Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar bende hastaneden geldim kan verdim progesteron için öğleden sonra alıcam sonucu ama bence bu ay ben yumurtlamadım henüz o yüzden düşük çıkıcak diye bekliyorum kızlar düşük çıkarsa değer sizce doktor bana ne verir adet söktürücü falanmı

canım bilgim olsa yardım etmek isterdim sana ama kusura bakma

canım ya böle umutsuz olma biliyorum kendini kötü hissediyosun ama hepimiz aynı şeyin peşinde yol alıyoruz ve bu yolda yılmak hiç bi zaman olmaz :1hug:

mavi denizim,canım,sakın üzülme,rahim filmi de çekilsinde sonrasına bakarsın bak neşemeşede sorun çıkmadı çok şükür,umarım sende de sorun yoktur,sende bu arad biraz dinlenmiş olursun canım.:1hug:
kızlar çok şükür randevu alabildim dr.dana.s16:30 da randevum var,bugün doluymuş aslında biri iptal etmiş,bu da benim işime yaradı:jeyyar:
ama eşim işte olacak ya,gelemiyo,izin alamıyormuşÇok üzgünüm çoook
amannnnn annemle gidicem torununu görsün bakalımŞeniz
size haber vericem inş dönünce
ceylancım ya bu konu hakkında bilgim yok canım,inan yardımcı olmayı çok isterdim.:teselli:bence progesteronu normal seviyeye düşürmek için ilaç veriri gibi geliyor ama bilemem.:sm_confused
:

kızlar arkaşım amniyosentez oldu ama 4. hafta nerdeyse sonucu hala gelmedi bi sorun olduğunu düşünüyo bu konuda bişi biliyomusunuz normalmi sizce 4 hafta olupda hala sonucun belli olmaması bunun ilgli bölüm bulamadım güncel size sorayım belki fikrini vardır

kızlar nasılsınız iki gündür giriyorum fazla kimse yok arifenin dediği gibi o kadar kalabalıklaştıki artık atladığım konular oluyorsa kusura bakmayın çünkğ dün çok önemli bi sınavım vardı ona çalıştım devamlı pekte iyi geçmedi neyse umarım herkes iyidir ben bugün beta hcg testini tekrardan yaptım cuma günü 231 di bugün 765 yeterli artmışmı sizce bilgisi olan varsa yaa ben deliyim galliba hamile kalana kadar o kadar üzdüm kendimi şimdide acaba boş gebelik falanmıdır die düşünmekten sevinemiyorum bayramdan sonraki hafta sonu gel kalp atışlarına bakalım dedi dr umarım duyarız dua edin bana

çok sevindim cnm adetin düzene girer artık çalışmalar başlarsın :) doktorunu sevmen ne güzel ben pek ısınamadım biraz fazla temkinli insanın içini rahatlatmıo belki onun ki doğru her sonuca alıştırmaya çalışıyor hastasını ama bende biraz rahatlamak istiyorum aynı hastanedeki diğer doktoru çok duydum arkadaşlardan bi dahaki randevumu ona aldım inşallah ısınabilirim senin gibi

canım bu durumun üstesinden umtusuzlukla değil umutla gelebilirsin inadına daha umutlanman ve sağlam durman lazım sen gerekenleri yyap bu arada Allah hayırlı zamanda verecek meleğini öle düşün

CANIM BİLDİĞİM KADARIYLA KÖTÜ BİŞEY YOKSA ARAMIYORLAR AMA YANILTMAK İSTEMİYORUM ARKADAŞIN ÇOK MERAK EDİYOSA Bİ ARASIN BENCEa.s

SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM CANIM TEKRAR TEBRİK EDERİM ŞU KURUNTULARINDANDA VAZGEÇ ARTIK BAK HER TESTE BEN BURDAYIM DİYOR
İNŞALLAH KALP ATIŞLARINIDA DUYARSIN ALLAH KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP EDER DOKTORA GELİNCE İNŞALLAH SENİ ANLAYAN VE RAHATLATAN BİRİYLE KARŞILAŞIRSIN.AMA ÇOK SIK DOKTOR DEĞİŞTİRME BENCEa.s
KUZUM BANA GELİNCE BENİM ADETİM BANA HEP BÖYLE YAPIYOR 3 AY ÇOK GÜZEL GÜNÜ GÜNÜNE 4 AY BOZULUYOR BEBİŞ İSTEMEDEN ÖNCEDE BÖYLEYDİ YİNE AYNI ÇALIŞMALARA BAŞLAYALI 3 AY OLDU HERŞEY ÇOK DÜZENLİYDİ BU AY BOZULDU BAKALIM ŞİMDİ NASIL TAKİP EDİCEM GERÇİ ARTIK TAKİP ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM HAYIRLISI OLSUN kaydirigubbakcemile5

bencede oluruna bırak o sana gelecektir doktor zaten şu andan sonra gideceğim önemli bi dahada çok büyük olasılıkla değiştirmem bi daha zaten bu söylediğim doktoru herkes çok iyi anlattı

slm kızlar.....lıstede adım var ama haftayı da eklermısınız?????????nasıpse yarın hamıslıkte 6.haftaya gırıyorum ve ılk ultrason muayeneme gdecegım..:Saruboceq:..ınsallah hersey yolundadır..........opuyorum hepınızıŞeniz

canım ben pazartesi sendromundan çıktım mide sendromuna girdimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım benim ya nasılsın varmı midende bi düzelme falan miden için özel olarak bişeyler denedinmi hiç biyandan üzülüyorum size bi yandan da çok seviniyorum valla işiniz zor allah yardımcınız olsun ama bebiş için değer dimi annesi darısı bizlerin başınakaydirigubbakcemile3

oh oh maşallah allah nazardan saklasın hadi bakalım hayırlısı allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah bizde öptük cicim kendine dikkat etŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…