bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

arkasına ayetel kürsü fatiha 3 ihlas da okuyorum öncesinde estağfurullah da çekiyorum RABBİM kabul eder İNŞALLAH kızlar bi an önce bizde hamiş oluruz bu arada sorun neydi cnm sizde
amin canım inşallah kabul olur dualarımız :)
bende kan pıhtılaşması var canım. 2 defa kürtaj oldum. ilkinin kalbi durdu, 2. hiç gelişemedi, yine kürtaj 3 adet geçti bu ay korunmayı bıraktım. bakalım ne olacak
siz ne zamandır istiyorsunuz ?

şimdi başka yerde bi konu vardı dikkatimi çekti. 24 yaşında, biri normal yolla 4 düzlere gebeymiş. Allah büyük isteyince veriyor :) bana da 2 tane verse keşke :) sizlere de tabiki :)

tedaviden önce 1 sene tedavili 1 sene derken 2 senedir korunmuyoruz cnm eşimde hareketsizlik var bnd bişey yok

benim çikolata kistim var sağda 5cm solda 3cm bilenler bilir birçok yerde yazdım zaten 2 aydır soğan kürü yaptım bu ay yine başladım dün geçen ay ovulasyon takibi yaptım bu ayda 14.gün yine başlayacağım testlere koyulukları burada paylaşırım bu ay nedense çok umutluyum inşşlhh olacak bu ay hepimizin

ay kızlar bizim 10 nisan nisanlanmamiz ogun hediye olarak baba oluyorsun diyenilseydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…