bebişimi ilk ve son görüşüm

Offf Allahım offffffff...Ne yazacağım inan bilmiyorum...Allahım sana sabır versin...Kelimeler boğazımda düğümlendi okurken...Şükür ve sabır arasında gidip geldim...Beterin beteri var dedikleri bu olsa gerek..yanındayız canım...Bebeklerimize elbet bir gün kavuşacağız...Onlara layık anneler olabiliriz inşallah....

anne değilim ama sonuçta bir kadınım daha da ötesi insanım ağlayarak okudum.bazen duyguları anlatmaya kelimeler bile tercüme olamıyor.Allah sabır versin demekten başka bişey diyemiyorum.

hangi cümleyi kursamda acını hafifletebilsem,bilirim çok zor ...aynı acıyı yaşayan biri olarak söylüyorum zaman en iyi ilaç o sonsuzluğa gitmedi benim oğlumla beraber oyunlar oynuyorlar diğer arkadaşlarımızın bebekleriylede.........

rahminin alınmasına yürekten içim sızladı ...kadermi kısmetmi bilemedim..

bende düşünüyorum evlatlık almayı ama eşim istemiyor...elim kolum bağlı...

canım yürekten desteğin için çok tşk ederim öncelikle başın saolsun sanırım birdaha çocuk sahibi olamayacaksın benim gibi ondan evlat edinmek istiyorsun eşin neden istemiyor bilmiyorum ama ona şunu söyle benim ablamlarında çocukları olmadı tedavi gördüler ama olmadı evlat edindiler inan ablamın oğlunu diğer yiğenlerimden daha fazla seviyorum desem yalan olmaz yani hatta annem tedirgindi bu konuda pek taraftar değildi ama aldıktan sonra allah öyle bir sıcaklık veriyorki öyle bağrımıza bastıkki anlatamam ayrıca büyüdükçe aynı enişteme benziyor kimse anlamıyor bile bilmeyene söyleyince şaşırıyor eylülde ilkokul 1.sınıfa başlıcak bence eşini karşına alıp konuş neden istemiyor diye sonra bana yazarsın cevabını bende elimden geldiğince izah etmeye çalışırım sende üzülme bitanem kib

ALLAH SABIR VERSıN inan bugazım dügümlendi gözlerim doldu Allah yardımcın olsun

cok cok uzuldum yazını gorunce..
Allahımdan sabır dılıyorum senın ıcın .. kımse senı senden daha ıyı anlayamaz.. o yuzden cevrene kulak tıka derım benım kı bu da cok zordur .. yalnız kalmamalı bı yandan dan senı bunaltan kıran uzen ınsanlardan da uzak durmalısın .. nasıl olucak bılemıyorum tabıkı ..
allah daha baska acılar vermesın .. sen ztn acıların en buyugunu en dayanılmazını yasamıssın ama gucunu yıtırme.. allahıma sıgın kardesım ınsallah bu acıların bır mukafakı olucaktır .. sende bır melek annesısın ... kızın senı cennetınde beklıyor olucak.. umarım bırgun bır vesıleyle cok cok sevecegın baglanacagın bır evladın olur..

bu dunyada hepımız bır sekılde sınavdan gecıyoruz oyle yada boyle.. bu sınavı atlatman dılegımle .. umarım en kısa zamanda toparlanırsın..
ve gercek dunyada kızınla cok mutlu olursun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…