Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebişlerimizin Kiloları Ve Boyları Ne Durumda?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
yeni annelere niye muhanbbete gelmiyosunuz kiiiiiiiii burasdı kuytu köşede kalıyo yaaaa

ama ben burayı sevıyorum cunku yagmur bebekle efe bebek oğlumla aynı surecteler ve ıkı kısı bıle olsa benı mutlu edıyorlar... orayada bazen takılıyorum..

anladım cnm ama orarda nehir bebek te var arada gel yin de haklısın aynı süreci yaşıyolar...cnm bazen gaz da olabiliyo bende önceden hep meme veriyodum şimdi itiyo bazen.o zaman diyorum tamam gaz.91 gün gaz ya dilkolay bitti sonunda.gece 1 kere kalkıyor seninki önceden çok kalkardı..

anladım cnm ama orarda nehir bebek te var arada gel yin de haklısın aynı süreci yaşıyolar...cnm bazen gaz da olabiliyo bende önceden hep meme veriyodum şimdi itiyo bazen.o zaman diyorum tamam gaz.91 gün gaz ya dilkolay bitti sonunda.gece 1 kere kalkıyor seninki önceden çok kalkardı..

gece saat 3de ve sabah 5de hergun ayaktayız
zaten 11de uyuyoruz..ama gece altını degısmıyorum..

kızlar maşallah deyin benimki gece 1 den evvel yatmıyo ve her 50 dakikada bir ayaktayız en fazla 70 dakika sürüyo ağlama araları , ama fön makinasını açarsam deliksiz uyuyoooo , gece bende açmıyorum altını

ben açıyorum artık 1 kere kalkıyo gerçi son iki gündür kuru oluyo öyle kapsamlı değil kuruluyorum hemen bezi takıyorumm uyanmıyor zati.maşallah barekallah diyim..bizimkide yeni yeni 00.00 de uyumaya başladı normalde 01,30 du yani bizimde ama öle yatınca 6 da kalkıyodu.şimdi 5te kalkıyo sonra 8 sonra 10 ama gündüz anca dışarı çıkarsa ve yıkanırsa uyuyo yoksa uyumaz uyumasın zatiii

::gunduz uyku hak getıre nerdeeee... aksamda 11-12 oda zorumla uyuyor cadıı... tulay ya nolur kusura bakma fön olayı aklıma geldıkce kırılıyorum ya gulmekten.. allahın sopası yok bak ki ikinci bebegım fönsuz uyumuyor:roflol::roflol:

4 damla dedi doktor devit3 için ama ben 5 damlatıyorum biri zaten ya kaşıkta kalıyor ya yanağında ya burnunun üstünde , anlayacağın çok zor alıyor
fön makinası olayı benide güldürüyo ''fönsüz çıkmam'' olduk eve kapandım valla komşulara falan gidemiyorum kimse anlamıyo bu durumu , keşke alıştırmasaydım sususun yeterki diye yaptık ama alışıcağını hesaplayamamışım

Cnm Bizde Cöö Oyunu Tutmadi Ama Müzikle Avizelerle Bide Odadaki Bordürlerle Ii Vakit Geçiriyorrr.fönü Sadece Saçini Kuruturken Kullaniyorumm :)

Fön Dedinde Aklima Geldi Sabahtan Beri Kurutamadim Saçlarimi Kurutiyim Bari Hatirlatmiş Oldun Sağol Cnm Bu Arada..benimkini Etkilemiyo Fön.bence Fönle Beraber Müzik Aç Ayni Anda Sonra Fönü Kapa Müzik Devam Etsin Ne Yapacak Bakalimmm

yok ne tür müzik denediysem olmadı sanki duymuyo ney taksimi ud taksimi keman klasik müzikten tutta taa fatih ürek'e kadar ne denediysem beğenmedi müzik hiç dikkatini çekmiyo
ama bu gece karralıyım fön makinasını açmıcam sabaha kadar otursamda açmıycam memeden keser gibi kesicem bakalım kaç gün sürücek

yok ne tür müzik denediysem olmadı sanki duymuyo ney taksimi ud taksimi keman klasik müzikten tutta taa fatih ürek'e kadar ne denediysem beğenmedi müzik hiç dikkatini çekmiyo
ama bu gece karralıyım fön makinasını açmıcam sabaha kadar otursamda açmıycam memeden keser gibi kesicem bakalım kaç gün sürücek

:roflol::roflol: ben koca kadın bıle bır sevıyom kı fön makınasını allah yardımcın olsun bakalım mrk edıyorum.. bılgılendır bızı..

gül gül bakalım bir kaç güne bizde sizler gibi normale döneriz , valla bende hatırlayıp gülerim inşallh

Komikkkk Yaaa Zor Amaaa Ne Dicem Hamişken çok Fönmü çektirdin Ne Yaptin Ben çok Müzik Dinletrtim Kenan Doğulu Sever Bizimki Vede Klasikkkk

Yok canım ya ne fönü kolik liyiz diye doktor tavsiye etmişti anne karnı sesini arıyor dünyaya adapte olamamış diye elek.süpürgesi , fön makinası , aspiratör ve su sesi denediklerimizin içinde bizi tek sakinleştiren fön makinasıydı sonunu düşünmeden alışırdık bizde , bi arkadaşımın kızı çamaşır makinası sesiyle sakinleşiyor bakalım kolik bitincede banyoda yatmaya devammı edecekler? hay Allahım ya ne günlere kaldık :dance::dance::dance::teytey:

Cnm Büyüyünce Birazazalir Belki.neyse Ii Geceler Yarin Aşimiz Var Beneimkide Yeni Yatti Daslarsa Eğer Tabiiiii

annişler aşımızı olduk geldik evet 3. ayımızda 6700 olmuşuz boyumuzda 60.5 cm olmuşş...bkız bebeğe göre biraz iri dedi ama bana göre ii aslında hedef ayda 1kilo idi ama hep 1200 olarak gidiyor...

annişler aşımızı olduk geldik evet 3. ayımızda 6700 olmuşuz boyumuzda 60.5 cm olmuşş...bkız bebeğe göre biraz iri dedi ama bana göre ii aslında hedef ayda 1kilo idi ama hep 1200 olarak gidiyor...

Maşallah supanallah yağmur'a , gülden yoktun iki gündür merak etmştim bende seni aşıdan sonra sorun oldumu diye şükürler olsun neyseki olmamış , maşallhhhhhhh

X