Bebişlerimizin boy-kilo listesi

Canım hep diş dedik ama 2 ayı geride bıraktık daha iştah yok halen aynı anlamadım ben bizim kızı sanaırım kilo almak istemiyor manken mi olacak ne.......lülülülülülülülülülülülülülülülülülü

dün tartıldık biz dee.8800 olmuş oğluşum.boyumuz da 69cm..

maşallah canım iyi kilo almış bizimkide tahminim 8.400 oldu çünkü sağlık ocağı 200gr. eksik tartıyo bizdekine göre bizdekinde 8600 çıkıyo ordan tahmin ediyorum

maşallah doğaç'a.. sağlık ocakları ölçümleri tam yapamıyolar aslında.boyunu hep eksik ölçüyolar mesela.dr.muz ölçüyo ondan en az 2cm az çıkıyo sağlık ocağında..

evet boy kousunda katılıyorum ama tartıyı bilmiyorum çünkü sedyeye cetvel yapıştırmışlar bizde bebeği yanına yatırıyoz ne saçma öyle ölçüyolar

aynennn ya hep boyu farklı cıkıyor ama bızım dr umuzda bu konuda pek ıyı sayılmaz gecen gun aralı once 64 cm dıye olçtu boyunu . sonra 69 yuhh yanıı nasıl tutuyorsa o cetvelı
saglık ocaklarında da yatırıosun masaya cocuuu orda ölcuyorlar. ıkısıde sacma bence .
ya kızlar dıgıtal tartı alıcam ben eve acaba kendım cıksam tartılsam once sonra aralı kucagıma alıp oyle cıkıp tartılsam dogru cıkarmıı ?

ayçacım acok ıyı kılosu ardanın maşallah dıyeyımm :)
daha 7 aylık bıle deıl maşallah vallaa

denizcim ben öyle yapıyorum dijital tartı aldım gramlı ölçüyorum sürekli önce onunla sonra kendim çıkıyorum bezli bezsiz ölçüyorum fark yapıyo hemen

maşallah kızlar beişlere çok güzel kiloları bizi sorarsanız bilemiyorum artık yani ne olduk ne olacağız yani.....

oluyor cemrecim aynı çıkıyor sağlık ocağına gidip tartığımızda.
ben sürekli çıplak evdeki tartıda ölçüyorum kilosunu oturamadan önce kucağıma alıp ölçüyordum.şimdi oturtuyorum.
7aylık kilosu 8000gr

ayçacım acok ıyı kılosu ardanın maşallah dıyeyımm :)
daha 7 aylık bıle deıl maşallah vallaa

sevindim cemrecim sağol.bu kilo konusu bende takıntı oldu artık..bizim tartıda bugün 8 kilo çıktı.bakalım yarın sağlık ocağına götürücem...buraya yazarım .ne kadar doğru bizim tartı anlarız..artık az alması normalmiş.bzim ufaklık ek gıdaya başlayınca daha iyi aldı..sütüm pek yaramadı ardaya...
hepinizi takip ediyorum.benim gibi sizde çok uğraşıyorsunuz birşeyler yedirebilmek için...
herkese sabır diliyorum...

kilomuz 7900 vermiş....almıyords
boyumuz 69 cm...öylesine bir ölçüm s.ocağında ölçtüler ne kadar doğru bilmem.

7ay 8günlükken 8 kilo 69 cm
hiç almıyor bugünlerde

benım bebisimde 2500 kilo doğdu suan 8 aylk ve 9 kilo sizce iyi mi kızlar zayıfdiye moralım bozuluyo,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…