Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar bende pek sık giremiyorum açık ama..ierrorcum sen en iyisi doktora sor 1 hafta erken yada geç olması çok farketmiyor bildigim kadarı ile...

huu kızlar deminden beri aynı yerde sayıyorsunuz ..bende birazdan çıkacam size iyi akşamlar dilemek istedim..eger yazma fırsaqtım olursa inanın iki kelimede olsa yazmaya çalışacam

çok geçmiş olsun arifecim benimde başım çok ağrır çünkü sinüzitim var seni iyi anlıyorum benimde şuan çok ağrıyo

BAYAN MERAK, , filiz_kus, ierror, mavi deniz, nur_84, petek09, prenses_irem
HEY SİZLER BİZİM KIZLAR NEDEN YAZMIYORSUNUZ BAKEM???

Ela-Çınar
HEY sen yabancı burda ne işin var bilgimi topluyorsun topikten? madem üyesin niçin yazmıyorsun gel bakem şöyle yazda tanıyalım seni kimsin nesin necisin inmisin cinmisin???
gülüm ben çoktaaaaaaaaaaaaan çıkmıştım sen seslendiğinde, demek ki sayfayı kapatır kapatmaz offline olmuyormuşuz, buradan o anlaşılıyor hehehe
canım sen unuttun sanırım taa fx15 topiğinden beri söylerdim ya ben de pko luyum maalesef..kilolar da hep o yüzden arttı demişitm hatta..sizlere çok uzak geliyordu o zaman bu konular değil mi çiçeği burnunda yeni evliler olarak:) ama biliyorsun benim bir kızım var ve pko tedavisi sonucu sahip oldum Allaha şükür kızıma canım.yumurtalığımın biri kistten görünmüyordu hatta.ve yine söylüyorum senin yumurtalar yavaş büyüyor benim yumurta bile oluşmuyordu:KK43:(1 sene yumurta oluşması için ilaç aldım canım..bunları neden söylüyorum sana; kendi durumunu çok çok daha fazla ümitli gör ve asla pes etme diye..umut herşeyi tedavi ediyor mavi denizcim..
çok öptüm senii..

heeey cundalı filizzz...şekerim sana da laf attım ama görmedin sanırım.hatta uzun uzun yazdım ama gözden kaçırdın dimi çata çata yazıcaam diye:eek:klava:
sonra nerelerdesin diyip çıkma baaak...
öptüm seni dee:1hug:
Cerooooooooooooooooooooooooooooooooooootum canııııııııııııııııım görmemişim senin mesajını kusura bakma hayatım, bu kızların son günlerde çenesi öyle bir düştü ki sayfalar jet hızıyla gidiyor, bazı sayfaları okumadan geçtim ben de affet hayatım, ben de seni öptüm canımcım :)Şeniz
filiz abla nasılsın napıyosun sesin çıkmıyo bakiimmm yoksammm kocişin evdemi

canikom o kadar yazmışsınız ki hiçbir şeyi kaçırmak istemedim, okudum ben de hepsini kaydirigubbakcemile5, evvet kocişim evde kaydirigubbakcemile3

filiz abla inan sadece merak ettim kız şu ireme özelden ne taktik verdiniz aklım orda kaldı duruyosa banada yolla

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5. ayımdayım (11 şubat)
4. Aum......................................38. ayımdayım
5. Bulcuk...................................6. ayımdayım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6. ayımdayım( 1şubat )
7. Mavi45...................................19. ayımdayım
8. Rahel.....................................18. ayımdayım
9. cerot.......................................6. ayımdayım
10. filiz_kus................................1. ayımdayım (5 şubat)
11. jasminn_23............................1. ayımdayım
12. prenses_irem........................ 1. ayımdayım (19 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................21. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K) (27 nisan)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22. haftamızdayız (K)
5. Nur_84..................................16 haftamızdayız (06 temmuz 2009)
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K) (20 haziran 2009)
7. Kayra42.................................12. haftamızdayız
8. Entelliye ...............................14.haftamızdayız (02 ağustos 2009)
9. İerror......................................16. haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................34.haftam ızdayız (K)(24 şubat-10mart)
12.Bayan merak.........................18.haftamızdayız (Haziran sonu)
13.htc80.....................................4. haftamızdayız
14.petek09..................................5. haftamızdayız

merhaba kizlar buraya resim koymak istedigimde nasil koyacagim söylermisiniz minik ilayda min yeni cicilerini göstereyim size nurun haberi yok daha süpriz olsun ona

X