bebişlerin gelişimleri ne durumda??????

günaydın kızlar benimde dün akşam başlayana baş ağrım tüm gece boyunca devam etti sabaha doğru geçmişti kafam sepet gibi şimdi dekafamçokkarıştı.bide bazı akşamlar kendimi kötü ve ağır hissediyorum ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum bilmiyorum neden ooluyo? isim konusunda furkan var aklıma gelen başkada pek yok ama aklınıza gelirse söyleyin kızlar:1hug:

yaseminciğim,benimde arada inanılmaz başım ağrıyor,midem yanıyor ..diyafram boşluğum ağrıyor..hepsi üstüste gelince sabah nasıl olursun..öyle oluyorum..:sm_confused: onun için buaralar yatmadan önce ılık bir duş alıyorum, ılık bir bardak süt içiyorum,uyumadan ,2 tane baş yastığıyla yatıyorum,bacak aramada yastık koyuyorum..güzel şeyler düşünüp uyumaya çalışıyorum..daha iyi geliyor cnm,sende yapıyormusun bilmiyorum ama dene istersen..belki daha iyi gelir fisfisfis

Kızlar geçen gün detaylı ultrasonum vardı,şükür ki iyişeyler duydum:nazar: 28+5 de 1.390 kilo ve boyu 40 cm olmuş,dr göre uzun boylu olacakmış :nazar::nazar: aman sağlıklı ve zamanında doğsunlarda inşallah..doğduktan sonra yedirip uzatırım ben miniğimi :teytey:

Kızlar geçen gün detaylı ultrasonum vardı,şükür ki iyişeyler duydum:nazar: 28+5 de 1.390 kilo ve boyu 40 cm olmuş,dr göre uzun boylu olacakmış :nazar::nazar: aman sağlıklı ve zamanında doğsunlarda inşallah..doğduktan sonra yedirip uzatırım ben miniğimi :teytey:

:nazar::nazar::nazar:Maşallah canım ya..Benimde bugün 28. haftam dolacak..Kontrol içinde gelecek hafta cumartesiye randevu aldım..Bakalım ne alemdeyiz..

a.s.maaşalh canım :nazar:iri bi kızın olcak herhalde çünkü bebekler 50 cm ile doğuyo seninki şimdiden 40 ise manken gibi bi kız geliyo desene:nazar: benimde randevum 26 sında bakalım bizimki nasılmış :sm_cool:

ben de dün itibariyle gittim kontrole 28 haftalık bebişimin boyu 35 cm. kilosu 1,158 benim oğluşumun gelişimine de güzel dedi doktorum.yalnııız çok kilo almışsın ona göre dedi. en son eşim askerden izne geldiğinde gitmiştim.o zaman 24 haftalıktık boyunu hatırlamıyorum ama kilosu 660 gr dı.kilonu kontrol et dedi doktorum.2 kilo daha aldım 68 den 70 e çıktım...

murgizciğim,avebrucuğum teşekkürler...:içelim: bebişlerimiz sağlıklı olsunlar ve zamanında doğsunlarda keşke..:nazar:

inşallah güzel haberlerlerle gelirsiniz canım :emir_bebek:

Sanirim Yarmagül Gibi Bi Kizim Olacak 28+3 Deki Kontrolumuzde 1560 Gr 1.5 Hafta önde Gisiyor Bu Gidisle Mayisi Beklemeden 23 Nisanda Sezeryanla Dogucak Insallah Defnem

Yasemincim hala çalışıyorsan belki iş yorgunluğundan kaynaklanıyor olabilir..Birde artık doğuma yakın anne vücudunu bebeğin gece bakımına da hazırlamaya başlarmış ve gece uyanmalarının asıl sebebi oymuş..(Allah ne kadar büyük bir kez daha anlıyor insan)

Bu arada baş ağrısının sebebi stress, üzüntü, yorgunluk yada grip başlangıcı olabilir..Devam ederse doktora danışmanda fayda var..Bazı hamileliklerde başağrısı da oluyor diye duydum bir arkadaşım hamileliğinin başından beri başağrısı çekti..

ebrucum evet canım yaa hala çalışıyorum hemde ASKİ gibi bi yerde düşün artık halimi:bbo: cuma günü dr aradım baş ağrılarım olduğunu iş yoğunluğundan olduğunu bi kaç rapor verip veremiceni sordum vermedi yaaa sinir oldum:kızgın: bende cuma günü izin aldım 1 gün dinlenmek iyi geldi bana geçti başa ağrılarım.

yaseminciğim,benimde arada inanılmaz başım ağrıyor,midem yanıyor ..diyafram boşluğum ağrıyor..hepsi üstüste gelince sabah nasıl olursun..öyle oluyorum..:sm_confused: onun için buaralar yatmadan önce ılık bir duş alıyorum, ılık bir bardak süt içiyorum,uyumadan ,2 tane baş yastığıyla yatıyorum,bacak aramada yastık koyuyorum..güzel şeyler düşünüp uyumaya çalışıyorum..daha iyi geliyor cnm,sende yapıyormusun bilmiyorum ama dene istersen..belki daha iyi gelir fisfisfis

bende gece yatınca midem yanıyor bi yastık daha koyuyorum başımın altına o zamanda uyuyamıyorum yüksek oluyo:1no2: ama mide yanmam geçio dediğin gibi bacaklarımın arasına ufak bi yastık koyuyorum oda iyi geliyo.hamileliğimiz ilerlediğinde bide karnımızın altına ufak bi yastık koyucaz her tarafımız yastık dolcak ben 9.ayımda ancak öle yatabiliyoduma.s.

masallah kızlar.benimkiler ikiz 23 haftalıkken biri 516 gr biri 520 gr dı.normal dedi ama insallah öyledir. simdi 27 haftalıklar.bakalım haftaya kac gr olacaklar.hepinize kolay gelsin

merhaba kızlar 30 haftalığız bebiş 1600 gr olmuş herşey yolunda gidiyor sizden ne haberler var???????

masallah kızlar.benimkiler ikiz 23 haftalıkken biri 516 gr biri 520 gr dı.normal dedi ama insallah öyledir. simdi 27 haftalıklar.bakalım haftaya kac gr olacaklar.hepinize kolay gelsin
canım ikiz olmalarına rağmen gayet iyiler maşallah kuzucuklara

Bugün kontrole gittim 30+1 günlük bebeğim 1360 gr canım benim

Halen bi riskim varmı bilmiyorum bunu anca pazartesi başka bi doktora giderek yanıtlayabilirim kafam çok karıştı....

maaşallah kızlar tombiş bekler olacak galiba.canancım bence de başka bir dr daha görün
bazen yanılabiliyorlar.inşallah herşey yolundadır

cuma günü gittim ben de benim bebiş de 31-32 haftalık dedi dr. 1550 gr olmuş

Kızlar şoklardayım 1 saat önce kontrolden geldim kilom gayet iyi gidiyordu ama bu ay iyice aşmışım toplam 12kg almışım doktor sınırdasın dedi 28+6 haftalık olduk bebeğimde 1.518gr olmuş doktor gülüyor ne yedin sen böyle diyor günde 1lt süt içiyorum dedim doktor hala kendini gülmekten alamıyor yürüyüşleri arttır dedi bu arada bebeğimde dönmüş ama bu hızla kilo almaya devam ederseniz nasıl çıkaracaksın diyor biraz dikkat et dedi herşey normal gözüküyormuş normal doğum yapabilirsin dedi ama hala doktor bana gülüyordu kızlar ben biraz sütü abartmışım...sağlıcakla kalın sevgiler

X