bebişlerinizin gelişi bulunduğunuz aya göre nasıl?

selam kızlar bende oğluşumu yazayım bari...
ama biz en son 24. haftada gittik ve oğluşum 1.5 hafta önde görülüyodu...
yani 24. haftamda 25+5 gözüküyodu....
kilosuda 900 grdı...
bakalım bu hafta tekrar kontrolümüz var ne kadar olmuş oğluşum....

kardelenn, :nazar: nazar değmesin bebişine, maşallah. Peki canım, bebeğinin şu anki duruşu nasıl, ters mi normal mi? bizimle paylaşırsan sevinirim.a.s.
benim oğluşum 24.haftaya kadar normaldi.26. ve 28. hafta kontrole gittiğimde bebişimin döndüğünü ve duruşunun ters olduğunu hatta sezaryen göründüğünü söyledi doktorum.

bende en son 25 haftada gittim ve merak edip sordum dr.uma bebek ters mi değil mi diye biraz güldü daha çok erken dedi. ama bebeğim tersmiş şimdilik.
29 haftamda tekrar gideceğim bakalım dönmüşmü.

ben günlüğüme bir göz attım geçenlerde.. bir baktım benim bebişin 24.haftada duruşu normalmiş,yerimseniben ama 26. 28.haftalarda ters görünüyor.:1no2: 31.haftaya girdik daha da gitmedim

bugün öğleden sonra bebişimi görmeye gidicem. inşallah oğluşum dönmüştür. :)) hihihhi

kızlar dün akşam kontrolüm vardı.oğlumun kafası aşşağıda herşey normalmiş
ridacım inşallah sende güzel haberlerle gelirsin

ah canım, teşekkür ederim...senin için ne kadar sevindim..inşallah benim oğlan da dönmüştür :dance:

Tülayın bebişi 30. haftada döndü demek acaba benim kuzucumda dönmüşmüdür. Ama hiç dönmüş gibi hissetmiyorum kafası göğsümün altında halen daha :)

kardelenn, :nazar: nazar değmesin bebişine, maşallah. Peki canım, bebeğinin şu anki duruşu nasıl, ters mi normal mi? bizimle paylaşırsan sevinirim.a.s.
benim oğluşum 24.haftaya kadar normaldi.26. ve 28. hafta kontrole gittiğimde bebişimin döndüğünü ve duruşunun ters olduğunu hatta sezaryen göründüğünü söyledi doktorum.

ridacım teşekkürler canım....
benimde bugün kontrolüm vardı daha yeni geldik....
oğluşumun maşallahı var dr amcamız 10-15 gün önden gidiyo dedi....
şuan 30 haftalık gözüküyo ultrasonda....
kilosuda 1465 gr olmuş....

benimkide daha dönmemiş canım....
bakalım bi dahaki kontrolümüzde görücez 3 hafta sonra hemde nst ye giricez hayırlısıyla....:teytey:

canım çok güzel gözün aydın:nazar:
rida canım seninde inş dönmüştr döner dönmez yaz olurmu

hadi gözün aydın tülaycım,bende bugün gidicem dr inşallah iyi haberlerle gelirim yerimseniben

bakalım bi dahaki kontrolümüzde görücez 3 hafta sonra hemde nst ye giricez hayırlısıyla....:teytey:

kardelencim gözünaydın maşşallah tombiş bi oğlun olcak :)) bende gidicem az kaldı 1 saat sonra

Kardelenciğim maşallah canım:nazar::nazar: tombik oğluşunu gördün..:))

tülaycığım güzel haberler aldığına sevindim canım..inş hep böyle haberler alırız birbirimizden :))

Son düzenleme:

maaşalh canım:nazar:allh korusun meleklerimizi sağ sağlim doğurmayı nasip etsin
gözün aydın canım,
benimkide ters şu anda

Maşallah allah nazarlardan saklasın :nazar:
İnsanın yavrusuyla ilgili güzel haberler alması ne büyük bi moral kaynağı geçen haftaki kontrolümde bende nst ye girdim karnın tok gidersen daha iyi oluyormuş ben tok gittim bebeğim uyuyordu onu uyandırmak için baya bi caba sarfettiler.. sonucum iyi çıktı allaha şükür..

tülaycım ben de az önce geldim maalesef oğlumun kafası hala yukarıda..:1no2:dönmemişşşş.
Bebişim 31 haftalık ve kilosu 1550 gr.herşey yolunda kötü bişey demedi bebeğimle ilgili... bana da çok kilo aldığımı ve bacaklarımdaki şişliklere göre tuzu azaltmamı, turşuyu yemememi, sebze ve meyve ağırlıklı beslenmemi, et ürünlerini haşlayarak tüketmemi önerdi...hayırlısı bakalım...

tülaycım ben de az önce geldim maalesef oğlumun kafası hala yukarıda..:1no2:dönmemişşşş.
Bebişim 31 haftalık ve kilosu 1550 gr.herşey yolunda kötü bişey demedi bebeğimle ilgili... bana da çok kilo aldığımı ve bacaklarımdaki şişliklere göre tuzu azaltmamı, turşuyu yemememi, sebze ve meyve ağırlıklı beslenmemi, et ürünlerini haşlayarak tüketmemi önerdi...hayırlısı bakalım...

canım bişiy olmaz ya oğluşun sağlıklı olsunda dönebilirde belli olmaz dedi benim drum doğum zamanı belli olur dedi bana
maaşialh canım sizede:nazar:çok şükür

Rida bende merakla senin cevabını bekliyordum doktor dönmemesiyle ilgili ne diyor dönebilme ihtimali hiç yokmu? Bence ters durmasını çok fazla takma kafana..

Oğluşunun durumu gayet iyi maşallah allah nazarlardan korusun...:nazar:
Kendine iyi baktığın gibi :)) bebişinede bakmışsın.

canım çok güzel gözün aydın:nazar:
rida canım seninde inş dönmüştr döner dönmez yaz olurmu

murgizcim; bebeğim dönmemiş ama doktorumu değiştirdim diğeri dönmeyebilir demişti. yeni doktorum 36.haftaya kadar dönebilir 36.haftadan sonra yeri daralacağı için dönmesi zorlaşacaktır dedi....bana da mantıklı geldi...ALLAH hayırlısını versin herkes için inşallah. Oğlum yerini beğendi sanırım dönmek istemiyor...:emir_bebek:a.s.

Rida bende merakla senin cevabını bekliyordum doktor dönmemesiyle ilgili ne diyor dönebilme ihtimali hiç yokmu? Bence ters durmasını çok fazla takma kafana..

Oğluşunun durumu gayet iyi maşallah allah nazarlardan korusun...:nazar:
Kendine iyi baktığın gibi :)) bebişinede bakmışsın.

canancım, teşekkürler canım iyi dileklerin için..
doktor bebeğiniz ters duruyor biliyor muydunuz? dedi evet 26.haftadan beri ters duruyor. bir daha dönmez mi diye sordum. 36. haftaya kadar dönebileceğini ancak bu haftadan sonra yerinin daralacağı için çok hareket edeceğini ancak dönmesinin zor olduğunu söylediii:1no2:
ama olsun, dediğiniz gibi bebişim sağlıklı bu bebişim ve benim için daha hayırlı belki bilemiyorum..

Maşallah allah nazarlardan saklasın :nazar:
İnsanın yavrusuyla ilgili güzel haberler alması ne büyük bi moral kaynağı geçen haftaki kontrolümde bende nst ye girdim karnın tok gidersen daha iyi oluyormuş ben tok gittim bebeğim uyuyordu onu uyandırmak için baya bi caba sarfettiler.. sonucum iyi çıktı allaha şükür..

doğru söylüyorsun canancım, yüreğim ağzıma geliyor doktor kötü birşey söyleyecek mi diye. çok korkuyorum..ama güzel haberler alınca ağzım kulaklarıma varıyor adetaaasırnaşık şey. sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim. RABBİM yar ve yardımcınız olsun :nazar::nazar::nazar:

benim oğlanın yüzünü görmek istedim. ama doktor uygun bir profil buralamadı. yakından bir görüntü almak istedi. hemen elinin tersiyle gözünü kapattı. benim canım oğlum ışığı sevmiyor sanırım rahatsız olduuu.ama doktor yine de çekti pc ye atınca sizinle de paylaşmak istiyorum...

X