Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

hımm bende aksine kusmak için uğraşıyordum çünkü kusunca rahatlıyorum bulantı çok fecii allah kurtarsın en diyim...

son adet tarihini söyle bana birde yazı oalrak bir şey istermisin altına özel

ciddimisin ay kıyamammm
tamam söylüyorum 18ekim son tarihim
birde Allahın izniyle bebişim geliyorrr
yazarsa sevinirim
ama nasıl olacak hala anlamadımm

al bendende o kadar ama bbu ay pek umudum yok ilaç kullanmadık ya olmaz gibi geliyo bana
ben nedense umutluyum ama nedenini bilmiyorum zaten doktora gidicem olmassa ya o yüzden dert etmiyorum dert etmeyince umtulanıyorum durduk yerekaydirigubbakcemile3

kist çıkmıştı bende doktor bebeği unut 5 ay dedi. ertesi ay adetle kist gitmiş sonrada hamiş kaldım çok takmamak gerekiyo kızlar
evet dediğin çok doğru moral takmamak tek çözüm

inşallah bulursunuz merak etme
hem körle yatan şaşı kalkarmış yakında kocişine yaklaşırsınnn

delikafadulden okadar olmıyayım cerenin duası kabul olur sonra :1shok:

Tama kızlar şu kilo konusunu kapatın bakem valla ben utanıyorum halimden şimdi..cerencim bende evlenitken 60 dan 57 falan düşmüştüm sonradan almaya başladım ama 65 ve 66 da kalıyordum en fazla ş,mdi ise 70 i gördüm malum 2 3 aydırda klomen menegon gonal f progestan (igne hap) daha fazla oldum...

ben nedense umutluyum ama nedenini bilmiyorum zaten doktora gidicem olmassa ya o yüzden dert etmiyorum dert etmeyince umtulanıyorum durduk yerekaydirigubbakcemile3

evet dediğin çok doğru moral takmamak tek çözüm

delikafadulden okadar olmıyayım cerenin duası kabul olur sonra :1shok:

yok kız merak etme patlamazsın accıkın balık etli olursunnn

bayan merak 18 ekim sona det tarihin ise 14 haftalık oluyorsun canım 17 değil eminmisin sen adet tarihinden yada 17 haftalık hamile olduğundan??

petekçim ben bayan merak hanıma takvim yapıyorum listeye adını eklerim tabii seninde ne olacak cicim sen ne kadarlıktın 5 haftaydın dimi?

Tama kızlar şu kilo konusunu kapatın bakem valla ben utanıyorum halimden şimdi..cerencim bende evlenitken 60 dan 57 falan düşmüştüm sonradan almaya başladım ama 65 ve 66 da kalıyordum en fazla ş,mdi ise 70 i gördüm malum 2 3 aydırda klomen menegon gonal f progestan (igne hap) daha fazla oldum...
tmm canım kapattık kilo konusunu boşverrrrr :teytey:

kızlar ben çıkıyom yoksa çıkarıcam olduğum yere

canım yat uzan azcık

bende hep ilaçlardan serumlardan kilo almıştım
enson 77yi gördüm sonra çok hırs yaptım 59 kadar düştüm şincik tekrar baladık
ama Allah saglık versin inşallah
sonradan veririzz

canımm ya ilaçlar yapıyor hep bunu sana emin ol bende 49/50 arasında gider gelirdim ama adet olmak için iki yıl önce çok kısa bir süre hap kullanmıştım o bana tam on kilo getirdi biliyormusun sırf hormon bunlar yaa bebişler doğsunda zayıflarız dert etme sende....

kızlar benim başım hala ağrıyor ya

canımm ya üşüttünmü acaba neden ağrıyorki başın

bayan merak 18 ekim sona det tarihin ise 14 haftalık oluyorsun canım 17 değil eminmisin sen adet tarihinden yada 17 haftalık hamile olduğundan??

petekçim ben bayan merak hanıma takvim yapıyorum listeye adını eklerim tabii seninde ne olacak cicim sen ne kadarlıktın 5 haftaydın dimi?

canım adet tarihinden emin degilim zaten
hatta ultrasonda bebiş 18 hafta çıktı geçen haftaaa

X