Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım bende kahrolasıca migren var yine girdi bide böyle geldimi 3-4 gün yatılı geliyor

nurcum bak kolonyağı ile masaj yap cidden çok iyi geliyor migren kötü bişi bilirm az çok sonrada yat uyu

canım adet tarihinden emin degilim zaten
hatta ultrasonda bebiş 18 hafta çıktı geçen haftaaa

o zaman ultrasona göre yapıcaz takvimini canım çünkü bende ultrasonu baz alıyorum adet tarihi karışık ya o halde peki şimdi ultrasona göre nesin sen onu söylede ona göre bulalım

canım bende kahrolasıca migren var yine girdi bide böyle geldimi 3-4 gün yatılı geliyor

canımm ya o zaman hala burda ne işin var hadi git yat

tamam canım ultrasonda 18 haftalık çıktııı

ayyy kızlar şimdi öğrendim bizim burda akbankın merkez şubelerinden birine adamın biri gitmiş kredi kartı borcu ödemek için kriz malum ödeyememiş ve üstü bomda doluymuş patlatırım diye tehtid ediyormuş bütün çarşı merkezi trafiğe kapatmışlar
amanın yarabbim yaaa neler oluyor
allahım aklımıza mukayyet ol rabbimm.

kızlar haftanın ilk günü mesaisi benim için şuan itibar ile bitmiş bulunmakta kendinize iyi bakın cancağızlarım evden girerim katılırım sizlere hepinize iyi akşamlar byeeeee

kızlar bende regli tarihime bakıyorum çünkü ultrasonda 3_4 gün ileride gözüküyo bende reglime göre hesaplıyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…