Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebişlerimizin Kiloları Ve Boyları Ne Durumda?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
Ii Geceler Cnm Ya Ferrumu Zor Veriyorum çok Sulu 8 Damla Sanki çok çikiyo Gibi Sen Kaç Dsamla Veriyosun Miktar Olarak Mesela 1 çay Kaşiği Mi Yoksa Fazla Mi çikiyor
Ferro Sulu Değildi Ama Ferrum çok Sulu Tutturamiyorum Sankii

Ii Geceler Cnm Ya Ferrumu Zor Veriyorum çok Sulu 8 Damla Sanki çok çikiyo Gibi Sen Kaç Dsamla Veriyosun Miktar Olarak Mesela 1 çay Kaşiği Mi Yoksa Fazla Mi çikiyor
Ferro Sulu Değildi Ama Ferrum çok Sulu Tutturamiyorum Sankii

ferrum kullanıyoruz bizde ferro sanol dan daha ii gibi 9 damla veriyorum kaşıkla ölçmedim hiç zaten mama kaşığımız biraz büyük tatlı kaşığı boyutunda yani tutturamıyorum diye telaş yapma her damla aynı boyutta çıkıyor çünkü tek sorun ağzından püskürtmeyi öğrendi yutmadan püskürtüyor battık çıktık leke her şeyler

r sorma cnm ya bizde 8 damla veriyoeruz ama tahlil falan yaptırmadım ben ya başla dedsi başladım yani
ama damlaları büyük gibi sanki aynı ya her yer leke cnm
yıkadım zilliyi uyr artık heralde
damlaların boyutu büyük ama dimiii

r sorma cnm ya bizde 8 damla veriyoeruz ama tahlil falan yaptırmadım ben ya başla dedsi başladım yani
ama damlaları büyük gibi sanki aynı ya her yer leke cnm
yıkadım zilliyi uyr artık heralde
damlaların boyutu büyük ama dimiii

bizde yıkandık yarın aşı günümüz ama çok ağladı bu defa hala iç çekiyor uyumadıda

vnm kıyamam ben ona yaaaaa benimkinin son karmada ateşi oldu çok sorma ya inş efede bişeyc
ik olmazz

vnm kıyamam ben ona yaaaaa benimkinin son karmada ateşi oldu çok sorma ya inş efede bişeyc
ik olmazz

biz sizi gerden takip ediyoruz ikinci karma bizim daha veremle karmayı birer ay arayla yapmıştı çünkü inşallah ateşi olmaz zaten keyifsiz hala diş sürüyo

cnm bizimi diş çıktıda ne oldu devam ediyo eller hep ağızda hep kenarları yara yaptı ağzının artık yoruldum emziğide ters çevirip yanlarıyla dişlerini kaşıyooo
benimki ilk defa 3 saat ağladı son karmada ve ya elimi tutmak yada bizimle yatmak istedi aklıma geldikçe o an üzülüyorymm ya

cnm bizimi diş çıktıda ne oldu devam ediyo eller hep ağızda hep kenarları yara yaptı ağzının artık yoruldum emziğide ters çevirip yanlarıyla dişlerini kaşıyooo
benimki ilk defa 3 saat ağladı son karmada ve ya elimi tutmak yada bizimle yatmak istedi aklıma geldikçe o an üzülüyorymm ya

canım ya geçmiş olsun inşallah bir daha yaşamazsınız aynı durumu bende yarın ilk defa tek götürücem efe'yi doktora , unuturum diye soracaklarımı not aldım ama aşıdan korkuyorum birde tek başıma offffffff

Egemen Ne Haber Bebiş Ne Alemde?hatirlio Musun Ayni Gün Doğum Yapmiştik..heyy Be Ne çabuk Geçioo şimdii Tecrübeli Anne Olduk çiktik...

Merhabalar...Bizim ferrumla bir sorunumuz yok (lekesi dışında) da şu mama meselesini hala oturtamadım. Sebzeli kaşık mamalarını sevdi ama paketin üzerindeki ölçüde yaptığımda bitiremiyo ve onların üzerinde ek gıda yazıyo ama benimki öğlenden yatana kadar hiç emmediği için ben hep onları veriyorum. Bazen anne sütüyle yapıyorum onları arada da elma püresi veriyorum.Güzel yiyor ama acaba yanlışmı besliyorum diyorum. Off yaa hamilelik daha kolaydı :)

Kizlar Prenevari Bu Ay Yaptiricam Tülay Sen Ne Yaptin Ben 5-7-9 Yaptirayim Diyorumm Artikkk Her Ayi Da Aşi Doldu Ya

Bizimde Ferrumla Bi Sorun Yok 4 4 Vermeye Karar Verdim Hatta Ihtiyaci Da Yok Gibi Geliyo Ama Fix Herkes 4. Ayda Başliyo Drda Başla Dedi Mecbur Başladik Artik
Ferroya Göre çok Sulu Olmasi Fazla Veriyomuşum Gibi Hissttirdi Ama Tülay Sağol Ya Evt Sulu Ve Her Damla Boyutu Aynii

cnm neden olmasın ki olurmu hiç öle şey 2 yaşa kadar 4 doz vurdurabiliyosun
ama çocuk 2 yaşındaysa tek doz halinde oluyor ben 2. aydan beri düşünenlerdenim çocuk hijyen ortamda ve anne sütü ile besleniyorsa aslında dahada geçö olabiliyo ben 5-7-9 yaptırıcam karmalarla yaptırmadım yanii
yanlış sölemişler cnm sana

Bizim karmanın üçüncü dozu rotanın ikinci dozu var önümüzdeki ay pnomokok sanırım ondan sonra sormadım bugün doktora , canım sıkıldı biraz sormam gerekenleri yazmıştım oysaki cebimden çıkartamadım bile

bende doktorumuza pnomokok aşısını sordum altı aydan sonra yapıldığını söyledi herkes farklı söylüyor galiba

anne olunca anladımda bu konu hakkında herşey aNLATILDI 2-4-6. AYLARDA YAPILMASI GEREKİYOR SON DOZDA 18. AYDA OLMASI GEREKİYORRRR
YANİ 6 AYDAN SONRA DİYE BİŞEY YOK.

X