bebişimi ilk ve son görüşüm

Allah sabır versin canım
nasıl teselli edicemi şaşırdım
Allah yardımcın olsun
inşallah şefaatçi olacak annesi

Rabbim dayanma gücü versin. bu dünyada değil ama ahirette kavuşursunuz, öyle derler.

Canim Allah sabirlar versin.. Ne soylesem bilemiyorum, Allah hepimizin evlatlarini bizlere bagislasin... Yavrun insallah sefaatciniz olacak..

Son düzenleme:
kelimelerin kifayetsiz kaldığı an bu herhalde senağlamasenağlama Allah gani gani sabır versin canım

ooffffffff ne denir ki.... sözün bittiği yer bu olsa gerek.... A llah sabır versin canım kardeşim Allah başka acı göstermesin.....

güzel memleketımın guzel insanıı ahhh ya içim parcalandı allahım sana güç kuvvet versın..izmirin en gfuzel annesı dualarım sninle...asık oldugum ve cok özledıgım sehır sana tekrardan anne olmayı nasıp eder inşallahh:Saruboceq:

okurken basladım aglamaya..........öööööfff sözün bittiği yer rabbim sana dayanma gücü versin

canım inan ne diyceğimi bilemedim.. sadece gözyaşlarımı tutamadım..
Allah sabır versin sana çok ama çok zor bi sınav bu yaşadığın...

:çok üzgünüm:allah sabırlar versin tatlım cennette cennetin en güzel bahçelerinde kavuşmanızı dilerimki o sizi orada zaten bekliyor:teselli:

canım yaşadıklarına çok üzüldüm ancak şunu bilki bu bir imtihan.yazdıklarını okuduğum kadarıyla sende bu imtihanda inşallah doğru yoldasın.çok zor biliyorum ama sabırlı ol ki
yavrunla ebedi bir cennet birlikteliği yaşayabilesin. şöyle düşün bu dünya geçici ve hayat çok kısa.oysaki cennette ebedi bir hayat var. sen hiç anne olmamış değilsinki kısa bir ayrılık yaşıyorsun cennette yavrunla kavuşacaksın anneliği ve evlat sevgisini doya doya yaşayacaksın.
rabbim cennetinde kavuştursun meleklerimizle

kızım eda beni acil olarak sezeryana alcaklarını söylediklerinde tek korkum sana birşey olmasıydı kalp atışlarının zayıf olduğunu duyunca ağlayarak sezeryana girdim kızım doğum gerçekleşti kızım seni yan tarafa yatırdılar ama bana göstermediler sadece o küçücük tombiş ayaklarını görebildim sadece aklım hep sendeydi kızımı gösterin diyordum kimse duymuyor meğer onlar benim derdime düşmüşler kanamayı durduramıyoruz dediler beni başka hastaneye senide küvezi olan başka hastaneye götürdüler ambulansla hastaneye giderken narkozun etkisi geçti dr. kanamayı durdursun diye bastırdıkça ben bağırıyordum bir ara kan kaybından kendimden geçtim neyse ameliyat oldum ve kurtuldum ertesi sabah yoğun bakımda uyandım ilk sorduğum kızımın durumu nasılmış bana haber verin demek oldu hala seni düşünüyordum canım kızım daha sonra odaya çıktığımda bana senin küvezde olduğunu söylediler bunu duyunca her tarafımda kablolar olmasına rağmen gayret ettim kızım benden önce çıkarsa nasıl ona bakçam emzircem demiştim dr. bile şaşırdı gayretime çok çabuk toparladım ama sonra kızım hastahanede bana senin durumunun iyi olmadığını ve beni kurtarmak için rahmimin alındığını söylediler o anı kelimelerle anlatamam dünyam yıkıldı kahroldum hıçkırıklara boğuldum daha bunu atlatamamışken ertesi gün seni kaybettiğimi söylediler kendimden geçtim kızım nasıl olabilirdi benim biricik kızım nasıl ölebilirdi annesine bu acıyı nasıl yaşatabilirdi annesi gibi savaşçaktı gayret etçekti ama olmadı o gece sinir krizi geçirdim hastahanede sakinleştiricilerle durdum seni kaybedeli 4ay oldu ama hala atlatamadım senin kokunu duymaya kucağıma alıp sımsıkı sarmaya öpmeye okadar çok ihtiyacım varki kızım ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOK ÖZLÜYOOOOOOOOOOR BİRİCİK KIZIM EDA........

Canim yazini okurken inan cok üzüldüm, gözlerim doldu. Basin sagolsun canim Allah sana sabri cemiil versin.
Ne desem bos biliyorum insani bu durumda hic bir söz teselli etmiyorsenağlama
Benimde 16 ay önce oglum ölü dogdu 38 haftalikken, ve benimde dogumda rahimim yirtildi cok kan kaybettim ama benim rahimimi diktiler yani alinmadi, keske senin rahiminide dikselerdi bir sekilde kurtarmaya calissalardi:teselli::teselli:.
Bende eski ben degilim gecen seneden beri ama yapacak bir sey yok mecburen yasiyoruz iste :KK43:(
Senin baska cocugun varmi canim?
Senin mükafatin cok üyük olacak ,ahirette hepimiz sana imrenecegiz.
Tekrar sabirlar diliyorum canim kendine iyi bak.......:a015:

cok büyük bir sinavdan gectigin kesin bitanem:çok üzgünüm:
Allahim sana sabirlarin en büyügünden versin,hayata tutunma gücü versin:teselli:

Canim yazini okurken inan cok üzüldüm, gözlerim doldu. Basin sagolsun canim Allah sana sabri cemiil versin.
Ne desem bos biliyorum insani bu durumda hic bir söz teselli etmiyorsenağlama
Benimde 16 ay önce oglum ölü dogdu 38 haftalikken, ve benimde dogumda rahimim yirtildi cok kan kaybettim ama benim rahimimi diktiler yani alinmadi, keske senin rahiminide dikselerdi bir sekilde kurtarmaya calissalardi:teselli::teselli:.
Bende eski ben degilim gecen seneden beri ama yapacak bir sey yok mecburen yasiyoruz iste :KK43:(
Senin baska cocugun varmi canim?
Senin mükafatin cok üyük olacak ,ahirette hepimiz sana imrenecegiz.
Tekrar sabirlar diliyorum canim kendine iyi bak.......:a015:

canım benim rahmim yırtılmadı doğum sırasında normalde rahim kasılmalarının devam etmesi gerekirken benim durdu bunuda bünye yapıyormuş kanamam durmadı oyüzden beni kaybetmemek için rahmimi aldılar canım hatta ameliyat sırasında bir ara kalbim durmuş dr. saolsun hayata döndürmüş allah razı olsun güzel dileklerin içinde tşk ederim

Hayat insani bazen böyle zor ve aci sinavlara sokuyor Arkadasim. Ne desek ve yapsak, o acinin yeri doldurulamaz biliyorum. Ama hayat herseye ragmen devam ediyor. Acilarimizla yasamayi ögreniyoruz, onlarla yeni benlikler kazaniyoruz. Bundan sonraki yasaminda güzel ve umutlu günler görmen dilegiyle...

X