu cekuya yazdıgın cevaba gerçekten duaların hangi kapıyı açıp,hangi kapıyı kapatacağı bellı olmaz.

Kızlar benım karnım gene agrımaya başladı.Doktora gıdıcem bakalım ne dıyecek.Bu ağrı benı bır gün öldürecek sanırım.

Jelicim hep kolay soruyom da yapamıyolar yavrucaklar yaaa :)
Ama öğrenci milletine yaranamazsın bunu anladım ben, sen iyilik yaparsın onlar yarın nankörlük yaparlar. İyi niyeti kullanmayan kişi sayısı malesef çok az. Ama ne kadar sert olursan o kadar rahat edersin, ders konusunda ne kadar sıkarsan daha çok çalışırlar. Bazı kolay derslerde soruları veriyorum içlerinden çıkacak diyorum çalışmıyolar bile. Ama zorladığın zaman çalışıyolar :)) anlaşılmaz bu öğrenci milleti
Geçen bi sınav yaptım zor bir konu vardı onu soracam dedim, çalıştılar öğrendiler sonra sormadım :) sınavdan sonra bi grup öğrenci gelip teşekkür ettiler hocam iyiki sormadınız diyorlar :)
Bazı sınıfların tüm yazılılarını okudum ortalamaları kritik olanlar gelip yalvarıyolar, zaten yoğunum bi de onları dinliyorum :))
Yarın 4 sınıfı yazılı yapacağım soru hazırlamam lazım, onları da hemen okuyup notlarını verirsem işlerim hafiflemiş olacak. Haftasonu da sözlü notlarını vereceğim. Dönem kapanacak böylece :)
Bu arada jelicim ben de bir değişiklik yok, şu faceten ekleyen çocuk öylesine ekledi sanırım. Hayatımda bir değişiklik yok yani. Şu senin çocuğa bir isim gelmiyor aklıma, durumlar nasıl arıyor mu

sen nerelerdesin çilekçiim yaa
o kadar çağrı yaptık sana burdan bi uğramadın : ((

gülün diye söyledim bende şekerim )

ahh be öğretmenim canım benimm, iyi niyeti kullanmayan insanların sayısı heryerde o kadar az ki, birtek onlarmı..
sen yinede çok zorlama, zorlarmış gibi yap : )))
peki seninle onun arasını yapmaya çalışan arkadaşından ses yok mu?
valla benim konuştuğum kişide telim yok, o verdi kendininkini bana aldım kaydettim telime ama kendiminkini vermedim :)))
biraz daha zaman geçsin bakalım, duruma göre. Zaten iş telim var onda : ))

Son düzenleme:

çook haklısn cnm

soğuk davranmıorum iki gündür :)) konuşuyoruz okulda karşılaşınca filan.

bidaha davet ederse ekmicem artık

slm kızlar hepinize güzel sözleriniz ve ii dilekleriniz için cok teşekkür ederim yarın ufak bi operrasyon olcak daha geniş kapsamlı bi biopsi ne safhadayız nasıl bi tedaviş izlenmeli anlayabilmek adına umuyorum erken yakalamışızdır
çileğim moral oldu vallahi sözlerin atlatacagız bizde hayırlısıyla ayy yanlız okurken utandım valla kızlar hoş sözlerinizi tüm hastalara acil şifalar dileyelim
yarın yogun ve yorucu olacak bi duş alıp yatmayı düşünüyorum öpüyorum hepinizi

inşallah erken evredir cnm..

ufak bi tedaviyle atlatır inş.

Selammmm ben geldim, yazdıklarınızı ilk kez okuyamıyacak kadar yorgunum kızlar. İki kez oynadık oyunumuzu süperdi çoooookkkk beğenildi, her şey dört dörtlük geçti, içime sinmeyen en ufak bir şey olmadı çok şükür Allah'a... 2-3 kilo verdim sanırım koştuırmaktan. Üstümden büyük bi yük de kalktı artık sade ve uslu bi öğretmen olucam.

Selammmm ben geldim, yazdıklarınızı ilk kez okuyamıyacak kadar yorgunum kızlar. İki kez oynadık oyunumuzu süperdi çoooookkkk beğenildi, her şey dört dörtlük geçti, içime sinmeyen en ufak bir şey olmadı çok şükür Allah'a... 2-3 kilo verdim sanırım koştuırmaktan. Üstümden büyük bi yük de kalktı artık sade ve uslu bi öğretmen olucam.

tebrikk ederim cnmm

tebrikk ederim cnmm

Teşekkür ediyorum canımm, naber?

seillacım geçmiş olsun atlatıcaksınız İnşallahhhh.

Video çekimi yapıldı tabi ama kızlar videolar çok uzun onları kesip yüklemem lazım onu bilmiyorum ama foto ekliyorum şimdilik Face'e:) Daha sonra öğrencilerin çektiği kısa videolardan ekleyeceğim.

iyi cnm nolsun bildiğin gibi

rapusumm tebrik ederim canımm ve teşekkürler yatmadan bir bakıyım dedim
gamzenkcim amin canım yarın 11 lerde mamografinin oralardayım
böle kendinden geçmiş tipi kaymış ama inadına dik duran ufak bi tip görürsen bil ki o benim yanımda da familya üyeleri olacak muhtemelen onlar sulu gözlü olur :) ama ben herzamanki gibi durumu kontrol altında tutmaya calışan pozitifimmmmmmmmmmmmmm öpüyorum siziiiiii dualarınızı eksik etmeyin

kızlar selam doktorlar safra kesemin iflas etmş olabileceğinden şüphe edıyorlar.En yakın zamanda işten izin alıp endoskopi ve kolonoskopi yaptırmam gerekıyor fakat şubata kadar mümkün değil.Belgelendirme tetkikimiz var zor durumdayım.İnşallah bünyem şubata kadar gider.İçim sıkılıyor.Bu akşam vücudumda şişmeye başladı.Ve çok kilo almış gibi duruyorum çok kötüyüm ben ya..

her daim pozitif olmak lazım tabi.

inş güzel çıkar sonuçları.

o saatte derste oluyorum ama ara olursa gelmeye çalışırım cnm yanına ..

Son düzenleme:

aman cnm ihmal etme sakın.. bi an önce git. şubata erteleme bence :26:

taş filan mı var safra kesende ?

yok gamzecım soyle bır sıkayetım var.
Baştan agzımda bır eksıme oluyor sonra karnım şişiyor hamıle kadınlar gibi sonrasındada 15-20 dakıka sonra en fazla 1 saat kusma başlıyor.Bunlar safra kesesi problemini gösteriyormuş.
Ama endoskopi falan gerekıyor kesın bır sey ıcın bakalım haftasonu özel bır hastanede yaptırmaya çalışcam.

günaydın canlarımm
jelicim özür dilerim tatlım yaaa, eski yazdıklarını okuyamadımmm öpeyim de affet
bu ara gene kpssye hazırlanmaya başladım, kurumumdan pek memnun deilim de, başka kuruma geçebilmek için şansımı deniyim diorum :)
o yüzden de çok fazla okuyamıorum yazdıklarınızı... boynun nasıl oldu bu arada cnm? daha iyisindir umarım....
seillam cnm herşey üst üste geldi biliorum ama hayat böyle, bazen çok acımasızlaşabilior ama önemli olan güçlü olup zorlukları yenebilmek.. ben geçen sene 28 martta annemin hastalığını öğrendim ve işe bakın ki ondan 3 sene önce aynı gün babamın kanser olduğunu öğrenmiştim.. ve kendi kendime dedim ki ilk seferde bu hastalığı yenemedik ama bu defa yenmek zorundayız.. sen de hiç canını sıkma, ben öğrenince oturup bütün gün ağlamıştım, neden hep biz die ama sonra bi etrafıma baktım, çok daha zor şeyler yaşıyan insanlar güçlü olmayı başarabiliorsa bunu ben de başarabilirdim...
o an ağlamayı bıraktım ve çok şükür annem hastalığı atlattı...
emin ol ki anneciğin için de herşey yolunda gidecek ve sağlığına kavuşacak :)
rapuşum ne güzel fotolar onlar, tebrik ederim cnm
hayatacım önemli bişeyin yoktur inş cnm, çok geçmiş olsunn

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…