bebişlerinizin gelişi bulunduğunuz aya göre nasıl?

canım teşekkür ederim. keşke mümkün olsaydı da bizim ekibi sana da gönderebilseydim..seve seve yaparlardı temizliğiniyerimseniben
eşim o doktora gitme diyor ne yapacağımı şaşırdım. şu günlerde huysuzluğu üzerinde 14 günü kaldı. şimdi başka bir doktora gitsem de aynı parayı ödemiş olacağım offf offff haftaya cumartesiye kadar düşünür..değerlendirir bir sonuca gideriz artık..
ebrucum ben çalışıyorum, ama eşim askerden dönünce bir süre çalışmayacak..en doğrusu bu; bir kaç ay birlikte bebişimizle tatilimizin tadını çıkarmak..buna öyle ihtiyacımız var ki..ikimiz de çok yıprandık...
sonra o da işe başlar ben de...eşim çalışmaya başlayıncaya kadar idareli davranmamız gerekiyor..

oyy kardelencim maşallah bebişine .. herşeyin yolunda olmasına sevindim, aldığın bebek arabasını kuvetini bakım ürünlerini güle güle kullanmanı dilerim..Allah hayırlısıyla bebeğine kavuşmayı nasip etsin.yerimseniben

Ridacım sende güle güle kullan canım anakucağını..yerimseniben.. Firmayı biraz sıkıştır bence..Bebek yürümeye başlayınca mı göndermeyi düşünüyorsunuz de..Valla böyle bir dönemde agresif davranmak pek çok şeyi çözüyor ben bunu anladım..İyiniyetle konuşunca karşındaki aman bu bize bişey yapmaz diyolar..Bu arada bizim eşler yanımızda ama kimse ayaklarım şiş diye bana ektra muamele göstermiyo..Eşim bende işten yorgun geliyorum deyip uzanıyo..Ha dışarı çıkarken çoraplarımı giydiriyo..Onu da yapsın bi zahmet ben o hastanedeyken sürekli etrafında pervane gibi dolaşıyodum..İstekleri hiç bitmiyodu..

Kilo konusunda artık coştuğum için yazma gereği hissetmiyorum..naniknanik zaten doğuma az kaldı..sengözlerimebaksanab

Kardelencim, hoşgeldin canım pek göremiyoruz seni ..

Bebişin cicilerini güle güle kullansın.. Maşallah o da tosuncuk olma yolunda galiba..Benim ki de geçseydi bi 3 kiloyu..

Neysencim çok yorma kendini anneni bekle canım...ne düşüncesiz insanlar bu halinle senden yiyecek bekliyorlar bir zahmet gelirken yapıp getirselerya ne yiyeceklerse...ben senin yerinde olsam hiç yerimden kalkmam buyrun mutfak yapın bende yiyeyim derim otururum canımızın kıymetini bilmek lazım yoldan toplamadıkya bu canı kendine iyi bak canım son zamanlarında tek başına fazla temizliğe kalkışma bekle anneni

Kardelencim maşallah bebişine canım...Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yaradan...

gözün aydın Canım maaşaallah bebeişine de sanada inş sonuna kadar iyi geçer hamişliğin
oğlunda güle güle kullansın cic,ilerini

dün tontişimizi görmeye gittik teyzeleri. 38+3 3.250gr olmuş minik kuzum herşey yolunda suymuz keyfimiz yerinde bidahaki gidişimiz doğuma artık 8 günümüz kaldı muhtemel doğum tarihimize. ozamana kadar gelmezse 6mayısta son günümüzde tekrar gideceğiz kontrole ve 1 hafta daha süremiz var beklemeye. inşaallah geçmezya son günleri beklemek zor zaten bide geçerse nasıl bekleriz bilmiyorum

canım benim maşallah bebişine de sana da..benim de muhtemel doğum tarihim 9 mayıs ama 23 nisanda kontrole gittiğimde 37+2 dedi doktor ve 17 günün var görünüyor dedi. bu durumda 3 gün gerideyiz...11-12 mayıs görünüyor..babamız da 11 mayıs sabahı evimizde olucak..inşallah yetişir..
yanlış anlamadıysam 8 gün içinde gelmezse bebiş, bir hafta daha mı bekleyeceğiz demek istiyorsun..:uhm: beklemek gerçekten çok zor..senin bebiş erkekti değil mi..normal doğum mu düşünüyorsun..?bizi mutlaka haberdar etmeyi unutma..olur mu..

kArdelencim maaşallah bebeğine çok şükür canım artık bebişler her an gelebilir 38 haftadan sonra zaten benim bebişi dr 38+3 yada 38:+4 de alcak
artım bebişler miadlarını dolduruyolar inş sağklıkla kucağımıza alırız

inşallah gizemcim sağlıkla kavuşursun bebişine..ayyy büyük gün için son 3 gün...

teşekkürederim canım. ya nasıl oluyor da durmadan değiştiriyorlar bu muhtemel doğum tarihlerini bu dr lar. SAT a göre hesaplamıyorlermı:uhm: ben gittim gideli sat hesabına göre 6 mayıs diyor doktorum hep. sat a göre 40 haftamın dolmasına 8 gün kaldı. oğluş 40 haftamız dolana kadar teşrif etmezse 1 hafta daha bekleme şansımız varmış o bir haftada dolarsa suni sancıyla filan müdahele ediliyormuş yani onu demek istedimfisfisfis inş. bebişin bekler babasını kavuşursun iki askerine birlikte

arkadaşlar ben bugün kontrole gittim. her an sancılarımın başlayabileceğini bu hafta içinde bebişin gelebileceğini, hazırlıklı olmamı söyledi doktorum. pelviksin sınırda olduğunu, doğum şekline doğum anında karar vereceğini söyledi..kızlar son dönemece girdik..haftaya perşembeye kadar bebiş gelmezse, bir daha kontrole gidicem..sonra artık doğum öyle yada böyle gerçekleşecek sanırım..
GİZEMCİM ne yaptı aceba.. Rabbim yar ve yardımcı olsun, belki bebişini kucağına almıştır ...bu sabah hepinizi hatim duama dahil ettim..sizler de bizleri dualarınıza almayı unutmayın

murgizdemi doğuma gitti ben giremiyorum pek bilg. başındayken ayaklarım çok şişiyor yaaa birde bebiş çok kıpırdıyo rahat oturamıyorum allah murgizin de bizlerinde yardımcısı olsun inşallah güzel haberlerle ve bebeğiyle döner .
ya ben şu haftaları hala anlıyamadım yada zaman azaldıkça beynim almamaya başladı sürekli kendimi takip ediyorum acaba şimdi mi doğurcam diye tek dileğim gece olmasın çünkü ben gece kollarımı sarıp yatıyorum mıchael jackson gibi hastaneye gitmiyeyim de doktorlar tarçın kokusundan bebişi unuturlar sonra :)

canım bugün doğum yaptı sanırım gizemcim...benim de pc başında ayaklarımın şişi artıyor fazla giremiyorum artık.doktor bana bugün yarın olur diyince çok heyecanlandım. korkuyorum..
ha bu arada tamamen tuzu baharatı kesmemi söyledi.ayağındaki şişliklerin aynısı pelvisi de daraltır bu da bebeğin doğumu zorlaştırır dolayısıyla senin acılarını çoğaltır dedi...sana tavsiyem sen de bir an önce tuzu kes..haşlanmış tavuk iyi geliyormuş..bol su iç..
ALLAH herkese kolay doğumlar nasip etsin..
gizemcim şu an bebişine kavuştuğunu düşünüyorum RABBİM hayırlı uğurlu etsin..Allah analı babalı büyütsün kaderi yazısı güzel olsun...:1hug:a.s.

benim oğlumda sağ tarafımdaydı poposunun yüksekliğini falan hissediyorum baya sonra bi kaç gündür farklıydı dr sol tarafıma yaslandığını söyledi ve artık böyle kalır dedi sağ ratfımda dizlerini dayıyor sanıırm bazen dik dik bi yükselti oluşturuyor.ridacım senin oğlun babayı beklemeyecek sanıırm hayırlısı olsuın ALLAH sağ sağlım bebeğine kavuştursunda en önemlisi o zaten değilmi.belki bizim babamızda burda olamayacak sezeryan günümden önce sancım olursa ankarada olmuş olcak ve yanımda olamayacak napalım kısmet o da doğumdan sonra gelir

hayırlısı olsun yasemincim...bizim oğlan babasını beklemeyecek gibi geliyor bana da ama bir umut var içimde nedense..canım benim senin oğlan babasını bekler inşallah..
az önce bir arkadaşım doğum yaptığını haber verdi bana..mayıs sonu bekliyordu bebişini 38.haftada doğum yaptı.. yanlış hesaplamışlar sanırım. sancıyla birlikte suyu gelmiş....direkt sezaryene almışlar arkadaşı..bebişi şu an yanındaymış..3600gr doğmuş..çok neşeliydi..Allah herkese nasip etsin arkadaşlar...

Merhaba arkadaslar aslinda ben nizan annesiyim bebegim gelelli 10 gun oldu ben hep normal dogum istemistim ama benim bebegim 39.haftasina girerken ters dondu kafasi yukarida bu yuzden bebeklerin isi belli olmuyor boyle suprizler yapiyor o yuzden epidural sezeryan oldum.nasil hissettin derseniz aslinda ilk bebegim bir sabah midemde aci kalp carpintisiyla uyandim karnim asagi inmiyordu dogum yaklastigi halde 2gun boyle devam etti bir aksam bebegin hareketleri azaldi cunku hareketli bir kizim vardi hastahaneye gittik kalbi atiyor gayet saglikli dediler ultrasona sokunca belli oldu poposu asagidaydi neyseki saglikla dogdu 10 gunluk bile oldu

merhaba nuraycım...gözün aydın canım..bebişini sağlıkla büyütmeni dilerim. ben de şuan 39 haftayı tamamladım..bebişimi bekliyorum.son anlarda bir terslik olmazsa normal doğum düşünüyorum..dün bir arkadaşım da suyu bittiği için 38.haftada sezaryen doğum yaptı..hiç bilinmiyor bebişinlerin yapacağı sürprizlere hazırlıklı olmamız gerekiyor..

arkadaşlar ben bugün kontrole gittim.
doktor bana, bebeğimin suyunun normal olduğunu ve daha bir hafta daha süresi olduğunu söyledi. geçen hafta gittiğimde de bugün yarın gelir dikkat et demişti gelmezse haftaya gel karar verelim demişti.aslında iyi oldu... eşimin yetişeceğine seviniyorum ama bir hafta ha bu gün ha yarın gelicek diye strese girmiştim. bir de doktor konusunda hiç şanslı değilim biliyorsunuz..
nasıl güvenicem ben bu doktorun dediklerine anlamadım.
eşimle konuştum. ben geldiğimed bebiş gelmemiş olursa başka doktorlara gideriz dedi.. içimi rahatlattı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…