bebişlerin gelişimleri ne durumda??????

Bende nedense hiç iştah kalmadı ..Yani eskisi gibi saldırmıyorum herşeye..Birtek sütüme yoğurduma, peynirime, kuruyemişime ve pekmezime dikkat ediyorum birde demir vitamini alıyorum. Tatlı olarakta çikolatayı ve gofreti bıraktım Dr Oetker'in yoğurt ve sütle yapılan puding benzeri bir tatlısı var onu yapıyorum..Bisküvi yiyorum..Ama bu aralar niyeyse canım acayip lokum istiyor..Eşime alırmısın demiştim unutmuş, çıkıp kendim alsam yedikten sonra üzüleceğim bir sürü..Neyse sabredip bekliyorum şimdilik..Bu hafta randevular dolu olduğu için gelecek hafta cumartesi gideceğim kontrole o zaman bakalım bebiş kaç kilo almış öğreniriz ama ben bu ayı sanırım 600 grla falan kapatacağım..İnşallah bebişe gitmiştir hepsi....(Gerçi artık alışveriş yaparken de herşeye saldırmak yerine gerçekten lazım olanları alıyorum, sanırım alışverişe her zaman tok çıkmak gerekiyorsengözlerimebaksanab)
ebrucum kendini kontrol etmen çok güzel bende ekmeği azalttım buaralar.
benim kontrolümde haftaya cumartesi inşallah güzel haberlerle geliriz:1rolleyes:

ebru ve tülay inşallah bebişleri sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyütmüş olarak gelirsiniz.....

ebrucum kendini kontrol etmen çok güzel bende ekmeği azalttım buaralar.
benim kontrolümde haftaya cumartesi inşallah güzel haberlerle geliriz:1rolleyes:

İnşallah Tülaycım,

Ben ekmeği sadece sabah kahvaltılarında yemeye başladım ( iki dilim çavdar ) Makarna yada patates (haşlanmış ) yiyorsam ekmek hiç yemiyorum..Vücudumda hamurdan kaynaklanan yeterince depo var bebiş ihtiyaç duyarsa oradan alır artık yerimseniben

Yasemincim çikolatayı bırakmanın iki yolu var..İlki canın çikolata istediğinde hemen meyveye yada sütlü tatlıya yöneleceksin, şeker ihtiyacın kesildiği anda artık aramıyorsun zaten ikincisi de eve çikolata almayacaksın :)))

Aslında hiç almamak en güzeli gözünün önünde olunca insan bir şekilde yiyor zaten ama olmayınca başka şeylere bakıyorsun..

İnşallah ayperincim aslında benim 33 haftam olacak gelecek hafta..Bu hafta doktorun bütün randevuları dolu olduğu için gidemiyorum..Özellikle hafta sonu gitmek istiyorum ki eşimde yanımda olsun..32. haftadan sonra 2 hafta da bir kontrole gitmek gerekiyormuş aslında çünkü doktorlar 32. haftadan sonra bebek her zaman doğabilir hazırlıklı olun diyorlar..Ben daha ütülerimi de yapmadım..Yıkadığım kıyafetler öylece duruyo..:çok üzgünüm: Gittikçede ağırlaştığımı hissediyorum niyeyse canım hiçbişey yapmak istemiyor..

yasemincim ,ayperincim çok sağolun inşallah sağ salim atlatırız hamilelik dönemlerimizi

ebrucum ben son 3 kontrolümü 2 haftada bir yaptırıyorum.bir sorunum yokmuş herşey
normalmiş ama dr um öyle istedi ne olur ne olmaz

bana kalsa ben her hafta gitmek istiyorum ama...yarın bi şansımı deniycemmm rapor bahanesiyle :))

ridacım rapormu almak istiyosun? keşke verseler hemen alacam bende ama burda yatış
yapmadan rapor vermiyorlar.sağlık ocağının raporunu da şirket kabul etmiyor

Tülaycım az önce doktorumla görüştüm, tamam ne zaman istersen gel verelim dedi. Ben Alanya'da yaşıyorum. Burda zorluk çıkarmıyorlar

33+1 de meleğim bir hafta önden gidiyor ve 2.500 kilo görünüyor,:nazar::nazar:
dr umun dediğine göre kilosu ve boyu normalmiş...sağlıkla doğsunlarda yeter..:)

murgiz, ayperin bebişlerinizin kiloları çok iyi maşallah tombiş tombiş olacaklar :) Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

murgiz ve ayperincim maşallah bebişlerinize...Allah nazarlardan korusun....

tülaycım sende güzel haberlerle dön inşallah....

Kızlar benide doktorum dün için kontrole çağırdı...Benim sıkıntılarım biraz farklı bildiğiniz gibi...Artık ben kilo almıyorum hatta son kontrolumden bu yana yani 2 hafta öncesinde 59 kilo iken şimdi 56 kiloya düşmüşüm..Doktorum sen kilo vermişsin bakalım bebek ne yapmış dedi..ultrasonda baktı ve sen kilo vermişsin fakat bebek almış dedi..30+1 bebek 2000 gr olmuş gayet iyi olduğunu söyledi..Sanırım bu kadar ilac bana yaramadı..

X