Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebişlerimizin Kiloları Ve Boyları Ne Durumda?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
oğluşum.3.600.doğdu.52.cm.boyu.vardı.şu.an.20.aylık.11.500.gr.boyuda.83.cm
maşallah.deyin.teyzeleri.öptüm.hpinizi

Maşallah supanallah yağmur'a , gülden yoktun iki gündür merak etmştim bende seni aşıdan sonra sorun oldumu diye şükürler olsun neyseki olmamış , maşallhhhhhhh

sağol cnm huzursuzluk oldu cmt akşam evimize geldik kvalidede orada yaptırıyoruz aşılarımızı biz ordaki sağlıkocağı daha bi ilgili geldi bana orada yapırıyoruz...rep için baktım mühim değil ama sanırım yanlışlıkla eksi vermişin bana.sorun değil ama efeye çok geçmiş olsun cnmma.s.

sağol cnm huzursuzluk oldu cmt akşam evimize geldik kvalidede orada yaptırıyoruz aşılarımızı biz ordaki sağlıkocağı daha bi ilgili geldi bana orada yapırıyoruz...rep için baktım mühim değil ama sanırım yanlışlıkla eksi vermişin bana.sorun değil ama efeye çok geçmiş olsun cnmma.s.

eksi degıl canım benım.. tulayın mesajsayısı az oldugu için tam puan veremıyor sanırım.. zaten eksi puanlarda kaldırıldı...CADIARZU

ya kızlar bir haftada 300 gr almış yine sadece anne sütü tombik olacak yaaaaaa.bide kız çocuğu hareketli de ama ne bilim ya geçen hafta 6700 du bu hafta 7040 olmuşş...6 aylık bebek gibi dedi...çok tombik gözükmüyo ama kime çekti bilmem k
mselerde yokkkkkkk

gülden sorun etme o kadar benimki 2 aylıkken 7kg boyuda 62 cm...doktor bilr şaşırdı..bende sadece emziriyorum dün elma suyu verdim ilk defa çok güzel içti..haftaya 3 ay aşısı var bakalım kaç kg olmuş..oğluşumda çok hareketli kas gelişimi çok iyi maşalah...yürüdüklerinde zayıflarlar artık...

cnm erkek bebekte sorun yok ama kız için benimkisi biraz fazlaaaa sesiğin gibi atarlar bu arada bizim resmi koyanın nikini hatırlıyomusunnn

benımkınede dr cok iri desede öglum bana buyuk ve sısman gözukmuyo..
dert etme.. anne sutu obez yapmaz..
bebekte yakışıyorda

agustos bebeklerınınortak özellıgı sanırım ... benım alpin boyu 6a ylık bır bebek kadar kılosuda ha keza..uzun oldugu için çok kılolu gorunmuyor sanırım... gecen 5 aylık bır erkek bebekle tanıştı oğlum.. bı güzeldı masallah ama oğlumdan mınıktı..
agustos bebıslerı aynı sanırım...yakısıyor bosver

evet bencede ağustos bebeklerinin ortak özelliği dün doktora gittik 6 ve 7 aylık 2 erkek bebek daha vardı bizden küçükler bende nazar değmesin diye 6 aylığız dedim , bu arada demir eksikliğimiz varmış ve bu iştahsızlık yapıyomuş 8400 olmuşuz şimdi ilaç başlıycaz iştahımız açılırsa ne oluruz bilemiyorum :nazar: :nazar:

aman ya sağlıklı olsunlarda der ettiğim şeye bak 7 kilo çok da değil hehe
ama iyikide memeden hep ben çekmişim diyorum tam doymamış kalkıyodu hep memedennn...demekki doysaymış daha da tombik olacaktı.son 3 haftadır oturma eğiliminde kucağımda hep doğruluyor bende zorlamıyorum artık

bende anne sütü dışında hiç birşey vermedim ama 10 gün önce su vermeye başlamıştım.
sevmedi kızlar suyu. zorla 1-2 çay kaşığı veriyorum günde alışsın diyee...

bende anne sütü dışında hiç birşey vermedim ama 10 gün önce su vermeye başlamıştım.
sevmedi kızlar suyu. zorla 1-2 çay kaşığı veriyorum günde alışsın diyee...

Şimdiden uykularım kaçıyor ek gıdalara nasıl başlıyacağız , bu hafta hep denedim ne su ne elma ne havuç suyu kaşığın ucuyla bir damla dahi istemiyor.
Gece artık saat başı uyanmaya başladı demekki doymuyor :1no2:

emzığini bazen pekmeze batırıyorum severek emıyor.. bır ıkı kezde uzum suyu sıktım şapırdattı agzını ama bılmıyorumm cesaret edemıyorum baska seyler vermeye.. annem artık alıştır dıyor,yavas yavas basla dıyor....
bızımkıde doymuyor sanırım sık sık emzırıyorum bu aralar cunku...

Annemde yavaş yavaş tattır herşeyi altıncı ayı beklersen almayabilir diyor ama demir ilacı veriyorum ya kaşıkla kaşığı görünce ağzını kilitliyor biberonada alıştıramadım zaten pekmezi deneyim bende haftada 2 çay kağışı meyve suyu idealmiş başlamak için tabi alırsa

X