Makyaj Ürünleri Beğendiginiz makyaj fotografları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Fizigi tabiki rotuslu.Artık guzellık yarısmalarında bile estetiksiz olacak diye sart kosulmuyor,kaldi ki VS mankeni estetiksiz diye bir koşul aransın.

misal gogusler

misal dudaklar

Son düzenleyen: Moderatör:
donut eklediğin makyajlar çok hoş ama bir tek geri sayfalardaki kadının dudağı çok itici geldiği için özellikle dudak makyajlarını beğenemedim ama genel olarak çok zevklisin

canım tesekkur ederım,hep aynı tip makyaj sevıyorum.Dudaklar konusunda haklısın,abartıldıkca tadı kacıyor.Ama kullanılan renkler cok hosuma gittigi icin ekledim

eheheh aynen katiliorm cnm ya. makyaj sac sahane gerisi :umursamaz:

VS mankenleri defilelerde rötüşleniyor mu sence?
Ben bunu kastetmiştim... boshayallersmile
Oldukları gibiler yoksa dünyaca ünlü bir manken olamazdı.
Bu eklediklerin ise, az evvel eklediğin sarışın kadının yanında hava kalıyor canım...
Ha bir de bu eklediğin 2 foto arasında sence makyaj dışında fark var mı?
....
Kesinlikle aynı tarz ve duruş...
Göğüs konusunda haklısın ama dudak kısmında senin eklediğin bayan kadar abartı bir estetik yok.
Neyse illa birbirimizinkini beğeneceğiz diye kaide yok.
Ben az evvel sadece fikrimi söylemiştim.
aklinialirimsmile

Komik.Sanki hepsi tanıdıgın bildigin kişiler gibi sahiplenmişin.Tabiki vucutlarınada makyaj uygulanıyor,losyonlar suruluyor,çiller kapatılıyor,omuzlar parlatılıyor,kalça makyajı yapılıyor.

iki foto arasındaki farkı gorememek için yanlı bakmak gerekir.Yanlı bakmısın.Goguslerdeki implant,dudaklardaki dolgu farkedilmeyecek gibi degil.

Neyse ben laf anlatmak istemiyorum,gereksiz gorunuyor.

Canım ben zaten Adriana Lima için başka topiklerde çok güzel değil ama çok çekici demiştim.
Tanımakla bunun ne alakası var?
Bence komik olan lafın uzaması.
Ben sadece sana ne demek istediğimi anlattım.
boshayallersmile
Uzatılacak birşeyzaten yoktu bence.
:1closedeyes:

Donut...
Farkındaysan lafı uzatan sensin, demin editleyip yazmışsın yazıyı...
Yansız bakmak olabilir mi?
Herkesin şahsi görüşü vardır.
Neyse neyi konuşuyoruz ki, senin düşüncen bu benimki de bu.
a.s

Vücuda da makyaj yapılır
Ünlü sanatçı ve mankenlerin vücutlarının böylesine muhteşem görünmesinin bir sırrı da vücut makyajı. Bu önerilerle siz de kusurlarınızı gizleyebilir, dilediğiniz giysiyi rahatça giyebilirsiniz
Pürüzsüz, parlak ve göz alıcı... Ünlü sanatçıların ve mankenlerin, nasıl olup da böylesine güzel bir vücut tenine sahip olabildiklerini merak mı ediyorsunuz? Bunun önemli bir sırrı da; bilinçli bir şekilde yaptıkları vücut makyajı. Sadece bacaklara özel üretilen fondötenler, kapatıcılar sayesinde bakımla giderilemeyen kusurlardan saniyeler içinde kurtulmak ve vücuda tamamen kusursuz bir görünüm vermek olası.
Gelelim vücut makyajının nasıl yapıldığına; bunun için öncelikle kısa bir hazırlık aşamasından geçmeniz gerekiyor. Hazırlığın ilk aşaması olan peeling yani ölü derileri soyma işlemiyle alacağınız sonucu çok daha iyi hale getirebilirsiniz. Bunun için, peeling yapan ürünleri ya da sadece anneannenizden kalan keseyi kullanmanız mümkün!
ıkinci aşamada ise vücut tenini nemlendirmek geliyor. Böylece teniniz çok daha sağlıklı olacak ve pürüzsüz görünecek!

Ve sıra makyajda
Şimdi sıra tıpkı yüzünüze yapar gibi vücudunuza da makyaj yapmanızda. Nasıl mı? Tabii ki, bu iş için özel üretilmiş ürünlerle. Bacaklara özel fondöten, ışıltı veren ve kusurları kamufle eden kremler, anında bronzluk sağlayan spreyler bu iş için ideal. Giyinmeden önce 20 dakikanızı makyaj için ayırmanız yeterli.
Bu işi ilk defa yapacaklar için, biraz tecrübe gerektirdiğini hatırlatalım. Çünkü, sprey ve kremleri vücudun her yerine, eşit miktarda yaymak o kadar da kolay bir iş değil. Ama üzülmeyin zamanla çok daha pratik hale geleceksiniz. Bir önerimiz de, vücut makyajını banyonuzda yapmanız; ne kadar dikkatli olsanız da, ürünler yerlere damlayabiliyor ya da etrafa bulaşabiliyor.

Teninize özel makyaj ürünleri

1. Sally Hansen Air Brush Legs:
Bacaklardaki çil, varis, kılcal damar, kıl kökleri ve diğer lekeleri kapatmak üzere formüle edilmiş sprey şeklinde bir ürün. Uygulamak için önce şişe iyice çalkalanıyor ve bir miktar avuç içine ya da bacaklara yaklaşık 20 cm. uzaklıktan sıkılıyor. Sonra iyice ve eşit olarak yayılıyor. Giyinmeden önce, kuruması için dört dakika beklenmesi gerek. Air Brush’un dört farklı tonu, simli olanları var ve duş sırasında sabun ve duş süngeriyle kolaylıkla çıkıyor.

2. Coverderm Vücut Fondöteni:
Coverderm’in su geçirmeyen vücuda ve bacaklara özel fondöteni, bacaklarınızdaki, lekeleri, ince damarları ve çatlak izlerini kapatmak için ideal. Bu ürünün dokuz farklı tonu var ve eczanelerde bulunabiliyor

3. Spraysun bronzlaştırıcı sprey:
Ceviz yağından üretilen Spraysun ile anında kalıcı ve sağlıklı bronzluğa kavuşmak mümkün. Spraysun’ın en önemli özelliği anında bronzluk sağlaması. Ürünün içeriğindeki DHA şekerleri ciltteki proteinlerle birleştiğinde bronzlaşmayı sağlarken, besleyici ve nemlendirici özelliğe sahip A, C ve E vitaminleri de cilde pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

4. Shiseido Advanced Energy Body Luminizing Lotion:
Shiseido’nun bu özel vücut ürünü, sürüldüğü andan itibaren ışık saçan parlaklıkta bir ten yaratıyor. Cilde nem veren ürünün bir özelliği de çilleri, lekeleri ve çatlak gibi izleri kapatarak daha az görünür hale gelmelerini sağlaması.

5. Sephora Body Golden Sparkle Oil:
Üzüm ve ayçekirdeği yağı kullanılarak üretilen yağın içerisinde bol miktarda altın rengi payet bulunuyor. Top formundaki ilginç şişesini iyice çalkalamanız, payetler ve yağ birbirine iyice karıştıktan sonra kollarınıza, dekolte bölgenize ve bacaklarınıza sürmeniz işlemi tamamlamanız için yeterli

http://www.milliyet.com.tr/Cafe/HaberDetay.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=cafe&ArticleID=978237&Date=14.08.2008&b=V%C3%BCcuda%20da%20makyaj%20yap%C4%B1l%C4%B1r!

Çok hoş bir makyaj dudakla makyajı parlatmışlar. a.s

ılginç bir makyaj tarzı...
ıddialı ama çok hoş...

Yumuşak ve göz okşayıcı...

Dudak makyajı abartı olsa da ruj rengi harika.... :jeyyar:
Göz makyajı da can alıcı... aklinialirimsmile

Kedi kız :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…