bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

slm kızlar benimde misafirim vardı bende yeni okudum rabbim dualarimizi kabul etsin inşallah lütfen inanarak okuyalım ben inaniyorum rabbim yüzümüzü güldürecek bide bakmışız hepimiz birlikte hamileyiz ayyy inşallah

inşallah canım. inşallah. kürtaj sonrası yumurtlama problemi oluyor bende malesef. ilkinde oldu, yine var o problem. 14. gün çatlar halbuki normalde. neyse inşallah sorun yoktur :)
canım bir problem yoktur çatlama sorunu olursa eğer incir kürünü yap havuçla birlikte Allahın izni ile çatlar yumurtacıkların :KK15:

kızlar acaba herkes isminimi yaza daha iyi olur sanki bide okumayan arkadaşları yarın sabah cikarcam sonuçta buda bi hak kızlar son uyarı elifeva elifeva .@serenci Aysoay Aysoay haberiniz olsun

canım çok geçmiş olsun ama sanki 14 normal diye biliyorum
canım 14 normal ama bazen olabiliyor benimde geçen ay 16sında çatladı o gün tam koyulğa ulaştı çizgi olabiliyor bazen ancak tam koyu çizgiyi yakaladığınız günden tam 14 gün sonra adet olursunuz unutmayın sonra gecikti demeyin

canım 14 normal ama bazen olabiliyor benimde geçen ay 16sında çatladı o gün tam koyulğa ulaştı çizgi olabiliyor bazen ancak tam koyu çizgiyi yakaladığınız günden tam 14 gün sonra adet olursunuz unutmayın sonra gecikti demeyin[/QUOTE)] benim geçen ay 11 oldu bu ay 16 acaba bende bisorunmu var

canım çok geçmiş olsun ama sanki 14 normal diye biliyorum
sağ ol canım. evet 14. gün normal, ben 28 günde bir adet oluyorum ve her zaman 14. gün çatlardı. ama işte düzenin yerine gelmesi zaman alıyor. neyse daha zaten son kürtajın üstünden 3 aygeçti. hemen gebelik beklemiyorum zaten, mucize olur. ama bir umut işte :KK16:
slm kızlar benimde misafirim vardı bende yeni okudum rabbim dualarimizi kabul etsin inşallah lütfen inanarak okuyalım ben inaniyorum rabbim yüzümüzü güldürecek bide bakmışız hepimiz birlikte hamileyiz ayyy inşallah
çok güzel olur. aynı anda keşke olsa :)
canım bir problem yoktur çatlama sorunu olursa eğer incir kürünü yap havuçla birlikte Allahın izni ile çatlar yumurtacıkların :KK15:
belkide paranoya yapıyorum canım. insan artık her şeyden korkuyor malesef. zaten çatlamasa adet düzensizliği olur diye biliyorum. evham yapıyorum hep :KK64:
canım 14 normal ama bazen olabiliyor benimde geçen ay 16sında çatladı o gün tam koyulğa ulaştı çizgi olabiliyor bazen ancak tam koyu çizgiyi yakaladığınız günden tam 14 gün sonra adet olursunuz unutmayın sonra gecikti demeyin
öyle mi ? tam ortası sanıyordum ben. mesela 16. gün çatladı, 16 gün sonra adet geliyor gibi. takipteyim bu ay ozaman, gecikme olabilir :KK66:

benim geçen ay 11 oldu bu ay 16 acaba bende bisorunmu var
yoktur sorun canım. evham yapıyoruz, belki o ay ki stres, kullanılan bir ilaç, vs. etkilemiştir. değişiklikler oluyor zaman zaman. çatlasın da artık hangi gün olursa olsun. sonra kiste dönüyormuş çünkü. gebelik zorlaşıyor yani.
bu işler çok zor. Allah hepimize bilmediğimiz sağlık problemleri varsa şifalar versin. çifter çifter bebiş nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek:

inşallahh :)

kızlar acaba herkes isminimi yaza daha iyi olur sanki bide okumayan arkadaşları yarın sabah cikarcam sonuçta buda bi hak kızlar son uyarı elifeva elifeva .@serenci Aysoay Aysoay haberiniz olsun

arkadaşlar günlük okuyoruz duaları, çıkmak isteyen yazabilir mi lütfen ?

ben özelden hepinize yazıyorum ismimi kızlar, isteyen özelden ismini yazsın, buraya yazmak istemiyorum çok. yanlış anlamayın :)

1.....@ysbam
2....@ilk heyecan
3....@İRMAK10.
4....@new-smiles
5....@damla22
6....@zeynepsibel

Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim

kızlar 6 kişi kaldik inşallah artık sonuna kadar bu sayıda kalırız kişi başına 17 kendine 20 okusun inşallah artık bu düzende kalır

kızlar 6 kişi kaldik inşallah artık sonuna kadar bu sayıda kalırız kişi başına 17 kendine 20 okusun inşallah artık bu düzende kalır
17*5 =85 yapıyo 85+20 =105 yapıyo artık 105 mi okucaz ayy buda ilkokul matematiğine döndü :) bnm toplu okuyp arkasına isimleri sayıyorum kızlar

kızlar herkes 16 tane okuyacak, kendisine 20 :) 16*5= 80
80+20 = 100 bir ilk okul matemtiği de benden olsun :)
neyse netleşti umarım artık. 16 şar ve kendimize 20
toplu okuyup arkadan isimde söylenebilir. zeynepsibel gibi :)

kızlar herkes 16 tane okuyacak, kendisine 20 :) 16*5= 80
80+20 = 100 bir ilk okul matemtiği de benden olsun :)
neyse netleşti umarım artık. 16 şar ve kendimize 20
toplu okuyup arkadan isimde söylenebilir. zeynepsibel gibi :)
arkasına ayetel kürsü fatiha 3 ihlas da okuyorum öncesinde estağfurullah da çekiyorum RABBİM kabul eder İNŞALLAH kızlar bi an önce bizde hamiş oluruz bu arada sorun neydi cnm sizde

X