Bebişlerin odası/yatağı/kıyafetleri hazır mı

koalayım ayrıca bebek içinde anakucağu yada port bebe,yelek,burun temizleme aspiratoru,biberon(ne olur ne olmaz sütün olmazsa falan dıye yanında bulunsun)..

canım bırde göğüsler hemen yara oluyormuş bunun için göğüs kremi almamızı onerıyor anne olanlar,ve fotoğraf makınesi,kamera(guzel anları olumsuzleştırmek için tavsıyem)

canım bırde göğüsler hemen yara oluyormuş bunun için göğüs kremi almamızı onerıyor anne olanlar,ve fotoğraf makınesi,kamera(guzel anları olumsuzleştırmek için tavsıyem)

cnım ben şimdiden göğüs kremi kullanmaya başladım
umarım işe yarar
çünkü çok çabuk yara oluyormuş...

göğüs kremini ben de kullanmaya başladım,ımarım işe yarar
kesinlikle kırmızı kurdela, ruj, tarak deodorant falan da koyun çantanıza

kızlar aman birkaç makyaj malzemeside koyun...resim çekinirken çirkin çıkarsınız sonra:)) kirli torbası, havlu peçete ve normal peçete koyun...işe yarayabilir..

arkadaşlar hepinize hayırlı kolay doğumlarr sağlıklı bir şekilde bebeklerinizi kucagınıza alırsınız inşallah.. eeeeee darıı başımaa zaman su gibi geçsee keşke.

evet kızlar makyaj malzemesini almayı unutmayın bakın burda herkes fotograflanı paylaşacak öle değilmii :uhm: gerce hepimiz artık kardeşiz kötü çıksakta bişi fark etmez Şeniz

kızlar bi düşünün biz burada arkadaş oluyoruz yarın bir gün bebişlerimiz büyüyünce (allah nasip ederse ) okullarda karşılaşacaklar onlarda arkadaş olacak :dance: nebilim ben böyle çook hayal kuruyorum çook hoşuma gidiyor sizcede hoş degilmi burada samimi arakadaşlıklar :teytey: Şeniz

Valla ben yeni makyaj cantasi bile aldim ayna falan :)))

Ne yapiyim sonuk soluk cikmak istemiyorum.Hersey tamam gibi ya ama genede huzurm yok heran bir eksik aklima geliyo hemen telas yapiyorum :)

Bendeki bu panik oldukca doguma bile giderken ay ne eksik acaba der arkamaa bakar bakar dururum :))

koalayim aklima gelenleri yaziyorum umarim isine yarar

senin icin

tarak

kulak copu

makyaj cantasi

deodorantlar losyonlar

terlik

corap

usumemek icin hirka yada yelek

banyo havlusu

dis fircasi ve dis macunu

bebek icin ise

battaniye almani oneririm cikis icin

havlu takimi

ince tuylu tarak

sampuan

tirnak makasi

kulak copu ( burnu icin )

simdilik bunlar geldi aklima canim.Dahada geliyorda orda fazla yatirmadiklari icin hastanede gerek yok diye yazmadim..

ya ben tarak falan almadım bebişe gerek varmı üff benim daha çook eksiğim var hep bişiler ekisk gibi geliyo ama napimm artık bebiş dogunca lazım oldukca tamamlarım :sm_confused:

ya ben tarak falan almadım bebişe gerek varmı üff benim daha çook eksiğim var hep bişiler ekisk gibi geliyo ama napimm artık bebiş dogunca lazım oldukca tamamlarım :sm_confused:

Canim sen bana bakma ben takintili kadinim hersey hazir olsun istiyorum luzumlu luzumsuz :)) birde 6 gun kalicam ya ondan heralde git gel olsun istemiyorum

anniş adayı hani bize bebişin odasını resmini gösterecektin noldu merakla bakliyorum

ya ben sanırnırım biraz rahatım bu konuda eşimde öle şunu alalım bunu alalım die fazla telaş yapmıyoz
evet anniş adayı bebişinin odasını gösterecektin

kizlar bende gostermek istiyorum ama odanin perdesini ve igin nevresim takimini falan annemler getiricek.onlar olmadan koymak istemiyorum :)) 12 nisanda annemler gelsin soz 13 yada 14 nisanda koyucam resimleri

ha birde nisanin ilk haftasi dogum sekerlerini alicam onun resmini hemen koyucam insallah

son olarak gecen siteden biri koymus resim onu gorunce hevesim yarida kaldi.turkiyedeki oda takimlari nasil suslu guzel her imkan var burda hep sade insallah begenirsiniz yaa

kızlar ya göğüs kremini hangi marka aldınız şimdi başlamanın faydası varmıymış benim uçları yara olup kanardı hep bende başlayım

Ana kucağı+ oto koltuğu muz eksik.Sizler hangi marka aldınız?(Ayrı ayrı ana kucağı ve taşıma çantası almaktansa bunları tavsiye ediyorlar)
Chicco güzel ama 200 küsür,pierre cardin 2 model var 100 ve 150 civarı,bir de kraft var oda 120 gibi bieşey fiyat olarak.Ama internet resimlerinden boyutunu , genişliğini anlayamıyoruz tabi.

X