Makyaj Ürünleri Beğendiginiz makyaj fotografları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Amandaya bende bayılırım.Jennifer's Body filminde o kötü gözlüklerin ardında bile Meganı sollamıştı.
Chloe filminden sonra cok can yakacak,buna eminim.Sessiz ve derinden geliyor :lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
ay burdaki isimler dısında baska yuzlerde koyalım,içim daraldı hep aynı yuzlerden :)))))))

Birde makyajdan ziyade kadın konuyor,mumkunse makyajı belli eden fotolar koyalim ki işimize yarasın kızlar

benim begendigim kadınların makyajları dogal oluyor

sizlere göre güzellik estetik + full makyaj + photoshop ise bilemem

bana göre degil

benim begendigim kadınların çogu dogal oldugu için makyajlarıda dogal oluyor

sizlere göre güzellik estetik + full makyaj + photoshop ise bilemem

bana göre degil

bu fotografta hangi makyaj stilini gorebiliriz ? minicik bir foto.dudakta ne renk ruj var bellı degıl.gözdeki makyajın tonu belli degil.

anlatmak ıstedıgım bu.Makyajın varla yok arası dogal olmasından yada stilinden bahsetmıyorum.Bahsettıgım fotonun kendısı..kucuklugu,net olmaması.sadece bir kadın kafası goruyoruz..

hhhhhm simdi anladım ok

daha net fot koymaya calısırım yalnız o fot.ın daha büyügünü koymuştum bana göre belli ama net olmadı diyorsanız baska fot koyarım ...ama gene koyacagım fot naturel birsey olacaktır ...fot.tada parlatıcı acık pembe bir far var gayet dogal

Canım benim bak yıne aynı seyı soyluyorsun :)
ben net olan yuzunu gozunu makyajını secebıldıgım bir fotodan bahsedıyorum.
Yani yuzune bakınca naturel yada wamp olması benı ılgılendırmıyor.
Benı ılgılendıren rujun rengını seçebilmek :) ve hakkında yorum yapabilmek

bilmiyorumkismile hhhhm pekala o zaman senin için bunu koyuyorum

liv bu da olmadı dersen pes edicem vallaha

opuyorumnanaktan

o zaman bu da benden sana,yogun dudak kalemi kullanmıs.

Başarılı...
kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…