bebişlerin gelişimleri ne durumda??????

Kızlar benide doktorum dün için kontrole çağırdı...Benim sıkıntılarım biraz farklı bildiğiniz gibi...Artık ben kilo almıyorum hatta son kontrolumden bu yana yani 2 hafta öncesinde 59 kilo iken şimdi 56 kiloya düşmüşüm..Doktorum sen kilo vermişsin bakalım bebek ne yapmış dedi..ultrasonda baktı ve sen kilo vermişsin fakat bebek almış dedi..30+1 bebek 2000 gr olmuş gayet iyi olduğunu söyledi..Sanırım bu kadar ilac bana yaramadı..

:nazar::nazar:maaşaalah canım senin kızın senden daha dirayetli sıkıca tutunmuş sen kilo vermene rağmen önden gidiyo maaşaalh:teytey::nazar:
ama canım sende yinede dikkat et kendine

murgizcim cnmmm, senin kızın senden daha dirayetli demişsinya çok tuhaf oldum inanki ve sanırım kızım hakkında duyduğum ilk güzel söz senden oldu...farklı bir şekilde gururlandım desem abartmış olmam.. çok teşekkür ederim gerçekten..kızım için güzel bir ifade kullanmışsın...:)

Kızlar benide doktorum dün için kontrole çağırdı...Benim sıkıntılarım biraz farklı bildiğiniz gibi...Artık ben kilo almıyorum hatta son kontrolumden bu yana yani 2 hafta öncesinde 59 kilo iken şimdi 56 kiloya düşmüşüm..Doktorum sen kilo vermişsin bakalım bebek ne yapmış dedi..ultrasonda baktı ve sen kilo vermişsin fakat bebek almış dedi..30+1 bebek 2000 gr olmuş gayet iyi olduğunu söyledi..Sanırım bu kadar ilac bana yaramadı..
nazecim maşallah canım senin kız çok akıllı kendi kilo
alırken annesini zayıflatıyoyerimseniben doğum sonrası kilo derdin pek olmayacak gibi
görünüyor

kızlar benimde şişliklerim başladı sabah botumu giydim ayaklarımın altından anladım alyansım parmağıma oturmamış ama çıkarırken zor çıkıyo onuda çıkarma zamanı gelmiş demekki.yinede baya geç başladı şişlikler öncekinde daha erken başlamıştı bu şişler.acaba şiş olmadığım zamanki kilolar kalıcımı ki yaaaa :KK43:(

kızlar benimde şişliklerim başladı sabah botumu giydim ayaklarımın altından anladım alyansım parmağıma oturmamış ama çıkarırken zor çıkıyo onuda çıkarma zamanı gelmiş demekki.yinede baya geç başladı şişlikler öncekinde daha erken başlamıştı bu şişler.acaba şiş olmadığım zamanki kilolar kalıcımı ki yaaaa :KK43:(

yasemincim benim yaklaşık 2 aydır ayaklarımda ve bacaklarımda şişlikler var..alyansımı henüz çıkarmadım, sabahları parmaklarımda ve yüzümde şişlikler oluyor. şişlikler vücutta tutulan su olduğundan sanırım doğumla birlikte onlar da gidiyor ama şiş olmadan önceki kiloların kalıcılığı da bize bağlı.
ben :dance: bol bol spor yapıp dans etmeyi düşünüyorum...
benim bebişten yine ses seda yok...hiç kıpraşmıyor, hala rem uykusunda sanırımmm a.s

ridacım dansla pek işim olmaz ama eve koşu bandı almayı düşünyorum malum 2 çocukla dışarda yürüyüş yapamıcama göre evde yapayım diye düşünüyorum.benim oğluştanda ses yok uyuyo,gece ara sıra uyandığımda hep hareket halinde yumurcak sabahta uyanamaıyo :)

nazecim maaşaalah kızın gerçekten dirençli bir bebek eminim büyüyüp bir birey olduğundada öyle olacak senin yaşadığın tüm sıkıntılara rağmen seni üzmüyor sıkıca hayata ve sana tutunup güzelce gelişiyor ve inş drun erken olcak demesine rağmen inanıyorumki zamanın bekleyecek senin güzel kızın:))))

yasemincim uyuşmalar normalmiş olabiliyomuş
benmdede şişlikler başladı bu hafta ellerimde ayaklarımda ve yüzümde(özellikl burnumda)ayaklarımın tabanı yürürken acıyo ya :KK43:(((
kızşlar buarada beni görenler beni tanımıyo yaaa çok değişmişim

nazeciğim maşallah canım..:nazar: kızın alacağını seçip alıyor senden :)

yaseminciğim benimde elimde uyuşmalar oluyor canım..özellikle sabaha karşı..üstünede yatmıyorum ama işte,kendi kendine uyuşuyor sonra cözülüyor:)) normalmiş canım,bende şöyle bir araştırmıştım:))

murgizciğim,ayaklarımın tabanları benimde şişme balon gibi oluyor..genelde sabaha karşı oluyor..akşama doğruda ayakta durduğumda tabanlarım ağrıyor,bu kiloyu vücudum bile tartmıyor artık...akşam üstü de bacaklarımda bir ağrı oluyor,uzandığımda daha çok ortaya çıkıyor,sağa sola koyuyorum,yükseğe kaldırıyorum olmuyor olmuyor,masaj yapmaya çalışıyorum yine olmuyor..varislerim vardı birkaç..onlardan dolayı sanırım.....napıcaz bakalım:KK43:

ya bide bende bel fıtığı var o yüzden bazen bacağım uyuşuyo ağrıyo kıslar ya
kızlar dra sorum şişiyorum tuzu keseyimmi dediki gebeliğin sonuna kadar normal tuzlu yiyecen
tuzu kersmenin bebeğe ve anneye zararı çok dedi
kızlar şişmeye başladık diye tuzu kesmeyelim normal tuzlu yemeye devam edecez

Kızlar hepimizin ayrı ayrı şikayetleri var :) ama az kaldı çok şükür...sabredelim sayılı günlerimiz kaldı :) Gün geçtikçe heyecan basıyor beni..Kuzumu çok merak ediyorum kime benzeyecek diye...Ne tatlı ne şeker olacaklar bebişlerimiz değilmi :)

akşam eve geldiğimde bir bakıyorum ayaklarım ve bacaklarım balon gibi olmuş..otursam yerimden kalkamıyorum. yatsam doğrulamıyorum. bacaklarımın arasında bir ağrı bir basınç ki sormayın ama geçecek inşallah bunların tümü..bebişler gelince tarih olacak hepsiiiii

GÜNAYDIN KIZLAR BENİMDE BURNUM BÜYÜDÜ BİRAZ GALİBA:1closedeyes:
AYAKLARIMDA ŞİŞME FALAN YOK AMA BİLEKLERİM VE TOPUKLARIM ÇOK
AĞRIYOR.EEEEEE 47 KİLONUN ÜSTÜNÜ HİÇ TAŞIMADILAR Kİkafamçokkarıştı

Kizlar Yarin Randevumuz Var Bakalim Oğluş Ne Durumda??
Nazecim Bende çok Merak Ediyorum Sağliği Nasil Olacak
Kime Benzeyecek Canimin Içi

Gözün aydın tülaycım... Dün bir video izledim anne karnında bebek bazen ışığa bağlı olarak görebiliyormuş... Kimbilir belki gerçekten oğluşun annesine bakıyordu dimi :)) Güzel haberlerin daim olsun inşallah...

gizemcim, benim doktor da tam tersini söyledi..yine bacakların şiş, yediklerine dikkat etmiyorsun dedi. albumin yüksek olursa bebişe kan transferi azalır dedi...korktum ben de ama malasef yediklerim hep tuzlu şeyler....

oğlum 2 kilo olmuş teyzeleri.yüzünü dönmüş annesine bakıyorduyerimseniben

maaşaalh canım :nazar:çok sevindim iyi olmanıza
aslında cumartesindendir aklım sendeydi niye yazmadın diye merak ettim ço şükürrr canım iyiymişsiniz

gizemcim, benim doktor da tam tersini söyledi..yine bacakların şiş, yediklerine dikkat etmiyorsun dedi. albumin yüksek olursa bebişe kan transferi azalır dedi...korktum ben de ama malasef yediklerim hep tuzlu şeyler....

canım dr zaten tuzlu ye demiyo ama tuzsuzda yeme diyo
normal tuzlu yemek lazım canım çok tuzlu yersen rahatsız olursun tabi biraz azlt canım az kaldı çok rahatsız olmayalım tuzdan

X