Arkadaşlık aşka dönüsemedi. Ama arkadaslik bitti :(

Arkadaslar tatildeyim ama kendimi hic iyi hissetmiyorum. Uzun zamandır is yerimde muhabbettimin cok iyi olduğu ama icten içe begendigim birisi vardı. Ama hic belli etmezdim. O da ayni şekilde bana hep ilgili ve sohbetliydi. Ara ara gorusemedigimiz zamanlarda tatil izin dönüşleri özlettin kendini gibi üstü kapalı ilgisini belli ederdi. Ne olduysa disarda buluşma kararindan sonra oldu. Buluştuk konuştuk biraz zaman gecirdik. Sonrasinda gün gün sohbet de azaldi. Neredeyse iki yabanci gibi olduk. Keske hic biraraya gelmeseydik diye dusunmeye basladim sizce ne olmus olabilir? Bulusmada bi sıkıntı yoktu. Hersey güzel gelisti hatta sonraki gunlerde de normal gibiydi. Ama simdi tümden yabancı gibi olduk . Bana akil verin. Neden böyle oldu,
Sohbetin sarmamıştır belki

İlk buluşmada seks yapılmaz diye bir şey yok gayet de yapılır. Ama seks yaptınız diye illa ilişkiye dönecek diye düşünmeyin. Adam itin tekidir sevişmeyi kar sayar gider ya da ilişkiye döndürecek kadar hoşlanmamıştır o noktada bitirir. Her ili durumda da defolsun gitsin takmayın o kadar.

Sevişmişsin keyfine bakmışsın geç git hiç kafana takma. Sen de adam gibi düşün kısaca, aranızda ki tek fark sen ilişkiye döner diye umut etmişsin olmamış o kadar. Sakın iş yerinde tekrardan ilgini belli etme ve asla ama asla arkasından gitme. Kendisi şrfsz de olabilir ki bu büyük bir ihtimal başlamadan kurtuldum de sadece.

Adamın niyeti cinsellikmiş belliki ilk buluşmadan istediğini vermişsin olay bitmiş. Şimdi başka avları vardır. Sende keyif aldıysan en azından artık sende konuyu kapat belliki konuşulacak bi konu da yok zaten

X