Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ay kizlar ben trye gidene kadar yapmicam demistim ama dayanamicam yarin test yapicam

bana dua edin ne olur:Saruboceq:insallah hamisimdir allahim

neolurrr:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:

ay kizlar ben trye gidene kadar yapmicam demistim ama dayanamicam yarin test yapicam

5 gun gecikti varsa cikar artik bana dua edin ne olur:Saruboceq:insallah hamisimdir allahim

neolurrr:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:

5 gun gecikti varsa cikar artik bana dua edin ne olur:Saruboceq:insallah hamisimdir allahim

:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:

Kiiiiizz ates_parcasi 4 tane ayni mesajdan yolladin. Banada oluyor bu 15 sn. sonra yollayin diyo ama aslinda coktan yollamis oluyor. Neyse geelim esas konuya heyecanla sonucu bekliyor olucaz canim hakkinda hayirlisi olsun.

Kibelecim insallah hayirlisi ile hamile cikarsin. Bence sacini boyama surda 16 sina ne kaldi. Insallah canim ya inan kendim kadar cok sevincem.

isil_ufuk hosgeldin canim. Herseyin Allah katinda belirlenmis bir zamani sabirla elimizden geleni yaparak beklemekten baska care yok.

saol arkadaşım hoşbulduk...
evet beklemek ve sabır etmektten baika çaremiz de yok sanırım kızlarr..
ama çooook zooooooooooorrr beklemek :nazar:

Kiiiiizz ates_parcasi 4 tane ayni mesajdan yolladin. Banada oluyor bu 15 sn. sonra yollayin diyo ama aslinda coktan yollamis oluyor. Neyse geelim esas konuya heyecanla sonucu bekliyor olucaz canim hakkinda hayirlisi olsun.

aaaa hakkaten kiz nasil yapmisim ben bu isi ayni msjdan var var dedi bende tekrar tekrar denedim demek boyle oldu kaydirigubbakcemile3 yarin biran once olsun diyorum guzel dileklerin icin cok sagol cnm insallah hayirlisi neyse o olsun cikmazsa cok uzulucem ama pes etmek yok :emir_bebek:

ama çooook zooooooooooorrr beklemek :nazar:

Biliyorum o beklemenin ne zor oldugunu hele gectigimiz ay hic umidim yoktu yani hevesimde kalmamisti olmicak diye ama Rabbim en umidimin kirildigi zamanda verdi cok sukur. Insallah sizlerde bebislerinize kavusursunuz tabi bende insallah.

aşk olsun kızlar ya sıraya bak hele sen rahelcim ne zamandır bebk istiyorsun?saka bir yana allah herkese nasip etsin sırası olmaz zaten bu işin kimin vaskti gelirse o hamiş kalır..yeterki rabbim nasip etsin..kızlar ne güzel kalabalık olmaya başladık böyle...ne güzel dün daha umutsuzken şimdiden büyümeye başladı minikler..öptm hepinizi

Canim ben bu siteye ilk uye oldugumdan beridir nesemese, benssenb ve kibeleyle yazisiyorum yani onlarin yeri bir ayri ne yalan soliyim. Ama sundan emin ol her dua edisimde senide nickinle aniyorum muhakkak. Allah insallah dualarimizi kabul eder.

burcum canım benim seninde bendeki yerin bir ayrı canım arkadaşım benim bu arada nevronun topiğine katıldım bende zaten uzun zamandır takipçiydim ordaki umutlu uöutsuz insanlara destek amaçlı artık takipçi olmama kararı aldım ordada görüşürük bacım ben her yerden çıkarım nasıl olsa:)))

neşe bende seni sefiyorm kızzz

ışıl ufuk canım hoşgeldin aramıza umudunla gelişine çok sevindim eferin bacım sana bende inanıyorum birgün hepimiz kavuşacağız bebişlerimize Allahın izniyle tekrar hoşgeldin

ateş parçası yap artık şu testi kız 5 gün olmuş helal vallahi sana neyse yarına ne kaldıki bekleyelim bakalım:)))

kibele canım bencede biraz daha bekle derim burcuya olduğu gibi bebişin sanada sürpriz yapabilir ne kaldıki 16 sına sonra olmadı yaparsın hem o zamanlarda insanın değişikliğe ihtiyacı oluyor :))))

kızlar merhaba ,
ben sessizce sizi takip ediyorum.
menzil gülü tebrik ederim seni özellikle,
ben senin yazılarını diğer topiklerde okumuştum.
morfoloji felan birde keçiboynuzu alamk sityorudn.
çok igimi çekmişti.ve senin anlattığın kadarı çok zor bir yola çıktığını düşünmüştüm.
sonr abu topiğe bir baktım hamişsin.nasıl sevindim anltamam senki haberi ben vermişim gibi.
o akdar umut ve neşe verdi ki, yani umutusuzluk diye bir şey yokmuş dedim.
hiç pes ettiğini görmedim senin ,yada bana denk gelmedi ,hep sonunu nasıl çözeceğini araştırıyodun.bu da bize ders olsun.
içinde umut olunca demek ki, enimkansız bile başarılıyor.
bugünlede anne olmaktan yada normal yllardan hamile kalmaktan umudumu kesitiğim anlar oldu.
sonra kendime kızdım ;sulugözlü deli seni ağlayıp durma dedim.
hele senide görünce.beni tanımazsın ama ben seni çok tebrik ediyor.
hayırlara vesile olsun ,allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı ,anne baba olmanın lezzertini en güzel tarafından tatmayı nasip etsin.
büyük kocccammmmaaaaaa bir aile olarak yaşlaıp,torunlarınıda görürsün inşallah
ve diğer arkadaşalr benim gibi anne olup olamayacğaını merak ederek ve dua ederek anneliğe hazırlanan arkadaşlara ,allah yarıdme tisn ve inşallah istediğiniz her şey olur diyorum.
diğer hamişler menzil gülüne dileiğim gibi inşallah mutlu yarınalr ve mutlu annelik sizlerin olsun.
yine yazacağım biraz garib bir ayzı oldu belki ama ,
çok duygusallaştım ,çenem düştü.
yine görüşürüz
sevgi ve dua ile kalın

günaydın kızlarrhihoyyythihoyyytbu sefer size günaydın demeyi unutmadım oleyyy:sm_cool::sm_cool:nasılsınız bakalım,hamiş sayısında artış var mı?a.s.kızlar ya size bişey sorucam ben hiç süt içemiyorum ,midem bulanıyo,ek olarak yoğurt ve peynir de yemedim,aklım başıma yeni geldi,dün kendime yağlı peynir aldım cokacimcoookonu seviyorum şimdi çok şükür,hani çocuklar için çilekli,çikolatalı falan sütler varya bir de onları deneyeyim dedim,onları içebiliyorumkaydirigubbakcemile3ama saf süt kadar faydası olur mu acaba,yada katkı maddesi falan var diye zararı olur mu bilemedim ve kendime çok kızıyorum uzun bir süreden beri bebişim için bir şey yapmadığıma:mymeka:bilgisi olan varsa seviniirm kızlara.s.

kızlar hepinizin günü aydın olsun..a.s.
Ateş parçası canım merakla sonucunu bekliyoruz hadi artık gel..
Mavideniz canım ben 14 aydır uğraşıyorum bebek için ama henüz allahım kısmet etmedi..Reglimi bekliyorum bakalım aşılama için start vereceğiz..
Benssenb canım iyi dileklerin için sağol.sen nasılsın?
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz aramıza hoşgeldiniz..
Neşe canım umarım pree speed sende de ilk denemede işe yarar. yada başka bir deyişle senın için vesile olur..
Burcu canım kan değerlerin için gözün aydın..Allah sağlıklı sorunsuz bir gebelik geçirtsin inşallah sana..
hepinizi öpüyorum...Şeniz

slm kızlar oo döktürmüşsünüz yine sayfalar epey ,ilerlemiş valla tekrardan dönüp bakamadım..nasıl gidiyor.burcucum maaşallah deger yükselmiş aman nazar degmesin..ne güzel hamişlerimiz çogalıyor burcucum anlıyorum şaka yapayım dedim azıcık inş bizlerde arkandan geliriz hemencik..rahelcim inş aşılama olmadan kalırsın inş hamile..beyazcım sadece süt içsen daha iyi olur ama hiç içmemekten de iyidir aromalı süt içmek,ama yogurt yiyebiliyorsan hiç degilse bir kase ondan ye hergün..

Kızlar preseed ve ovulasyon kiti siparişi verdim, bakalım bu ay nasıl olacak? Eğer işe yararsa siz de denersiniz. Şimdi bu ay Menzil Gülünün yolundan gideceğim inşallah:)) Takipteyim :)) belki de Allah'ın izniyle onun faydası olmuştur. Kibelecim sen de kullanmıştın dimi preseed? Hala devamediyor musun? Kullanan arkadaşlar memnun mu?

kızlar hepinizin günü aydın olsun
Ateş parçası canım merakla sonucunu bekliyoruz hadi artık gel..
Mavideniz canım ben 14 aydır uğraşıyorum bebek için ama henüz allahım kısmet etmedi..Reglimi bekliyorum bakalım aşılama için start vereceğiz..
Benssenb canım iyi dileklerin için sağol.sen nasılsın?
Yeni gelen arkadaşlar hepiniz aramıza hoşgeldiniz..
Neşe canım umarım pree speed sende de ilk denemede işe yarar. yada başka bir deyişle senın için vesile olur..
Burcu canım kan değerlerin için gözün aydın..Allah sağlıklı sorunsuz bir gebelik geçirtsin inşallah sana..
hepinizi öpüyorum

Senin de günün güzel ve sağlıklı olsun canım. Ben de merakla gelmesini bekliyorum. 2 paket ısmarladım netten mail yolu ile. Eğer işe yararsa bir srü hap, iğne, ilaç yüklemekten daha iyi diye düşünüyorum. Haplar bir de kist oluşumuna sebep oluyor, korkuyorum.

günaydın kızlarrbu sefer size günaydın demeyi unutmadım nasılsınız bakalım,hamiş sayısında artış var mı?a.s.kızlar ya size bişey sorucam ben hiç süt içemiyorum ,midem bulanıyo,ek olarak yoğurt ve peynir de yemedim,aklım başıma yeni geldi,dün kendime yağlı peynir aldım cokacimcoookonu seviyorum şimdi çok şükür,hani çocuklar için çilekli,çikolatalı falan sütler varya bir de onları deneyeyim dedim,onları içebiliyorumkaydirigubbakcemile3ama saf süt kadar faydası olur mu acaba,yada katkı maddesi falan var diye zararı olur mu bilemedim ve kendime çok kızıyorum uzun bir süreden beri bebişim için bir şey yapmadığıma:mymeka:bilgisi olan varsa seviniirm kızlar

Canım onlarda katkı maddesi çok bence onlardan alma, fayda yerine zarar olu. Onun yerine ev mayasıyla mayalanmış yoğurt-ayran tercih edebilirsin bence. Kalsiyum sadece sütte yok ki, peynir, yeşil sebzelerde özellikle portakalda da var. Çeşitli meyvli yoğurtlar yapabilirsin tabi doğal olmak şartıyla. Sakın o hazırlardan yeme canım, hele de bebişe direk gidior yediklerin. Aman dikkat canım.

kızlar merhaba ,
ben sessizce sizi takip ediyorum.
menzil gülü tebrik ederim seni özellikle,
ben senin yazılarını diğer topiklerde okumuştum.
morfoloji felan birde keçiboynuzu alamk sityorudn.
çok igimi çekmişti.ve senin anlattığın kadarı çok zor bir yola çıktığını düşünmüştüm.
sonr abu topiğe bir baktım hamişsin.nasıl sevindim anltamam senki haberi ben vermişim gibi.
o akdar umut ve neşe verdi ki, yani umutusuzluk diye bir şey yokmuş dedim.
hiç pes ettiğini görmedim senin ,yada bana denk gelmedi ,hep sonunu nasıl çözeceğini araştırıyodun.bu da bize ders olsun.
içinde umut olunca demek ki, enimkansız bile başarılıyor.
bugünlede anne olmaktan yada normal yllardan hamile kalmaktan umudumu kesitiğim anlar oldu.
sonra kendime kızdım ;sulugözlü deli seni ağlayıp durma dedim.
hele senide görünce.beni tanımazsın ama ben seni çok tebrik ediyor.
hayırlara vesile olsun ,allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı ,anne baba olmanın lezzertini en güzel tarafından tatmayı nasip etsin.
büyük kocccammmmaaaaaa bir aile olarak yaşlaıp,torunlarınıda görürsün inşallah
ve diğer arkadaşalr benim gibi anne olup olamayacğaını merak ederek ve dua ederek anneliğe hazırlanan arkadaşlara ,allah yarıdme tisn ve inşallah istediğiniz her şey olur diyorum.
diğer hamişler menzil gülüne dileiğim gibi inşallah mutlu yarınalr ve mutlu annelik sizlerin olsun.
yine yazacağım biraz garib bir ayzı oldu belki ama ,
çok duygusallaştım ,çenem düştü.
yine görüşürüz
sevgi ve dua ile kalın

Seni hatırladım sessiz çoğunluğum:)) lütfen yaz, ben senin yazdıklarında kendimi buluyorum. İnşallah hep birlikte atlatıcaz bu aşamaları..

bana dua edin ne olur:Saruboceq:insallah hamisimdir allahim neolurrr:

Hadi yap çabucak, meraktan ölücem burda.

ama çooook zooooooooooorrr beklemek

canım ipler bizim elimizde değil ki, hakkımızda en hayırlısı olsun.

Biliyorum o beklemenin ne zor oldugunu hele gectigimiz ay hic umidim yoktu yani hevesimde kalmamisti olmicak diye ama Rabbim en umidimin kirildigi zamanda verdi cok sukur. Insallah sizlerde bebislerinize kavusursunuz tabi bende insallah.

Bizim için çok önemli bir örneksin zaten canım, yolundayız:))

Canim ben bu siteye ilk uye oldugumdan beridir nesemese, benssenb ve kibeleyle yazisiyorum yani onlarin yeri bir ayri ne yalan soliyim. Ama sundan emin ol her dua edisimde senide nickinle aniyorum muhakkak. Allah insallah dualarimizi kabul eder.

Canım benim için de sizin yeriniz apayrı. Burada derdimi, sevincimi, umudumu, bilgisini paylaşan herkes çok seviyorum. Hepinize çok teşekkürler kızlar. Ha gayret az kaldı inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
8+3günlük oldu bugün bebeğim.. pazartesi günü kalp atışlarınıda duydum yaşşasın.... oysa dış gebelik düşük bile demişlerdi... kızlar şu doktorlarda haklılar çoğu zaman ama herzamanda onlara itiaat etmemek gerek.. gerekirse doktor doktor gezmek gerekk... ben üstüne gördüğüm için düşük dediler .. bi ara keseyi göremediler dış gebelik dediler... kızlar aranızda bunları yaşayan varsa üzmesin kendini inanın söylenenler herzaman gerçek olmuyor.. ve ben hep bebeğime dokunup diyorumki yavrum annene sıkı sıkı tutun anne seni hiç bırakmayacakkkk:) çokkkk seviyoruum bebeğimi darısı isteyen herkezin başına inşallah...

unrly tebrik ediyorum canım Allah tamamına erdirsin

burcum canım ya çok sevindim değerinde bayağı yüksek buda sağlıklı bir gebelik olduğuna işaret çok sevindim canım pazartesi keseyi görürsünde kalp atışları 7-8 de bile duyulabiliyormuş ona göre hazırlıklı olkiş sonradan umutsuz olmayasın tamamı arkadaşım tabii erken görende var mesela yasemin görürmüştü ohh be çok sevindim burcu yaaa neyse gelişmelerden sen haberdar edersin bizleri ok

mavi deniz canım biz herkese hepimize ismen ediyoruz ama neşe burcu ve ben topiğin köklülerinden olduğumuz için ilk sırada birbirimize torpil geçiyoruz:))))o kadarda olsun dimi tatlım:))))sizlere etmiyoruz demedik yani:KK66:

cnm şaka yaptım tabii rabbim ne zaman nasip ederse olur zaten hayırlısını versin yeterki.neyse size torpil geçelim bariii kaydirigubbakcemile3
Menzil Gülü canım konumuz çok güzel oldu, sana teşekkür etmek istiyorum. Ben her sabah başka kararla uyanıp akşam başka kararla yatıyorum. Çok kararsızlık da iyi değil. Bugün sizin desteğinizle bir hamlede preseed ısmarladım, azönce de eft yaptım. 2 paket aldım kızlar, eğer hepsi bitmez de kalırsa MaviDeniz ve benssenb'ye göndericem inşallah. Yumurtlama günümü tayin etmek için de ovulasyon kiti alacaktım ama netten aldığım sayfaya ulaşılamıyor. Yılmak yok inşallah ben bu işi becericem. Kız menzil gülümüz bak birden fazla alıntı yapabiliyorsun, senin elinden bir uçanla bir kaçan kurtulur:)) bugün akşamı zor ettim, sizi çok merak ettim.

Haklısın canım çok hassas oldum. Anne olmam yaklaştı galiba:))

Yakında hep beraer doğurucaz bile inşallah canım. Gör bak.

cnm sagol düşünmen yeterli inş gerek kalmadan preseed e hamiş kalırız bu arada ben onun tama olarak ne oldugunun unuttum :eek:klava::eek:klava: cnm inş hep beraber dogururuz fazla aralaık olmadan.bencede sen ondan hassalaşmaya başladın..annecim bak kendini bırakmak yok okiş..öptm
nesemese herkese yardım etmeye çalişmişsın tşk ederim. ya sürekli de yenmiyor işte. bi de kilo alırım diye korkuyorum. gitti eşim bu saatte leblebi aldı geldi. biraz rahatladım. başka bildiğiniz mide suyunu alan bişeyler var mı?

cnm neşe söylemiş zaten ama bende şunun biliyorum sbah yerinden kalkmadan başının ucundan tuzlu çubuklardan bulunduracaksın hergün ondan agzına atacaksın sonra ayaga kalkacaksın midenin tuttugunu duymuştum..
sacimi boyayacaktim. boyayi bile aldim. ama biraz daha bekleyeyeim diyorum. sonra da amaaaan ne olacak duracak bebek duruyor diyorum kararsizim.

cnm biraz daha bekle bakalım.hep gebe kalmayı dşünüyorsan bence bu işi ertele hamiş kaldıktan sonra boyatamayacagın için saçının görüntüsünüde düşün yarısı boyalı yarısı boyasız dolaşmak zorunda kalırsın bende düşünmüştüm geçen aylarda ama eşimde böyle olacagını hoş görüntü olmayacagını söyleyerek vazgeçtirdi zira ablamda röfle vardı tuhaf olmuştu çünkü saçı..
...slm kızlar herkese...sengözlerimebaksanab
öncelikle hayırlı olsun topiğiniz kızlar,ve hamiş olan arkadaşlar Allah kucağınıza almayı nasip etsin,sizin gb hamiş kalmak için her saniye umud eden arkadaşlar ve ben de dahil olmak üzere hepinize ALLAH tan yardın diliyorum...
biliyorum hepimiz brgün hamiş olucağız
ne umutlar yeşerdi bizim umutlarımız da yeşerek ve çiçek açacak biliyorum canlarım:1hug:
çooook istiyorum hamiş olmayııı....ne olur dua edelim birbirmize...bu ayın 24 ünü bekliorum en geç regl tarihim...inş gelmezzz...:Saruboceq:

hoşgeldin cnm..dilerim rabbim gönlündekini nasip eder..hepimizi aynı zamanda..yeterki inanalım olacagına ve dua edelim..

bana dua edin ne olur:Saruboceq:insallah hamisimdir allahim neolurrr:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:

bence de yap artık testi biz bile merak ettik..hadi durma..

sagol cnm.bende dua ediyorum zaten..

8+3günlük oldu bugün bebeğim.. pazartesi günü kalp atışlarınıda duydum yaşşasın.... oysa dış gebelik düşük bile demişlerdi... kızlar şu doktorlarda haklılar çoğu zaman ama herzamanda onlara itiaat etmemek gerek.. gerekirse doktor doktor gezmek gerekk... ben üstüne gördüğüm için düşük dediler .. bi ara keseyi göremediler dış gebelik dediler... kızlar aranızda bunları yaşayan varsa üzmesin kendini inanın söylenenler herzaman gerçek olmuyor.. ve ben hep bebeğime dokunup diyorumki yavrum annene sıkı sıkı tutun anne seni hiç bırakmayacakkkk:) çokkkk seviyoruum bebeğimi darısı isteyen herkezin başına inşallah...

cnm sıkıntı dönem geçirmişsin neyse atlatmışsın şükür..dediklerinde haklısın her doktorun dedigine takılmamak gerekir güvenebilecegin doktor da bulmak zor çünkü..neyseki benim doktorum var. darısı arayanların başına..

cnm sıkıntı dönem geçirmişsin neyse atlatmışsın şükür..dediklerinde haklısın her doktorun dedigine takılmamak gerekir güvenebilecegin doktor da bulmak zor çünkü..neyseki benim doktorum var. darısı arayanların başına..

amin canım...allah herkeze nasip etsin ... doktoruna güveniyorsan sorun yok elbette hatta ne mutlu sanaki güvenebileceğin ellerde olmak huzur verir.. sanırım sende hamişsin şimdiden kolay doğumlar dilerim

MaviDenizcim preseed bir kayganlaştırıcı, ancak içinde spemleri öldürmüyor ve rahatça yumurtaya ulaşmasına yardım ediyormuş. Kullannların büyük çoğunluğu memnun kalmış ben de menzilgülünden öğrendim.

X