bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

çok karıştı Balkupumm bir düzene koyalımmı bundan sonra gelenleri alma artık bir liste yapalım kaç tane okuyacağız başında tövbe mi edeceğiz nasıl yapalım başlayacağım ben ona göre

1.ysbam
2.ilk heyecan
3.mutlu umutlu
4.irmak10
5.new-smiles
6 damla.22
7.zeynepsibel
8.elifeva

kızlar liste değişmedi aslında
son gelen bir arkadaş var serence, onuda 9 a ekleyelim. zaten bugün başladık. oda katılsın aramıza. sonrada liste kapansın diye düşünüyorum. çıkmak isteyen varsa da söyleyin olur mu?

yani 9 kişi olduk şuan serence ile. 20 şerli olmak üzere günde toplam 180 tane okuyoruz. Allah kabul etsin.

Tövbeyi isteyenler dedi dua daha kuvvetli olması için yani istiyorsan

tamam kızlar ben başlıyorum okumaya başka kimse almayın listeye 9 kişi üzerinden okuyalım her 20 kerede isimlerinizi zikredip mesela ysbam arkadaşımın niyetine diye okuyacağım inşşlh Rabbim kucaklarımızı hayırlı evlatlarla doldurur

cnm duanın adı neydi bn arapçasını okumaktan yanayım netten bulup okurum adını söylersen

1.ysbam
2.ilk heyecan okudu
3.mutlu umutlu okudu
4.irmak10 okudu
5.new-smiles
6 damla.22 okudu
7.zeynepsibel
8.elifeva
9.serenci

Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm

kızlar bende okudum 180 tane arkasınada isimleri sayıp 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsü okudum RABBİM kabul eder İNŞALLAH her gün 180 tane okuyomuyuz

kızlar bugün bitirelim yarın allahın izniyle biduzene koyarız kusura bakmayın bazı sorulara cevap veremedim hakkinizi helal edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…