bebiş isteyenler gelin birlikte dua edelim..

Bende varimmmm bend ekler misinjz
Canım bizim o duamiz geçen seneydi bazı arkadaslaimis ayrıldı biz 4 arkadaş RABBIME şükür hamileydik 3 doğum yapti benimkide RABBİM nasip ederse az kaldı çok guzel bi duaydi sayfalarda bulabilirsin bende senin için dua etcem INŞALLAH RABBİM kimsenin kucağını boş birakmasin

Allah razi olsun canim benim cok tesekkur ederim sun cok ihtiyacim var da benjm

Bata 4 kala kan verdim negayif cikti 2.92 cikti bat gunu tekrar idrar testi yaptim pozitif cikti yani balim yarin bi aksilik olmazsa acilden gdip dra goruncem ins degerim artmistir bana dua eder misin canim

Bata 4 kala kan verdim negayif cikti 2.92 cikti bat gunu tekrar idrar testi yaptim pozitif cikti yani balim yarin bi aksilik olmazsa acilden gdip dra goruncem ins degerim artmistir bana dua eder misin canim
Ayy canım çok sevindim INŞALLAH RABBİM mutluluklarin en guzelini nasip etsin INŞALLAH hayirlisiyla bebeğin seninledir

Ayy canım çok sevindim INŞALLAH RABBİM mutluluklarin en guzelini nasip etsin INŞALLAH hayirlisiyla bebeğin seninledir
InsaAlalh kzuum aradim bulamadim dua neydi sayfa atlayark aradim ondan sanirim bide banada dua eder misiniz gercekten cok ihtiyacim var benim

Müslüman kardesin kardeşine edigi dua çok makbuldür sende benim için dua et benim erken olma durumu var inşallah herşeyin hayırlısı olur

Benimde 4 seneye yakın olmadı o yüzden seni çok iyi anlıyorum Senin için içtenlikle dua edcegime emin olabilirsiniz
Allah razi olsun kuzum dua etsende etmesende bunu dusunmen bile yeter ben raziyim rabnimde razi olsun gercekten kuzum canjm bnm ya allah cocugunu sag saglim kucagina almayi rabbime hayirli evlat yetistirmeyi nasip etsin sana ve tum hamilelere

Allah razi olsun kuzum dua etsende etmesende bunu dusunmen bile yeter ben raziyim rabnimde razi olsun gercekten kuzum canjm bnm ya allah cocugunu sag saglim kucagina almayi rabbime hayirli evlat yetistirmeyi nasip etsin sana ve tum hamilelere
Aminn canım allah razi olsun sonuçu mutlaka yaz merakta bırakma beni

Mrb kızlar yazmissiniz ama bildirim neden gelmedi anlamadım . Balkupumm kızınız saglicakla gelsin inşallah. @new smiles canm inşallah kucağına almissindir bebisini
Selam aleyküm canım ne yapıyon nasilsin hayat nasıl geçiyor öyle buralarda gezinirken bu topigimiz aklıma geldi maşallah ikinci geliyor rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah senin adina çok sevindim güzel günlerdi birbirimize çok destek olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…