bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

Balkupumm Balkupumm artık alma bence zor oluyor zaten 180 tane okumak dua biraz uzun 9kişi yeterli bence yinede sen bilirsin
bende zorlandım kızlar, zaten gündüz yokum evde, akşam da yorgun ve baş ağrısıyla geliyorum. tam 1 saat sürdü, çok değil ama başka işlerimde oluyor. hele baş ağrım hiç geçmiyor malesef. ya da sayıyı azaltalım. şimdi 10 kişi olduk. her kese 10 tane okusak, günde 100 oluyor. buna ne dersiniz kızlar az mı günde 100 ?

100 iyi canim. Listeye artik alim olmasin. Kimse beni alin demesin .cok zorlaniriz .10 kisi duzenli okuyalim. Gunde 100 iyidir. Liste kapanmistir.

bende zorlandım kızlar, zaten gündüz yokum evde, akşam da yorgun ve baş ağrısıyla geliyorum. tam 1 saat sürdü, çok değil ama başka işlerimde oluyor. hele baş ağrım hiç geçmiyor malesef. ya da sayıyı azaltalım. şimdi 10 kişi olduk. her kese 10 tane okusak, günde 100 oluyor. buna ne dersiniz kızlar az mı günde 100 ?
bence az değil ya 10 ideal rakam birde artık almayalım sadece 10 kişi kalsın madem daha da eklenmesin hep

100 iyi canim. Listeye artik alim olmasin. Kimse beni alin demesin .cok zorlaniriz .10 kisi duzenli okuyalim. Gunde 100 iyidir. Liste kapanmistir.
gönül isterki daha fazla olsun ama, inan canım şu baş ağrıları ve yorgunluk insanı mahfediyor. hapa rağmen bugün hiç geçmedi. hemen yatmak istiyorum. hakka da girmek asla istemem. 100 iyi bence kabul etmeyen çıkar mıki ?
kızlar 100 e ne dersiniz ?

kızlar yaa o benim pilanimdi bilerek 10cuyu aldım tam günlük yüz olsun benden önce soylediniz o benim fikrimdi kabul etmiyorum

1.ysbam okudu
2.ilk heyecan okudu
3.mutlu umutlu okudu
4.irmak10 okudu
5.new-smiles okudu
6 damla.22 okudu
7.zeynepsibel okudu
8.elifeva
9.serenci
10.aysoay

Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es’elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim

Elifeva serence aysoay dünkü dua okumamisiniz lütfen arkadaşılar rica ediyorum aksatmalar en fazla bigün olsun sonuçta bu bi hak

günaydınlar hepinize, bana okundu yazmışsınız ama ben sadece 20 adet okuyabildim ki bu dua isteklerim için sabah namazından sonra 100 kez çektiğim ve çokta fayda gördüğüm bir duadır, yalnız dikkatim çok dağınık bunu fark ettim, yani duaya başlıyorum aklım bir yer takılmışsa baştan başlıyorum, tam odaklanıp dua etmek istiyorum arkadaşlarıma, ama konsantre olmakta çok zorlandım, okumuş olmak için okumakta istemiyorum, akşama kadarda işte olunca, zihin yorgunluğu eklenince iyice dağılıyor aklım, zaten uzun dua sayfalarında yokum kimsenin hakkına girmeyim diye,

bana okuyan arkadaşların isimlerini not alıp 20 şer adet okuyacağım, hak geçmesin, en son günde 100 kez denilmiş ama ben o kadar bile günlük konsantre olamamaktan korkuyorum, hepimizin isteği bebek sahibi olmak inanin ki sadece kendim için değil herkes için her daim dualar ediyorum, hiç bir dua safyasından çıkma yada takibi bırakma iki gün okuyup ortadan kaybolma durumlarım olmadı çok şükür, dilerseniz daha kısa dualar çekeceğiniz zaman aranıza katılabilirim, herkes hakkını helal etsin, Rabbim hepinizden razı olsun, evleriniz bebek sesleriyle dolsun, analı babalı büyüyecek eşlerimizle ellerinden tutacağımız hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun, Ya Halik Ya Bari Ya Musavvir.....

günaydınlar hepinize, bana okundu yazmışsınız ama ben sadece 20 adet okuyabildim ki bu dua isteklerim için sabah namazından sonra 100 kez çektiğim ve çokta fayda gördüğüm bir duadır, yalnız dikkatim çok dağınık bunu fark ettim, yani duaya başlıyorum aklım bir yer takılmışsa baştan başlıyorum, tam odaklanıp dua etmek istiyorum arkadaşlarıma, ama konsantre olmakta çok zorlandım, okumuş olmak için okumakta istemiyorum, akşama kadarda işte olunca, zihin yorgunluğu eklenince iyice dağılıyor aklım, zaten uzun dua sayfalarında yokum kimsenin hakkına girmeyim diye,

bana okuyan arkadaşların isimlerini not alıp 20 şer adet okuyacağım, hak geçmesin, en son günde 100 kez denilmiş ama ben o kadar bile günlük konsantre olamamaktan korkuyorum, hepimizin isteği bebek sahibi olmak inanin ki sadece kendim için değil herkes için her daim dualar ediyorum, hiç bir dua safyasından çıkma yada takibi bırakma iki gün okuyup ortadan kaybolma durumlarım olmadı çok şükür, dilerseniz daha kısa dualar çekeceğiniz zaman aranıza katılabilirim, herkes hakkını helal etsin, Rabbim hepinizden razı olsun, evleriniz bebek sesleriyle dolsun, analı babalı büyüyecek eşlerimizle ellerinden tutacağımız hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun, Ya Halik Ya Bari Ya Musavvir.....
başlıyorum deyince okumuşsunuzdur diye yazdım allah sanada nasip etsin inşallah

kızlarr günaydınn bugün 90 adet okuyoruz ozaman mutlu umutlu arkdaşımız çıktı listeden
evet malesef arkadaşımız çıktı 90 okuyoruz kişi başına 10 okuycaz ama kendimize 20 okuycaz çünkü bu dua günlük yüz okunması gerekiyor

tamam kızlar 90 okuyoruz. isteyen kendisi için bir 10 daha okuyup 100 e tamamlasın. ben extra 10 u kendim için okuyacağım. başkasına okursam karışıklık olur. ben devam ediyorum. çıkmak isteyen arkadaşlar bugün lütfen yazın olu mu?

X