"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

saol cnm..

evt okulda kütüphane gibi küçük bi salonumuz var orda çalışıorum

daha verimli oluo.

son sınavlarım geçersem bu dönemi iyi bi şekilde bitirmiş olucam inşallah :)

evet öyle daha iyi oluyor ama sıkıcı da oluyor :)) ders çalışıyosun mecburen...

başarılı bitceğine eminim ben :)

kızlar ben geldım dun doktora gıttım fakat malesef 2 tane tahlılımı yapacak doktor ızınde oldugundan dolayı haftaya kaldı.
Ablamla alışverış falan yaptık sonra sonrasında eve geldım dışarı cıkmak ıcın hazırlık yaparken hastalığım gene başladı dışarı cıkamadım.Gece 11 mıydı neydı bır arkadaşım aradı onun bı arkadaşının kızlar hakkında söylediği şeyleri anlattı gıdip cocugu bulup ölüdrmek istedim ama yatağımdan kalkamadım malesef.sabah 10a kadar uyudum şükür şimdi iyiyim.ansızın kusmalarımdan nefret etmeye başladım artık.Dün buluşamadıgım arkadaşımla buluşuruz belkı az once mesaj attım insalah goruşmeyelım derde bende evde fılm flan ızlerım kestane yaparım kendımı cok yorgun bıtkın hıssedıyorum barı bu sekılde azda olsa toparlanırım.
bır kıtap aldım benım ılıskıler hakkındakı tüm fıkrımı değiştirdi çok ilginç bır kıtap sana farklı farklı yaşamlar sunuyor resmen şahane hatalar dıye bır kıtap her seferınde başka kımlığe bürünüp,zamanı geldıgınde bır ılıskı yaşıyorsun ılıskı oyunu gıbı bırsey.Ve ben suanda bır ılıskı yaşamaya hazır olmadığımı gercekten psıkolojık olarak anladım kıtaptan 2 kez ılıskı üzerine gıttım ve ıkısındede başıma sacma sapan seyler geldı ee gercek hayattada boyle belkıde bu bana bır işarettir.Kim bilir.

miskam geçmiş olsun ama böcüğümün dediği gibi normal bır burun yerıne karasterik bır burun olması daha ıyı olacağı kanısındayım bende.
gamzek sanada sınavda başarılar.

Ortalama verdim sabaha kadar kızlar, sonra şahane bi dizi buldum onu izlemeye başladım derken baktım saat 6.00 olmuş. Sonrasında tabi ki saat 12 de zor kalktım, temizlik alışveriş yemek çamaşır bulaşık tamam bi tek ütü kaldı:)) Hava kapalı ve yağışlı, tam evde film izlenecek bir pazar...

miskaaa nihayet göründün, memnun kalman dileğiyle şimdiden geçmiş olsun...
gamzenk anlatacaklarını burdan bekliyorum canım hepimiz okuyup yorum yapcaz bence daha güzel olcak hadii:)

böcük kursun hayırlı uğurlu olsun n,hayet başlıyorsun tarzını da İspanyol yaparsan baya bi değişiklik olur:)) Ben azcık rejime ve azcık spora başlıycam kızlar tatili bekliyorum, belimi göbeğimi incecik yapcam yeter artık bu kadar göbüşlü gezmek:))

rapuuş ; neymiş o dizi?

ben de şimdi film izlicem ; sabahtan biraz temizlik yaptım... filmden sonra yemek yaparım ; annem biraz rahatsız... sonra duş alıp biraz kendimle ilglenir ve erken yatarım...
yarın kursumun ilk günü ; pztye dinç başlamam lazım :)) sağol canım bu arada; inşallah çok zorlanmam...

spor süper fikir ; destekçinim :) ben de istiyorum aslında da onu sonraya bırakayım...

Son düzenleme:
Başlamak bitirmenin yarısıdır, ne güzel, bi dilin daha olucak...

Şu diziyi izliyorum... Da aslında sanırım adama aşık oldum:) Tamm aradığım erkek:)

böcüğüm kursun hayırlısı olsun bnde online ispanyolcaya başladım ayrıca biz sırketten bır arkadaşımla taksımde ispanyolca konuşma sınıfı bedavaya bıyer bulduk oraya gıdıceğız bende yenı başlamış gıbı oldum ara konusuruz ne guzel bana bı arkadaş daha cıkmış oldu
bende kızlar temizlik yaptım.yemek için yarın annem gelecek inşallah.
sonracığıma film ızledım hayatım yalan dıye bır fılm romantık komedı cok güzeldi öneririm.
akşamda tekrar hangover2 veya esaretin bedelini izlemek istiyorum bırazdan duş alıp,kuaföre gidicem bugun hıc dışarı cıkmadan süper dınlenmiş oldum kendıme geldim valla.
Yarında annecıgım doktora gıdecek nefes darlığından sonrada kısmetse ıstanbula gelecek annemle dedıkodular yapıcaz ,süper bır hafta olacak benım ıcın.

Başlamak bitirmenin yarısıdır, ne güzel, bi dilin daha olucak...

Şu diziyi izliyorum... Da aslında sanırım adama aşık oldum:) Tamm aradığım erkek:)

Eki Görüntüle 326950

merak ettım akşiam gelince bunuda bı ızleyebılırım tam aradıgın erkek nasılmış bakalım :)
benım tam aradıgım erkek yok daha dogrusu hayatımda ılıskı aradıgım yok.Aaa olsa dedıgım anlar var ama onlarda anlık sonrasında geçiyor.oyuzden aramamaktayım o benı gelsın bulsun aşık etsin ben nıye arıyım yaw gercı kılo vermem lazım bırısının benı bulması ıcın ama bakalım.

Yaşça büyüüük, olguun, asil bi duruşu varrr o bakımdan:) İstediğim erkek bu ama ararıyor muyum yooo, çünkü bulunmaz:))

Kaç kilo vermen lazım aramadığın adamın seni bulması için?

dizi yorumlarına şöyle bir göz attım ; güzele benziyor... belki ben de başlarım :)

hayata ; demek sen de ispanyolca öğreniyorsun süper :)

sherlock holmes izliyorum ; 72dk ara vermem gerekti ; modemi kapatmak yerine yemek yaptım o arada... şimdi izlemeye devam... uğrarım yine...

gamzenkin anlatacakları mı var demiştin rapuş ? gerçi o şimdi ders çalışıyordur...

Evet anlatacakları var gamzenkin, kıpırtı yok topikte bi onda var yazsın diyorum buraya:) Sanırım haberleşiyolar ve bu sıralarda bir teklif daha gelebilir:)

Ne pişirdin böcüğüm? Ben mercimek çorbası yaptım bi kazan oldu. Bi de tavuk pilav. Kek de yaptım hatta yiyorum bi dilimcik diyorum duramıyorum devamı geliyo, kendimi toplamam lazım:)))

Ben 1. sezon 23. bölüme geldim, çok uzun değil zaten bölümler. Uzun zamandır ilgimi çeken bi dizi olmamıştı iyi geldi:)

İyi seyirler...

Öğrenciler Face'ten mesaj atıyolar var mı böyle bi şey yaa, sözlü notunu yükseltmemi istiyor biri.

slmm kızlarr.

evt böcüküm ders çalışıodum

teklif mi

rapuşum sen beni yanlış anlamışın heralde ya.

çocukla dün biraz mesajlaştık. bi yerlere davet etcek gibi bi havası yoktu

onun harici msj ne atıo ne bişey yapıo. odun çıktı bu da ya

Son düzenleme:

öyle anlatılcak bişe yoktu ki

mesajların tüm detayını buraya yazmıyim ya. önemli bişe yok bi de

bu gidişle anca bi ay sonra görcem zaten

Son düzenleme:

Tatil mi giriyor, neden bir ay?( Ben umutluyum yaa deme öle. Hiç aramadı mı telde görüşmediniz mi, sen arasan bi kez?

öyle anlatılcak bişe yoktu ki

mesajların tüm detayını buraya yazmıyim ya. önemli bişe yok bi de

bu gidişle anca bi ay sonra görcem zaten

Yok canım detaylı diil de haberleşemiyoruz bazen buraya sık uğruyorum ben ondan demiştim. Neyse gelişme olursa haber ver.

Tatil mi giriyor, neden bir ay?( Ben umutluyum yaa deme öle. Hiç aramadı mı telde görüşmediniz mi, sen arasan bi kez?

evet tatil girio araya

yok aramadı ben ne diye arıcam ki ya

sınavım var ya belki o yüzden bişe demiyo. gelmez diye.

yada vaz geçti

9 gün var sınavıma çok var yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…