bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

1.....@YSBAM
2....@İLK HEYECAN .
3....@İRMAK10.
4....@new-smiles
5....@damla22
6....@zeynepsibel
7....@elifeva
8....@serenci
9...@aysoay

Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim

kızlar adetimin 6.günü bugün kasıklarımda garip sancılar hissediyorum kistten oluyor sanırım bir kurtulaydım şu kistlerden

kızlar bende okudum herkes için 10 adet kendim için 20 adet ysbamın dediği gibi toplamda 100 adet oldu inşşlh Rabbim kabul eder lütfen herkes özen göstererek okusun abdestli ve hulusi kalp ile ben en sonunda subhaneke rabbike rabbiyilizzeti duasını okuyup bağışlıyorum birde ricam bölük pörçük okumayalım biranda hepsini okuyalım ben herkese ayrı ayrı niyet edip dua edip öyle okuyorum inşşlh muratlarımız kabul olur

allah kabul etsin inşallah bende şimdi okuycam dediginiz gibi bugünde okumalara isimlerini siliyorum

kızlar adetimin 6.günü bugün kasıklarımda garip sancılar hissediyorum kistten oluyor sanırım bir kurtulaydım şu kistlerden
inşallah kurtulursun canım. bende çatlamayı bekliyorum, bugün test yaptım çok silik 2. çizgi. yarın çatlaması gerekti halbuki 14. gün. çok heyecanlıyım bu ay :)

inşallah kurtulursun canım. bende çatlamayı bekliyorum, bugün test yaptım çok silik 2. çizgi. yarın çatlaması gerekti halbuki 14. gün. çok heyecanlıyım bu ay :)
Inanmıyorum cok sevindim hayitli olsun ilk gebrlik haberi senden geldi o zamn ne kadar gecikmisti yazmistin sanirim ama hatirlamiyorum

ayy inşşlh canım bende 14.günümde başlayacam ovu testlerine inşşlh bu ay tutar gebeliklerimz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…