Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

ınsanlah canım ya....

pudrayı pek tavsıye etmıyorlar onun yerıne saf zeytınyagı suruyorlar mışş

yenı anne olanlar oyle soylıyor...

galiba daha öğreneceğimiz çok şeyler var kızlar
allah hepimizin yardımcısı olsun...

ınsanlah canım ya....

pudrayı pek tavsıye etmıyorlar onun yerıne saf zeytınyagı suruyorlar mışş

yenı anne olanlar oyle soylıyor...

evet geçen gün tv profesör konuştu özellikle banyodan sonra zeytinyağınla bebeğin her tarafına masaj yapın diyor,kemiklerine,kaslarına çok faydalıymış ben zaten soframdanda eksik etmem zeytin yağını...

evet geçen gün tv profesör konuştu özellikle banyodan sonra zeytinyağınla bebeğin her tarafına masaj yapın diyor,kemiklerine,kaslarına çok faydalıymış ben zaten soframdanda eksik etmem zeytin yağını...

ewet kızlar
zeytin yağı her derde deva
eksik etmemek lazım evden...

ya kızlar benim bu göbeğimin sağ üst tarafında bi acı var 1 haftadır dr. sordum bebektendir dedi ama genede bi ultrason istedi inşallah cumartesi ayrıntılı bi şekilde çektireceğiz inşallah herşey yolundadır korkuyorum biraz.

ya kızlar benim bu göbeğimin sağ üst tarafında bi acı var 1 haftadır dr. sordum bebektendir dedi ama genede bi ultrason istedi inşallah cumartesi ayrıntılı bi şekilde çektireceğiz inşallah herşey yolundadır korkuyorum biraz.

korkma canım ya
benim bebiş bugün bir hareket etti
döndü galiba
o kadar canım acıdı ki
çığlık attım
dr u aradım hemen
bana da önemli bir şey yok telaş etme dedi
bence senin dr unda temkinli davranmak istemiştir
yüreğini ferah tut güzelim...

omrum ınsanlah bırsey yoktur sen stres yapma

bu arada yarın karne vercegız erken kalkacagım

sıze ıyı muhabbetler bebıslerınızle mutlu saglıklı gunler

dr.um ultrason dedi ama renkli olup olmadığını bilmiyorum daha önce renkliye girmedim hiç...ama acım geceleri artıyor

renklide çok net gözüküyor cnm
bebiş büyüdükçe acı olur diyorlar
kilosu ne kadar biliyor musun
1 kilodan sonra artık ciddi ciddi canınızı yakabilir diyorlar ama...
sen iyi düşün iyi olsun...

renklide çok net gözüküyor cnm
bebiş büyüdükçe acı olur diyorlar
kilosu ne kadar biliyor musun
1 kilodan sonra artık ciddi ciddi canınızı yakabilir diyorlar ama...
sen iyi düşün iyi olsun...

geçen hafta gittik tam 1 kilodu

Ben bugun bebimise ve kendime hastane icin bir suru seyler aldim.6 gun yaticam ve haliyle cok ihtiyac olucak.Etekler falanda almistim onceden.Oda takiminida siparis verdik.Yavas yavas basladik ama sanki yetistiremicem gibi geliyo nedense.

Ben bugun bebimise ve kendime hastane icin bir suru seyler aldim.6 gun yaticam ve haliyle cok ihtiyac olucak.Etekler falanda almistim onceden.Oda takiminida siparis verdik.Yavas yavas basladik ama sanki yetistiremicem gibi geliyo nedense.

canım neden 6 gün
sezeryan da olsa çok değilmi 6 gün
bebişinin cicileri hayırlı olsun
güle güle kullansın meleğin...

gerçekten neden 6 gün yatıcaksın tatlım yaa banada biraz fazla geldi.. bu arada kızlar bebek bakım ürünlerinde bir çok arkadaşım mustela'nın ürünlerini tavsiye etti sadece eczanelerde satılıyomuş tam olarak araştırmadım ama bilen varsa tavsiye edermi?

X