Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

Evet canim anasi gibi olucak :asigim:

senin findigin odasi olucakmi neler dusunuyon bacim.

tatlım bende evim müsait olduğu için oda hazırlıyorum açık maviye boyadım odasını çok şeker ayıcıklı tül aldım yine aynı desende bordür aldım tam bi oda takımı alamadım ama beşik ve şifonyer aldım birtek halısı kaldı evim tamamen bitsin (badana yapıyoruz)onuda alıcam kısmetse :içelim:

bizim odamızda haftasonu boyanacak inşallah.sarı fıstık yeşili olacak.nevresim takımımız fıstık yeşili sarı olduğu için boyada uysun istedim.beşiğimizide haftasonu anneannemiz getircek.perdemiz kalıyor geriye.onda kararsızım çiçekli bir perdemi olsun yoksa bebekli perdelerdenmi bana fikir verin arkadaşlar.

ay dun badana yaptik odasini cok yorulduk valla temizlik falanda yaptim dun valla yerimden kalkamadim gece :)

bordur alayim diyorum ama iki duvar beyaz iki duvar pembe iki farkli bordurmu alsam acep renklerinide koyayimda fikir verin bana canlarim ya

bence zıt renkler kullanırsan dha güzel olur beyaza pembeli,,pembeye beyazlı bordür koyabilirsin kız badana temizlik falan senmi yapıyosun bunları helal olsun vallahi ben yerimden kalkamıyorum Allahtan annemler yakın 2 haftadır sabahtan akşama kadar bendeler ama öldüler yorgunluktan hem üzülüyorum hem mecburen bana kalsa yapamazdım gerçi çalışmaşam belki ama doğum iznine çıktığımdan beri kendimi bitürlü dinlendiremedim çok yorgunum çooook

Bende oyle dusundum canim zit renkler guzel olur.

Yok kizzz badana benim ne haddime ule duser bayilirim esim yapiyo bende ona talimatlar veriyom kisacasi kafanin etini yiyom :roflol:

temizligi ben yapiyorum esimde kaba isler yarin mobilya gelicek onlari esim monte edicek bende susleme ve temizlik yapicam.Dun banyoyu ve kizimin odasini temizledim bugun yatak odasi ve burosunu halledicem.Sonra asagilar iki kat olunca 1 haftaya temizlik yapiyo insan heledeki hamis olunca kaplumbaga gibi :çok üzgünüm:

kız benim evim tek kat olmasına rağmen annemler 2 haftadır uğraşıyo dahada rahat 1 hafta sürer heryer kalktı koptu badana uzun sürdü bide silinmedik yıkanmadık tek parça bişey kalmıycak bu gidişle el kadar bebeğin bize yaptığına bak yaw

arkadaşlar temizlik falan derken kendinizi fazla yormayın...allah korusun erken doğum olur...ben herşeyi yavaş yavaş yapıyorum.zaten biz badana gibi bişeyler yapmıyoruz.evim kağıt kaplı...temizlik yapanlara kolay gelsin...

bende sadece karyola alıyorum modoko annemlere yakın yarın gidip bakacağım beyaz bir tane vardı resmini bu sitede gördüm dünde eşime gösterdim beğendi bulursam ona benzer alacağım.

haftasonu kuzumun odasını dedesi boyadı sarı ve fıstık yeşili.çok güzel oldu.beşiğide sipariş verildi yapılıyor.oda yakında gelir .da geldimi çok güzel olacak umarım.tabi ufak tefek süslemler yapmayı düşünüyorum odasına becerebilirsem bakalım.kapısının süsünü taktım.ayyy canım kızıma kavuşmak için iyice sabırsızlanmaya başladım

Sonunda kizimin oda takimi oldu ve halisi falan hersey tamam.Sadece perdesi gelicek.Ve tuller alicam sus icin.Insallah haftaya tamamlanmis olur.Kizimin odasi pembe beyaz oldu kizlar.Cok tatli ya gece yatarken bakiyor sabah kalkinca tekrar bakiyorum.Insallah bitsin haftaya resmini koyucam.Tek uzuldugum nokta cati kati oldugu icin bilenler vardir tavanin bir tarafi ucgen yani oda 4 kose degil.Neyse resmini koyunca gorursunuz.O cati yuzunden oda karanlik gibi duruyo.Bakalim begenicekmisiniz.

güzel olmuştur güzel eminim

kızlar bugün bebek şekerlerini almaya gittim emin önünden acayip kalabalıktı nerdeyse izdiham vardı alamadık ama kapı süsünü aldım bitane tulum, hırka ve üçlü bir takım aldım çok güzeller aslında fazlasını aldım ama görünce dayanamadım çok güzellerdi o kadar güzel şeyler vardıki eşime dedim beni burdan çobuk çıkar yoksa mazanın hepsini alıcam:)

wsw,bebek şekerleri için eminönünde nereye gittiniz canım?nereye gitmek gerekiyor acaba?
bende gitmek istiyorum ama kalabalık diye gözüm kesmiyor...:sm_confused:

slm arkadaslar benım bebegımınde odası cuma gunu gelcek boyası yapıldı perdesı takıldı odasınıda besıklı almadım cunku cabuk buyuyorlar ve buyuyen karyolası olsa bıle bebek odasını odasında yatacagı zaman begenecegını sanmıyorum begenecegı bır oda hazırlıyorum ogluma cılekten yenı cıkan arabalı takımını aldım perdesı borduru herseyı arabalı bıze bolesı daha mantıklı geldı bence sızde dusunun kendı odamıza sepetını aldık ılk aylar zaten odasını kullanamıycakkk..sızlere fıkır vermısımdır ınsallah ALLAH hepımızın bebeklerını saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın bebek ısteyenlerınde rabbım yardımcısı olsun,hayırlı evlatlar nasıp etsın amın.

Bu başılığın en başlarında zeytinyağından söz etmişiz.Normal Tariş filan mı kullancaz yoksa eczanede görmüştüm öyle bir şey mi?
Biz eskiden üşütünce annem geceden göğsümüze sürerdi bahçemizin zeytinyağından.

güzelim annembahçemizin zeytin yağını sürerdi işte saf zeytin yağı marketlerde satılmıyor sanırım

pazartesi günü kızım için anneannesinin ördüklerini aldıklarını yıkadık.mis gibi koktular.minicik okadar şeker şeylerki.allahım bunları kızımmı giyecek dedim.dünde tırnak makası emzik kutusunu falan aldık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…