bebişlerin gelişimleri ne durumda??????

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim inşallah hepimiz güzel haberler alırız.gizemcim dün
izinliydim o yüzden biraz geç heber verdim
kızlar benim dr sezeryan yapmıyor herşey yolunda olursa normal doğum olacak dediiiiii

ya bide bende bel fıtığı var o yüzden bazen bacağım uyuşuyo ağrıyo kıslar ya
kızlar dra sorum şişiyorum tuzu keseyimmi dediki gebeliğin sonuna kadar normal tuzlu yiyecen
tuzu kersmenin bebeğe ve anneye zararı çok dedi
kızlar şişmeye başladık diye tuzu kesmeyelim normal tuzlu yemeye devam edecez
canım özellikle iyotlu tuz kullanmamız lazımmış.yemeği ocaktan indirmeye yakın tuzunu ekleyecekmişiz iyotu gitmesin diye

Kızlar hernekadar ultr.ölçümlerine inanmasamda...meleğim 34+6 da 3.075 olmuş:nazar::nazar: :nazar:
inşallah hepimiz iyi ve güzel haberlerle geliriz..a.s

Son düzenleme:
Kızlar bugün kontrolüm vardı oğluşumu gördüm sağlıklı çok şükür 31+6 haftalık olduk 2072gr olmuş tosunum :emir_bebek: doktor herşey yolunda dedi...

ayperin eylülcüm maaşalah canlarım mayıs bebeişlerinin tosuncukları sizinkiler olacak herhal

:dance:benimde tosunum vaaaar:dance: 32 haftada benimde 2.100 gr dı demekki benim oğluşumda toşuncuk olucak:teytey:

Maşallah Kardelencim yerim o tosuncukları ben...:nazar: Allah hepimizin yavrusunu sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin a.s.

benim prensesimde 34+2 haftada 2.770 gr dı :dance: sağlıklı sıhatli bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah rabbim...

:nazar:maşallah hepinize arkadaşlar iyi beslenmiş kuzucuklar ALLAH hepimize hayırlı doğumlar ,
bize ve bebişlere sağlık sıhhat versin

AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN

Kızlar hernekadar ultr.ölçümlerine inanmasamda...meleğim 34+6 da 3.075 olmuş:nazar::nazar: :nazar:
inşallah hepimiz iyi ve güzel haberlerle geliriz..a.s

maşallah, maşallah, maşallah diyorum nazar değmesin hakikaten çok iyi kilosu...Darısı bütün mayıs annelerinin bebeklerinin başına inşallahh :)

Tülaycım, Eylül Ecrincim, Kardelencim, esraesracım....

Bebişlere maşallah...Böyle devam etsinler inşallah...Hayırlısıyla kucaklarımıza alsaydık onları....

Ay ne şeker ne şirin olacaklar yaaa ....heyecan dorukta gün geçtikçe heyecan artıyor değil mi...:)

Tülaycım, Eylül Ecrincim, Kardelencim, esraesracım....

Bebişlere maşallah...Böyle devam etsinler inşallah...Hayırlısıyla kucaklarımıza alsaydık onları....

Ay ne şeker ne şirin olacaklar yaaa ....heyecan dorukta gün geçtikçe heyecan artıyor değil mi...:)

hemde nasıl nazecim... dediğin gibi hayırlısıyla alsaydık bi kucaklarımıza :)

Ayy kızlar düşünsenize o kollar tombiş tombiş kat kat olmuş bide yaz ayıya kısa kollu giydiririz ayy çıkar oo tombiş kollar bacaklar :emir_bebek: ayy ısır ondan sonra heryerlerini ayy Allahım hayırlısıyla kucaklarımıza alalım bebişlerimizi Nazecim dediğin gibi zaman azaldıkça heyecanımızda artıyor

Ayy kızlar düşünsenize o kollar tombiş tombiş kat kat olmuş bide yaz ayıya kısa kollu giydiririz ayy çıkar oo tombiş kollar bacaklar :emir_bebek: ayy ısır ondan sonra heryerlerini ayy Allahım hayırlısıyla kucaklarımıza alalım bebişlerimizi Nazecim dediğin gibi zaman azaldıkça heyecanımızda artıyor

aynen katılıyorum sana ısıralım yiyelim onları :icecream: he heŞeniz

kızlar yarın kontrolüm var ama bu hafta doğru düzgün beslenemedim bakalım sonuç ne olacakfisfisfis

kızlar yarın kontrolüm var ama bu hafta doğru düzgün beslenemedim bakalım sonuç ne olacakfisfisfis

canım benim de yarın kontrolüm var..ama ben maşallah aldım kiloları, aldım kiloları 75 kg oldummmmm bebiş naptı bakalım..hayırlısıyla iyi haberlerle dönelim tülaycımmm
bu arada ayperincim, maşallah bebişine :nazar::nazar::nazar:
ALLAHım nazarlardan korusun...:hooray:

canım benim de yarın kontrolüm var..ama ben maşallah aldım kiloları, aldım kiloları 75 kg oldummmmm bebiş naptı bakalım..hayırlısıyla iyi haberlerle dönelim tülaycımmm
bu arada ayperincim, maşallah bebişine :nazar::nazar::nazar:
ALLAHım nazarlardan korusun...:hooray:
inşallah ridacım iyi haberler veririz ben 47 kiloyla hamile kaldım
şimdi 62 kiloyum

tülaycım iyi haberlerini bekliyoruz :teytey:
merak etme inş bebişin beslenmiştir sende daha dikkat et canım az kaldı iyi besleyelim miniklerimizi

Tülaycım, Ridacım iyi haberlerinizi bekliyoruz...
Ridacım bende bu ay bebek kilo almamıştır ben aldım diye düşündüm ama yanılmışım oğluşumda beslenmiş benimle birlikte canım endişelenme...
kendinize iyi bakın...Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:

seni yeniden gördüğüme çok sevindim...Benimde yarın kontrolüm var bende senin gibi endişeliyim..iki haftadır beslenemedim iştah sıfır yani bakalım sonuç ne olacak...umarım güzel haberler alırız...

X