bebişimi ilk ve son görüşüm

canim bennim ya Allah sabir versin ne diyecegimi bilemiyorum.Allah kimsenin basina vermesin.

canım 29 yaşındayım ve benim ilk ve son bebeğim eda ondanda olsa gerek kendimi bir türlü toparlayamıyorum senin başka çocuğun varmı?kaç yaşındasın?

diyecek tek bir sözüm yok anne olunca anladım evladının eli acısa yüreğin yanıyor

sen yangın yeri gibisin rabbim sabır versin

sevgili arkadaşım çok değerli bebişinizi kaybetmiş olabilirsiniz ama siz hala bir annesiniz eğer başka bebğiniz yoksa benim kızımın manevi annesi olabilir onunla ilişki kurabilirsiniz ona mektup yazın duygularınızı anlatın ona kendinizi tanıtın onu tanımak istediğinizi anlatın sevginizi öfke ve üzüntünüzü başka bir noktaya olumlu olarak çevirin.inanın hem kızımın hemde sizin için çok hoş bir deneyim olcaktır.arzu nederseniz özelden bana ulaşın mail vereyim.kızınızın yerini dolduramayız ama onun sevgisiyle başka bebekleri mutlu edebilirsiniz.naçisane haddim olmayarak bir öneride bulundum umarım sizi kırmamışımdır.sevgiler:1hug:a.s.

canım benim çok üzüldüm inanki kelimeler kifayetsiz kaldı ne yazacağımı bilemedimm
allah sabır versin herşey gönlünce olsun

bu çok büyük bir acı ve çok büyük bir imtihan...Rabbim sabır versin...

Son düzenleme:
hiç kolay bişi değil canım, nasıl üzüldüm anlatamam...........Allahım sana çok büyük sabırlar versin.

çok üzüldüm allah sabırlar versin diyebileceğim tek şey bu allahım ne kadaracı bişeyy allah yardımcınız olsunnn

cnm benim çok üzüldüm ALLAHIM SABIR VERSİN SANA senağlama

Allah yardımcın olsun canım arkadaşım...ınşaallah Allah seni çok ama çooook mutlu eder...

canım 29 yaşındayım ve benim ilk ve son bebeğim eda ondanda olsa gerek kendimi bir türlü toparlayamıyorum senin başka çocuğun varmı?kaç yaşındasın?

Canim seni cok iyi anliyorum, biliyorumki sana ne desem seni teslli etmeyecek.
Allahim sana cok sabir versin.....
Bende aradan gecen 16 ayda bile hala kendimi toparlayamadim kimbilir ne zaman eski ben olacam:çok üzgünüm:
Ben 28 yasindayim bir tane 4.5 yasinda kizim var.....
Evlatlik edinmek istedigini yazmissin, insaallah tez zamanda olur islemler .....
Kendine iyi bak canim.....a.s.a.s.

canım güzel dileklerin için tşk ederim allah kızına ve sana uzun sağlıklı ömür versin inşallah sen kızın olduğu halde atlatamamışsın ben ne yapayım bilmiyorum hem ilk hemde son evladımı kaybettim oda yetmezmiş gibi kayınvalidemin her evine çıktığımda üst kata yani çıktığımda yok o doğum yapmış o hamileymiş diye anlattıklarını dinleyerek psikolojim iyice bozuldu anneler gününde bile beni mahvetti benim ogün acım zaten büyük kalktı bana ablan(görümcem) doğursunda versin size dedi düşün artık benim psikolojimi sizlerle yazışarak kendimi toparlamaya çalışıyorum ama psikiyatri tedavimede devam edeceğim tekrar bırakmıştım gitmeyi çünkü toparlıyordum kendimi kayınvalidem sayesinde daha kötü oldum

Canim benim güzel dileklerin icin tesekkürler....
Seninde tez zamanda bir evladin olur islemler yapilipta....
Canim kayinvaliden cok ayip etmis söyledigi seylerle ama ben oglumdan sonra insanlarin gercek yüzlerini cok iyi anladim....
Belki kötülügüne söylememistir ama suan söylenecek laf degil ablan dogurupta sana versin....
Bir gün veya iki gün üzülüyorlar senin icin ondan sonra senin bebeginmi ölmüs, ne üzüntüler yasiyorsun hic umurlarinda olmuyor...
Benim kayinvalidemler gelmisti yanima bana bakmak icin, bebegim ölünce bebek yok biz en iyisi akrabalari ziyaret edilim dediler:bbo:
Bende birsey söyleyemedim haliyle.....
Ama ben sezeryanlimiyim acimmi var hic orali bile olmadilar...
Herkesin söyledigi sey (YINE BEBEGIN OLUR ÜZÜLME)
Sanki ben o bebekle 9 ayimi gecirmemisim, onun icin hayaller kurmamisim oglum öldügünde dünya basima yikilmamis gibi....
Ne yapalim canim cogu insanda düsünce diye birsey yok.mafoldumben

Sen etrafini yok say ve dediklerini duyma, duymaki daha az canin yansin...
Canim daha ne diyeyim seni nasil teselli edeyim :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…