Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebişlerimizin Kiloları Ve Boyları Ne Durumda?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
ferrosanolda harbi kötü...sana nacızane fıkrımı söylıyeyım mı...
antep pekmezi al tahta kutuda...ferrosanoldan daha etkılı lezzetızaten çok guzel..

ferrosanolda harbi kötü...sana nacızane fıkrımı söylıyeyım mı...
antep pekmezi al tahta kutuda...ferrosanoldan daha etkılı lezzetızaten çok guzel..

anlayamadım , antep pekmezi alıcam ilacımı ona karıştırıcam yoksa demir takviyesi için onumu vericem , birde nereden alınıyor?

demır takvıyesı için verıcen ve sende yıyecen...bağ pekmezi sarkuterılerde bulabılırsın....sanırım..ben hamılelıgımde bıle demır almadım.. normald kansız olmama rağmen bağ pekmezı tukettım ılaç nıyetıne duzenlı olunca cok faydasını gördum...

bizde ferrasanola yarın öbürgün başlıyacaz artık
Bakalım beyenecekmi?
GErçi söylediklerinize göre beyenilecek bişi değil ama napalım verecez mecbur...

İlk dışarı çıkmamda bakacağım teşekkür ederim ilaçtansa doğal gıda herzaman tercihimdir.

bizde ferrasanola yarın öbürgün başlıyacaz artık
Bakalım beyenecekmi?
GErçi söylediklerinize göre beyenilecek bişi değil ama napalım verecez mecbur...

inşallah beğenir dr.un uyarır seni gerçi ama aklında bulunsun öncesinde ve sonrasında emzirmiyceksin birde lekesine dikkat asla çıkmıyor.

evet öyleymiş tatlım. Emzirdikten 2 saat sonra verilmesi gerekiyormuş.
Ayrıca dediğin gibi dişlere kesinlikle deymemesi gerekiyormuş.
ŞUan dişleri yok zaten. Bakalım sevmesse dr. danışıp
muadil olarak söylediğiniz bağpekmezini deniyecem

2 saat mi?
2 saat sonra verirsem bir daha ne zaman emziricem ? yani ilacı verdikten ne kadar sonra ? süre çok uzun değilmi , ben 2 saatte bir emziriyorum bu yüzden tam arada yani bir saat önce bir saat sonra oluyor yanlışmı yapıyorum ? birde dişi çıkınca ne yapıcaz ki pekmez en iyisi sanırım

Tulay'cım senin yaptığın gibide olabilir tabi.
Bende söylemiştim dediğin gibi 2 saat arayla emziriyorum demiştim ama emzirmenin akabinde verilince hiçbir etkisi olmuyormuş.
Bende danışıp dediğin gibi yapayım bari.
Dişleri çıkıncada sorun olacak dediğin gibi.
Pekmezi soracam bende..

ben vitamini emziriyorum hemen arkasına veriyorum deviti.bence bişey farketmez cnm ya

devit3 sütle bile verilebiliyor evet ama demir(ferrum veya ferro sanol) emzirme saatine yakın veya hemen sonra olmuyormuş zaten tadı kötü bide arkasından emzirme olmayınca hepten berbat oluyo

kızlar ferrasanolun prospektüsünde suyla veya yemeklere karıştırılarak verilmelidir yazıyor.
ben şuan sadece annesütü veriyorum.
demekki annesütü etkisini azaltıyor. ek gıdalara geçince mamalarının içine katılabilir.

bende efe'ye sadece anne sütü veriyorum ancak ilacı verebilmek için elma veya havuç suyu ile karıştırıp veriyorum ardından bir kaşık daha meyve suyu veriyorumki ağzında kötü tad kalmasın , zaten meyve suyunun tadına bile yabancıydık birde bu şekilde anne sütü harici bir tada başlangıç yapınca artık ağzını kesinlikle hiçbirşeye açmıyor , bu huyu devam ederse ek gıdaya geçince ne yapıcam bilemiyorum ağzına verilen herşeyi ilaç sanıyor şimdilik

slm kızlar biz geldik
kızım emmiyor falandı ama geçen ay 6700 dü ve 3 haftada 1 kilo almış şu an 7700 ama zorlamasam demekki aynı kalacaktı
dr baktı ii durumda ama en azından 3 saatte bir emzir dedi demekki doyuyo artık eskisi gibi sık emmeyecek

masaallah yagmura...
bızım kı saatle emmıyorkı.... benımkı bazen 5saatte br bazen 1 saatte bır ne zman aglarsa o zaman verıyom meme..

4 Aylik Olduk Bugün Son Karmamizi Da Olduk 8 Kilo Olmuşuz
Hala Hizli Kilo Aliyor Ne Zaman Durulacak Bilmiyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…