bebişlerle gezmeye çıkıyomusunuz?

bu akşam eşimin işyerinin verdiği yemeğe gidicez.cok korkuyorum nasıl gecicek minik sıpam durucakmı?yoksa ağlayıp bütün gceyi rezil edicekmi??bi biberon sütümü götürücem yanımda nolur nolmaz die.yetermi acaba??emzirmek için müsait yer olmazsa ozaman öttüm demektir:KK43:(
buarada benm şaşkoloz kızım tüm emzikleri red eti ve 750 liralık bakkal emziğine alıstı.çok cins bir cocuk olucak..onunda görüünüşü pek bi çirkin yaaww:))

demekki neymiiiişşşş kucağa alısmıs bir bebekle bu tür toplantılara gidilmezmiiiişşa.s:mymeka: daha sinema düşünüom ben-tatlicadiarzu- angut celen nereye gidion otur oturduğun yerde:mymeka::eek:klava:

noldu kı tabi daha minicik bebeylen gidersen olacağı odur ben komşuya bilem gitmiyom bazen oluyoki memeden hiç ayrılmıyı milletin içinde de memeyi çıkart falan sosyal hayatımıza ara verdik kızlar artık bunu kabul edelim

ben de evde durmkatan bunaldım. dışarı çıkmak istiyorum ama yağışlı ve de soğuk hasta olmasından korkuyorum.evde yalnızım annemin yanımda olduğu günleri mumla arıyorum. çok sıkıldım çok.

biz bugün oğlumla alışverişe çıktık çok şükür mızmızlanmadı bende kendime bişeyler bakabildim zaten hergün anneme gidiyorum neredeyse çıkıyoruz artık dışarı

kızlar bizde sürekli carfura gidiyoruz evy baby çok güzel bebek emzirme odası yapmış içim rahat oluyor kızımı ana kucağına yatırıyorum onuda alışveriş arbasına koyuyoruz kızım hem bize bakıyor hem carfurun renklerine sonrada uyuyor zaten tabi oraya kendi arabamızla gidiyoruz

kızlar bizde sürekli carfura gidiyoruz evy baby çok güzel bebek emzirme odası yapmış içim rahat oluyor kızımı ana kucağına yatırıyorum onuda alışveriş arbasına koyuyoruz kızım hem bize bakıyor hem carfurun renklerine sonrada uyuyor zaten tabi oraya kendi arabamızla gidiyoruz

nirde canım??ben buraların yabancısıyım ve cocukla gidilebilecek yerler arıyorum anadolu yakasında.kızlar bide ümraniye sanırım orası capitol var.bir beberk odası yapmıslar süper.içerisi loş ışıklı.hafif bebek müziği falan.çoook tatlı.kapıyı telefonla actırıyosunuz.a.s.

Celen emzige alisinca fark oldu mu oyalaniyormu bari bende cok ugrastim almiyor bakkal emzigini birkac kisiden daha duydum onuda denesemmi acaba gunduz hic bir problem yok da her aksam ayni saatte aglamalara devam sadece memede susuyor uyuyana kadar cildirtiyor

Celen emzige alisinca fark oldu mu oyalaniyormu bari bende cok ugrastim almiyor bakkal emzigini birkac kisiden daha duydum onuda denesemmi acaba gunduz hic bir problem yok da her aksam ayni saatte aglamalara devam sadece memede susuyor uyuyana kadar cildirtiyor

valla sarılalcim alıstımı alısmadımı bende anlamadım.bööle katıla katıla ağlıyorsa kesinlikle almıyor.ama bazı durumlardada alıyor.bakkal emziğini oda.anam o bakkla emziği dedikleri ne büyük bee:1shok: ama ağzını doldurduğu için sanırım onu alınca susuo.yani sözün kısası pek alıstı denemez.aldığı zamanda maximum 5 dk emio sonra bırtlatıo:ecrin_bebek:

Yok o tam alismamis eltimin oglu emiyor agladigi zaman agzina tikiyor aninda sesi kesiyor cocuk oylece uyanikken bile emzikle yatiyor cocuk
bizde nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Yok o tam alismamis eltimin oglu emiyor agladigi zaman agzina tikiyor aninda sesi kesiyor cocuk oylece uyanikken bile emzikle yatiyor cocuk
bizde nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ah ah ne gzl alısmıs o.keske bizimkilerde ööle alınca sussalar.ama bunlarda babaları gibi cins:mymeka:

bende cıkartmıyordum ama arada cıkarın hasta olmasın dedıler dun ılk yuruyusumuzu yaptık kalın gıydırıp 3 gunde bır cıkartmayı duşunuyorum

X